track source
track source

Lenovo Bluetooth Kulaklık

Lenovo Bluetooth Kulaklık Fiyatları

312 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Bağlantı
Mikrofon
Suya Dayanıklılık
Toza Dayanıklılık
Uzaktan Kumanda
Renk
Gürültü Önleyici Hoparlör
Gürültü Önleyici Mikrofon
Otomatik Açılma
Empedans
Frekans Tepkisi
Kablolu Kullanabilme
iOS
Dokunmatik
Ses Seviyesi
Müzik
Çağrı Kontrol
Müzik Kontrol
Android
Spor
Fiziksel Tuş
Ağırlık
Hoparlör Çapı
Hareket Sensörü
Telefon
Sesli Asistan Kontrol
Max. Güç
Windows
Ses Çıkışı
Ses Kontrol
MAC
Bluetooth
Çoklu Bağlantı
Şarj Tipi
Şarj Süresi
NFC
Lenovo Bluetooth Kulaklık fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bluetooth Kulaklık kategorisinde en ucuz Lenovo Bluetooth Kulaklık arasında karşışaltırma yapabilir filtre seçenekleriyle avantajlı ürünleri inceleyebilirsiniz! Tüm Lenovo Bluetooth Kulaklık içerisinden filtre seçenekleri ile birlikte cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Lenovo Bluetooth Kulaklık fiyatlarını incele!
Marka
Lenovo

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Lenovo Bluetooth Kulaklık Ürünleri Hangileridir?

2022 yılı Lenovo Bluetooth Kulaklık Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
15 Ağustos 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 312 Lenovo Bluetooth Kulaklık modeli içerisinde en ucuz Lenovo Bluetooth Kulaklık fiyatı 25.88 TL iken, en yüksek Lenovo Bluetooth Kulaklık fiyatı 2799.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Lenovo Bluetooth Kulaklık fiyatlarının ortalaması alındığında ise 15 Ağustos 2022 tarihinde ortalama Lenovo Bluetooth Kulaklık fiyatı ise 177.03 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Lenovo Bluetooth Kulaklık Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Apple 1. Nesil MMEF2TU/A Airpods Bluetooth Kulaklık
Apple 1. Nesil MMEF2TU/A Airpods Bluetooth Kulaklık
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Lenovo Bluetooth Kulaklık

Kullanıcılar gün içerisinde işe giderken, yola çıktıklarında ya da boş zamanlarında müzik dinlemek için kulaklık kullanmayı tercih edebilir. Teknolojinin gelişmesiyle beraber kulaklık modellerinin özellikleri değişmeye başlar. Birbirinden farklı tasarımlara sahip olan kulaklıklar git gide çeşitlenir ve farklı ihtiyaçlara hitap eder. Kablolu kulaklıkların yanı sıra teknolojideki ilerlemeler sayesinde kablosuz özelliğe sahip olan kulaklıklar da satışa sunulur. Lenovo markası kurulduğu zamandan beri teknoloji alanında birçok farklı ürünü satışa sunar. 1984 senesinden beri bilgisayar kategorisinde birçok ürünü satışa sunan Lenovo markasının aksesuarları da kullanıcılarla buluşturulur. Lenovo markası kulaklık ve bilgisayar donanımı kategorilerindeki ürünlerini de uzun yıllardır satışa sunar. Kullanıcılar Lenovo markasının kulaklık modellerine göz atarak aralarından seçimlerini yapabilir. Lenovo Bluetooth kulaklık çeşitleri kablosuz olarak tasarlanır. Bu sayede kullanıcılar gün içerisinde rahatlıkla Lenovo kulaklık modellerini kullanabilir. Aynı zamanda Bluetooth özelliği sayesinde kullanıcılar kolaylıkla kulaklıklarını farklı cihazlarına bağlayabilir. Ayrıca Lenovo Bluetooth kulaklık su geçirmez özellikte tasarlanarak satışa sunulabilir. Böylelikle su temas ettiği zaman ürünler herhangi bir şekilde zarar görmez. 

Lenovo Bluetooth Kulaklık Modelleri ve Özellikleri

Teknolojideki gelişmelerle birlikte kablosuz kulaklık modelleri üretilip kullanıcılara sunulur. Bluetooth kulaklık modelleri birbirinden farklı özelliklere sahip olabilir. Kullanıcılar Lenovo markasının çeşitli kulaklık modelleri arasından seçimlerini yapabilir. Lenovo kulaklık modelleri her iki tarafa da uygun kullanım tipiyle tasarlanır. Kablosuz bağlantı özelliğine sahip olan kulaklıklar Bluetooth özelliği ile cihazlara kolaylıkla bağlanabilir. Ürünlerde mikrofon özelliği yer alabilir. Bu sayede kullanıcılar telefonla konuşurken de rahatlıkla Lenovo Bluetooth kulaklıkları kullanabilir. Bunların yanı sıra Lenovo kulaklık modellerinin suya dayanıklı olarak tasarlanan çeşitleri satışa sunulur. Ayrıca toza dayanıklı olan modeller de yer alır. Bu sayede herhangi bir toz ya da sıvı teması olduğu zaman kulaklıklar zarar görmez ve çalışmaya devam eder. Aynı zamanda kulaklıklarda uzaktan kumanda özelliği yer alabilir. Gürültü önleyici hoparlör ve gürültü önleyici mikrofon özelliklerine sahip olan modeller sayesinde kullanıcılar rahatlıkla kulaklık kullanırken yüksek kalitede müzik dinleyebilir. Ayrıca Lenovo Bluetooth kulaklıklarda otomatik açılma özelliği bulunabilir. Kullanıcılar çağrı kontrol özelliği bulunan kulaklıklar sayesinde telefonlarına gelen aramaları kolaylıkla gerçekleştirebilir. Kulaklık modellerinde ses seviyesi ayarlama özelliği yer alabilir. Böylelikle kullanıcılar kulaklık modellerini istedikleri seviyeye ayarlayarak kullanabilir. Lenovo markasının Bluetooth kulaklıkları iOS sisteme uygun olarak tasarlanabilir. Aynı zamanda kulaklık modelleri Android ve Windows, MAC işletim sistemleriyle de uyumlu olarak tasarlanır. Lenovo Bluetooth kulaklıklar dokunmatik özelliğe sahip olan modelleriyle satışa sunulabilir. Öte yandan dokunmatiği yer almayan modeller de bulunur. Kullanıcılar kablolu kullanabilme özelliğine sahip olan modelleri kablo kullanmayı tercih ettikleri zaman kullanabilir. Kulaklıklara çeşitli ihtiyaçlara göre kolaylıkla kablolar takılıp çıkarılabilir. Müzik kontrol özelliği sayesinde kullanıcılar farklı şarkılar arasında geçiş yapabilir ya da müziği durdurabilir. Kullanıcılar kulaklık modellerinde yer alan sesli asistan kontrol özelliğini de rahatlıkla kullanabilir. Kablosuz kulaklıkları şarj etmek gerekir ve ürünlerin şarj süresi 1 - 3 saat arasındadır. Kulaklık modellerinin farklı renk seçenekleri farklı zevklere hitap eder. Lenovo Bluetooth kulaklık kırmızı, siyah, beyaz renk seçenekleri yaygın olarak tercih edilir. Kullanıcılar kendi zevklerine göre farklı renkler arasından seçim yapabilir. 

Lenovo Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Lenovo Bluetooth kulaklık satın almayı düşünen kişiler ürünlerin fiyatlarına göz atabilir. Böylelikle kullanıcılar kendi bütçelerine ve ihtiyaçlarına uygun olan kulaklık modeline ulaşabilir. Lenovo Bluetooth kulaklık fiyatları arasında farklılıklar görülebilir. Kullanıcılar ürünlerin fiyatlarını karşılaştırıp fiyat performans analizi yapabilir. Lenovo kulaklık modellerinin fiyatına etki eden bazı noktalar yer alabilir. Kullanıcılar fiyata etki eden şarj süresine göz atabilir. Ürünlerin müzik kontrol özelliği fiyata etki edebilir. Farklı renk ve tasarım seçeneklerine sahip olan Lenovo kulaklık modellerinin fiyatları arasında farklılıklar bulunması mümkündür. Lenovo Bluetooth kulaklık beyaz, kırmızı ve siyah renk seçenekleriyle kullanıcılara sunulur. Kulaklık modellerinin uyumlu olduğu işletim sistemleri ürünlerin fiyatına etki edebilir. Bunların yanı sıra Lenovo markasının Bluetooth kulaklık modellerinde gürültü önleyici hoparlör ve gürültü önleyici mikrofon yer alabilir ve fiyata etki edebilir. Aynı zamanda suya ve toza dayanıklı olarak tasarlanan modellerin fiyatlarında farklılıklar görülebilir. 

Lenovo Bluetooth Kulaklık Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Lenovo bluetooth kulaklık modelleri arasından seçim yaparken kullanıcıların dikkat etmesi gereken bazı özellikler yer alır. Lenovo bluetooth kulaklık siyah, beyaz, kırmızı, mavi renk seçeneklerinde tasarlanarak her zevkten kullanıcıya hitap eder. Kullanıcılar kendi zevklerine göre farklı renk seçenekleri arasından seçim yapabilir. Kulaklık satın alırken kullanıcıların ürünlerin kendi cihazlarına uyum sağlayıp sağlamadığına göz atması gerekebilir. Lenovo kulaklık modelleri iOS, Android, Windows ve MAC sistemleriyle uyum sağladığından gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. Bunun yanı sıra kulaklık modellerinde yer alan müzik kontrol özelliğine göz atılabilir. Aynı zamanda kullanıcılar sesli asistan kontrol özelliğine satın almadan önce dikkat etmelidir. Kullanıcılar kulaklıkların gürültü önleyici hoparlör ve mikrofonlarına satın almadan önce göz atabilir. Ayrıca kulaklık modellerinin ses seviyesi ayarlama özelliği kullanıcılar tarafından incelenebilir. Öte yandan kablosuz kulaklıkların şarj edilmesi gerekebilir. Bu bakımdan ürünlerin şarj süresi ve şarj özellikleri kullanıcılar tarafından incelenmelidir. Aynı zamanda ses seviyesi ayarlama özelliği  sayesinde kullanıcılar istedikleri ses düzeyinde müzik dinleyebilir. Tüm karşılaştırma işlemleri için cimri.com sitesi ziyaret edilebilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery