track source
track source
track source

Bood Bluetooth Kulaklık

Bood Bluetooth Kulaklık Fiyatları

17 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Bağlantı
Mikrofon
Suya Dayanıklılık
Toza Dayanıklılık
Uzaktan Kumanda
Renk
Gürültü Önleyici Hoparlör
Gürültü Önleyici Mikrofon
Otomatik Açılma
Empedans
Kablolu Kullanabilme
iOS
Dokunmatik
Müzik
Çağrı Kontrol
Müzik Kontrol
Android
Spor
Fiziksel Tuş
Hareket Sensörü
Telefon
Sesli Asistan Kontrol
Windows
Ses Çıkışı
Ses Kontrol
MAC
Bluetooth
Çoklu Bağlantı
Şarj Tipi
Şarj Süresi
NFC
Bood Bluetooth Kulaklık fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bluetooth Kulaklık kategorisinde en ucuz Bood Bluetooth Kulaklık arasında karşışaltırma yapabilir filtre seçenekleriyle avantajlı ürünleri inceleyebilirsiniz! Tüm Bood Bluetooth Kulaklık içerisinden filtre seçenekleri ile birlikte cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Bood Bluetooth Kulaklık fiyatlarını incele!
Marka
Bood

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bood Bluetooth Kulaklık Ürünleri Hangileridir?

2022 yılı Bood Bluetooth Kulaklık Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
28 Mayıs 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 17 Bood Bluetooth Kulaklık modeli içerisinde en ucuz Bood Bluetooth Kulaklık fiyatı 69.9 TL iken, en yüksek Bood Bluetooth Kulaklık fiyatı 269.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bood Bluetooth Kulaklık fiyatlarının ortalaması alındığında ise 28 Mayıs 2022 tarihinde ortalama Bood Bluetooth Kulaklık fiyatı ise 146.9 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bood Bluetooth Kulaklık Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Bood Bluetooth Kulaklık modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Bood Bluetooth Kulaklık modeli:
Cimri'nin Seçimi
Apple 1. Nesil MMEF2TU/A Airpods Bluetooth Kulaklık
Apple 1. Nesil MMEF2TU/A Airpods Bluetooth Kulaklık
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Sennheiser HD 4.40 BT Bluetooth Kulaklık
Sennheiser HD 4.40 BT Bluetooth Kulaklık
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bood Bluetooth Kulaklık

Müzik dinlemek ve telefon görüşmeleri yapmak için kulaklıklara ihtiyaç duyulur. Kulaklıklar, kalabalık ortamlarda başka insanları rahatsız etmemek ve doyasıya müzik keyfini yaşamak için sıklıkla kullanılır. Günümüzde hızla gelişen teknoloji sayesinde bluetooth kullanımı ve bu teknoloji kulaklık modellerine entegre olur. Piyasada bluetooth kulaklık çeşitleri oldukça fazladır ve farklı markalar ihtiyaçlar doğrultusunda çeşitli ürünler üretir. Bood bluetooth kulaklık piyasada yer alan ürünler arasında ergonomik oluşu ve kalitesi ile en fazla tercih edilen markaların başında gelir. Farklı zevk ve tercihlere sahip olan kullanıcılara özel olarak pek çok renkte satışa sunulur. Bas, tiz ve bunların tümünün dengede olduğu birçok kulaklık modelini bulmak mümkündür. Ayrıca bluetooth kulaklık modelleri arasında fark yaratan en önemli özellik mikrofon bulunması ve bunun kalitesidir. Bood markası, ses sistemlerinin tümünde sürdürdüğü kaliteyi kulaklık modellerinde de kullanarak ortaya koyar. Spor yaparken, alışverişte ve günlük yaşamda kablo derdi olmadan rahatlıkla kullanabileceğiniz kulaklık modellerinden kendinize en uygun olanını Bood bluetooth kulaklık modelleri arasından bulabilirsiniz.

Bood Bluetooth Kulaklık Modelleri

Bluetooth kulaklık modelleri farklı renk seçenekleri ve ses kaliteleri ile piyasada geniş ürün çeşitliliğine sahip ürünler olarak dikkat çeker. Zevk ve tercihlerin tümüne uygun olabilecek renk seçenekleri mevcuttur. Bood earbuds renkli bluetooth kulaklık günlük kıyafetlerinizle ya da iş kıyafetlerinizle kombin yaparak kullanabileceğiniz renklere sahiptir. Kablolu kulaklıkların en büyük problemi kablo karışıklığı ve kopma gibi problemler olarak öne çıkar. Bluetooth kulaklık modelleri bluetooth teknolojisi ile kablosuz bir biçimde rahatlıkla bağlanarak kullanılabilecek bir üründür. Bood earbuds bluetooth kulaklık tam anlamıyla konforlu bir biçimde müzik dinleyebileceğiniz ve telefon görüşmelerini gerçekleştirebileceğiniz bir modeldir. Özellikle spor sırasında, alışveriş yaparken ve başka bir işle uğraşırken müzik dinlemek istenir ise Bood bluetooth kulaklık modellerinden biri mutlaka tercih edilerek konforlu bir müzik keyfi yaşanır. Bood bluetooth kulaklık kullanımı oldukça basit şekilde telefondan bağlanılarak kontrol edilir. Ayrıca bluetooth teknolojisi sayesinde fiziksel temas olmadan kontrol etmeye olanak verir. Gürültü engelleyici, rüzgar sesini kesici, bas ve tiz kalitesi bir bluetooth kulaklık için en önemli faktörlerin başında gelir. Bood bluetooth kulaklık modellerinde özel teknolojisi sayesinde kaliteli bir ses sunar. Modelden modele değişmekle birlikte pasif gürültü engelleyici, rüzgar sesi kesici, aktif gürültü engelleyici gibi pek çok özellik bulunur. Ürünün boyutu ve kulakta duruş şekli de farklı tasarımlar ile çeşitlenir. Bood bluetooth kulaklık modellerinde farklı kullanıcılara hitap edebilen küçük ya da büyük boyutlu ve birçok renk seçeneği ile oldukça geniş bir ürün bandına sahiptir. Bununla birlikte uzun süre giden pil ömrü ve sık sık şarj etmeye gerek kalmayan özelliği ile oldukça kullanışlıdır. Markanın en önemli özelliği parça kalitesi, ses sistemi oldukça başarılı olmasına rağmen rakiplerine göre bu ürünleri daha uygun fiyatlarla satışa sunması olarak öne çıkar. Kulak içi ve kulak üstü gibi modelleri ile farklı kullanım amaçlarına uygun olan tüm bu Bood bluetooth kulaklık modelleri arasından kişisel zevk ve tercihlerinize uygun olan modeli seçebilir ve ister bilgisayarınız ile isterseniz de telefonunuz ile gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Bood Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Satışa sunulan kulaklık ve çeşitli ses sistemi ürünleri birçok marka tarafından farklı modellerde üretilir. Bood markası da bu ürünleri üreten markalardan biridir. Bluetooth kulaklık teknolojisi hayatımıza girdiğinden beri pek çok kişi tarafından tercih edilen kullanışlılığı ve şık görüntüsü ile önemli bir yere sahiptir. Bood bluetooth kulaklık fiyatları ürünlerin kalitesine ve çeşitliliğine bağlı olarak değişir. Renk tercihi, kulaklık kalitesi ve malzeme yapısı itibariyle geniş bir fiyat bandında ürün bulmak mümkündür. Bood renkli bluetooth kulaklık modelleri sade renge sahip bluetooth kulaklık modellerine göre daha yüksek fiyatlandırmaya sahiptir. Hangi fiyattan satışa sunulduğu fark etmeksizin Bood bluetooth kulaklık modelleri ürün kalitesi ve kullanışlı oluşu nedeniyle aldığı fiyatın hakkını sonuna kadar verir. Bütçenize en uygun Bood bluetooth kulaklık modelini bulmak için bir kıyaslama sitesi olan cimri.com adresini ziyaret ederek bluetooth kulaklık modellerinin fiyatlarını karşılaştırabilir, istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bood Bluetooth Kulaklık Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Satın alınacak teknolojik ürünlerde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar mevcuttur. Bu hususların başında ihtiyaçlar doğrultusunda uygun ürün seçimi yapmak gelir. Bluetooth kulaklıklar piyasada pek çok marka tarafından üretilir. Bood markası da bluetooth kulaklık ürünleri üreten bir markadır. Kullanıcılar geniş ürün çeşitliliği arasından kendi ihtiyaçları doğrultusunda bir liste hazırlayarak buna uygun olacak biçimde Bood bluetooth kulaklık modelleri arasında seçim yapabilirler. Doğru ürün seçimi için Bood bluetooth kulaklık ürünlerini daha önce kullanan ya da şuan kullanmaya devam eden kullanıcıların Bood earbuds renkli bluetooth kulaklık yorumlarını dikkate almak önemlidir. Kişisel zevk ve tercihler sonucunda seçebileceğiniz farklı renkler bulunduğu gibi dinlemeyi sevdiğiniz müzik tarzına uygun olan bas ve tiz ayarlarının bulunduğu Bood bluetooth kulaklık modelini de tercih edebilirsiniz. Ses kalitesi ve renk seçiminin yanında pil ömrü, aktif ve pasif gürültü engelleyici gibi unsurlar da ürün kalitesini belirleyen ve tercihlerinizi şekillendiren etkenlerdir. Tüm bu hususlara özen gösterilerek uygun Bood bluetooth kulaklık seçimi yapılabilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery