track source

Platoon Bluetooth Kulaklık

Platoon Bluetooth Kulaklık Fiyatları

23 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Bağlantı
Mikrofon
Suya Dayanıklılık
Toza Dayanıklılık
Uzaktan Kumanda
Gürültü Önleyici Hoparlör
Gürültü Önleyici Mikrofon
Otomatik Açılma
Çağrı Kontrol
Ses Seviyesi
iOS
Müzik
Dokunmatik
Kablolu Kullanabilme
Spor
Fiziksel Tuş
Android
Müzik Kontrol
Windows
Sesli Asistan Kontrol
Hareket Sensörü
Telefon
MAC
Ses Çıkışı
Ses Kontrol
Bluetooth
Şarj Süresi
NFC

Platoon Bluetooth Kulaklık

Platoon Bluetooth Kulaklık fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Platoon Bluetooth Kulaklık ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Platoon Bluetooth Kulaklık Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Platoon Bluetooth Kulaklık incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Özdilek El / Yüz Havlusu
 • Femme Butik Elbise
 • Söğütlü Silver Gümüş Bilezik
 • Beko Ankastre Davlumbazlar
 • Güneşkızı Elbise
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Platoon Bluetooth Kulaklık fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Platoon
  Platoon PL-2391 Kulak İçi Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık Siyah

  Platoon PL-2391 Kulak İçi Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık Siyah

  Platoon PL-2070 Kulak Üstü Mikrofonsuz Bluetooth Kulaklık

  Platoon PL-2070 Kulak Üstü Mikrofonsuz Bluetooth Kulaklık

  Cimri'nin Seçimi
  Samsung HM1500 Bluetooth Kulaklık
  Samsung HM1500 Bluetooth Kulaklık
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Platoon Bluetooth Kulaklık

  Gelişen ses teknolojisi ile birlikte bluetooth kulaklıklarda gelişim göstererek oldukça fonksiyonel bir yapıya bürünmüştür. Platoon markası, kaliteli bir şekilde Platoon bluetooth kulaklık ürünleri üretir. Bu ürünleri tercih etmeniz durumunda ses seviyesini kaliteli bir şekilde ayarlayabilir, kaliteli sesleri, bas – tiz ses aralıklarının tamamını dinlemeye başlayabilirsiniz. Kaliteli bir şekilde ses yansıması ile birlikte müziklerinizi keyifli bir şekilde ve kesintisiz bir şekilde dinleyebilirsiniz. Bu nedenle ürün tercihinde Platoon markasını mutlaka göz önünde bulundurmanız önerilir. Öte yandan kablosuz özelliklere sahip olan Platoon marka kablosuz kulaklık ürünleri, sesi kaliteli bir şekilde kulağınıza ulaştırır. En dip sesleri dahi rahatlıkla dinleyebileceğiniz bu ürün sayesinde kesintisiz bir şekilde şarkı ve müzik dinleyebilirsiniz. Bu da size ekstra keyif verecektir. Kalite, bu tür modellerde olmazsa olmaz, vazgeçilmez ve değişmez özelliklerden birisidir. Kaliteye Platoon markası ile birlikte ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte Platoon markası ürünleri kaliteli fiyat yapılarına sahiptir. Bu da uygun bütçelerle kaliteli bir şekilde kulaklık sahibi olabileceğiniz anlamına gelir.

  Platoon Bluetooth Kulaklık Modelleri ve Özellikleri

  Platoon markasının üretmiş olduğu çok sayıda bluetooth kulaklık modelleri mevcuttur. Bu ürünler kaliteli ve başarılı bir şekilde üretilir. Böylelikle ses kalitesini de yüksek seviyelerde hissedebilirsiniz. İlk olarak Platoon bluetooth kulaklik pl-2036 ürününün genel olarak özelliklerini şu şekilde sayabiliriz. Bluetooth 4.1 teknolojisine sahip olan ürün, stereo kulaklık tipine sahiptir. Kulağınıza tam uyum sağlayan ergonomik tasarımıyla harika müzikleri rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Diğer bir ürün olan Platoon pars mıknatıslı bluetooth kulaklık sport headset ürününün özellikleri ise şu şekildedir. Bluetooth özelliği olan bütün cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışır. Tiz ve bass sesler net bir şekilde sizlere ulaşacaktır. Kumandası üzerindeki tuşları ile fonksiyonlu bir kullanım imkânı yakalayabilirsiniz. Android, IOS, Windows platformlarına %100 olarak uyumludur. Bir diğer ürün olan Platoon i7s tws 4.2 stereo bluetooth kulaklık modelinin özelliklerini ise şu şekilde sayabiliriz. Kulaklık empedans oranı 32 OHM’dur. 42 db mikrofon hassasiyeti mevcuttur. 2.4 GHZ frekansa sahiptir. 65 mAh batarya kapasitesi mevcuttur. 12 metre çekim alanına sahiptir. 4 saat boyunca kesintisiz bir şekilde rahatlıkla kullanmanız mümkün. Şarj süresi 1 – 2 saattir. Bekleme süresi 100 saattir. Bir diğer model olan Platoon pl-2036 bluetooth kablosuz kulaklık ürününün özelliklerinden bahsetmiştik. Bunun haricinde Platoon pl-2085 bluetooth kulaklık modeli de mevcuttur. Ayrıca Platoon p47 bluetooth kulaklık ürününü kullanarak harika şarkılar dinleyebilirsiniz. Genel olarak Platoon markasının üretmiş olduğu ürünler ve özellikleri bu şekildedir. Cimri.com aracılığı ile en uygun fiyatı bulmak için araştırma ve karşılaştırma yapmanız gerekir. Bütün bu işlemleri web sayfamız yardımıyla yürütebilirsiniz. Bununla birlikte Platoon markasının ürünleri genel olarak kaliteli bir şekilde çeşitlenir. Kalite, bu tür ürünler de mutlaka olması gereken özelliklerinden birisidir. Özellikle ses kalitesi, direkt olarak verimliliği etkileyecektir. Bu nedenle ses kalitesine özellikle de dikkat etmeniz çok önemlidir. Diğer yandan ürünler uygun fiyat bünyesine de sahiptir. Böylelikle bütçenizi sarsmadan uygun fiyata, uygun şekilde tercih etme işleminde bulunabilirsiniz. Kalite ve uygun fiyat faktörünü Platoon markası ile sağlayabilirsiniz.

  Platoon Bluetooth Kulaklık Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Bluetooth kulaklık tercih etmeden önce ilgili bütün Platoon bluetooth kulaklık modellerini inceleyip, karşılaştırma yapmanız önerilir. Bütün bu işlemleri yapmanız halinde daha kolay bir şekilde tercih yapabilirsiniz. Öte yandan dikkat etmeniz gereken ilk faktör olarak kaliteyi sayabiliriz. Kaliteli ürün tercihinde Platoon markasını seçerek bu yönde bir tercih yapabilirsiniz. Bununla birlikte dayanıklılık, suya, tere karşı dayanıklılık, dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli özelliktir. Bu özellik yardımıyla daha profesyonel bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Dikkatli olmamız gereken unsurlardan biri de ses kalitesidir. Özellikle bas ve tiz seslerin kaliteli bir şekilde gelmesi gerekir. Bu unsura da dikkat ederek verimli bir kullanım sağlamanız mümkün. Bununla birlikte fiyat unsuruna da dikkat etmeniz gerekir. Fiyat faktörünü dikkate almanız halinde verimli alışverişin kapılarını aralamış olursunuz. Fiyat faktörünü cimri.com aracılığı ile iyileştirebilir, daha uygun hale getirebilirsiniz. Çünkü web sayfamızın gelişmiş sistemi ile birlikte bu işlemleri kolayca yapabilirsiniz. Genel olarak dikkat etmeniz gereken unsurlar bu şekildedir ve bu unsurların tamamına bir bütün olarak dikkat etmeyi unutmayınız.

  Platoon Bluetooth Kulaklık Fiyatları

  Fiyatları belirleyen ve etkileyen pek çok faktör bulunsa da Platoon kablosuz kulaklık modellerinin fiyatını belirleyen ana unsur ses kalitesidir. Ses kalitesi çoğaldıkça, fiyatlar da mutlaka artar. Diğer yandan dayanıklılık, fiyatları belirleyen ve etkileyen bir diğer önemli faktördür. Dayanıklılık ile fiyatlar da uygun olarak ilerler. Platoon markasının üstlenmiş olduğu maliyetlerde yaşanacak gelişmeler, fiyatların değişmesini sağlayacaktır. Bu nedenle unsurlar arasında maliyet koşullarını da ekleyebiliriz. Markanın yürütmüş olduğu fiyat politikası ve diğer politikalar da fiyatları derinden etkileyecektir. Çünkü bu politikalarda meydana gelecek olan değişimler de fiyatları etkileyecektir. Bununla birlikte fiyatları etkileyen bir diğer faktör olarak ürün piyasasında gerçekleşen gelişmeleri örnek gösterebiliriz. Örneğin piyasadaki fiyatlar genel düzeyi artış gösterdiğinde satış fiyatları da bu durumdan yukarı yönlü olarak etkilenecektir. Fiyatları daha iyi bir hale getirmek için araştırma yapabilirsiniz. Siz de aradığınız ürünün farklı sitelerdeki fiyatlarına cimri.com ile ulaşabilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz.

  track source
  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle Play