Bebek Parmak Koruyucu

En Ucuz Bebek Parmak Koruyucu Fiyatları

2 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Bebeklerin yürümeye yeni başladıkları dönemler, en meraklı oldukları dönemlerdir. Cisimleri ağızlarına götürerek tanımlamaya çalışabilir, sıcak fırınlara dokunabilir, pencerelerden sarkabilirler. Bu sebeple anne ve babalar, bebeklerini korumak adına evlerde bazı güvenlik önlemleri alırlar. Bu önlemler, oldukça pratik kilitlerle sakıncalı dolap ve kapakların kilitlenmesi, bazı odaların önüne güvenlik kapılarının konulması gibi önlemlerdir. Bebeklerin parmaklarını kapıya sıkıştırmalarını engellemek adına üretilmiş parmak koruyucu ürünler de kullanılabilir.

Bebekler için evde alınabilecek güvenlik tedbirleri nelerdir?

Kırılabilecek eşyalar ve bebeklerin ağzına atabilecekleri minik eşyaların bebeklerin bulunduğu alandan uzaklaştırılması.

Çocuklar için tehlikeli olabilecek kimyasalları içeren temizlik malzemelerinin kilitli dolaplarda muhafaza edilmesi.

Bebeklerin erişebileceği raflar üzerinde, çekip alabileceği, üzerine devirebileceği eşyaların olmaması.

Mutfak tezgahlarında bulunan, bıçaklık gibi gereçlerin bebeklerin erişiminden uzaklaştırılması, çekmece kilitlerinin kullanılması.

Prizlerin, priz kapakları ile kapatılması, açık kablo uçlarının, yarı çıkmış, duvardan ayrılmış prizlerin ortadan kaldırılması, yerine takılması.

Küvetler içerisinde veya ıslak zeminlerde, kayıdrmazların kullanılması

Masaların, vitrinlerin ve diğer mobilyaların sert köşelerinde, bebek köşe koruyucuların kullanılması.

Bebeğin erişmemesi gereken odaların önüne, bebek güvenlik kapılarının konulması

Kapıların hızla kapanarak, bebeklerin parmaklarını sıkıştırmalarını engellemek adına, bebek parmak koruyucularının kullanılması olarak listeleyebiliriz. Tüm bu ürünleri içeren bebek güvenlik setleri ve en ucuz bebek parmak koruyucuları, cimr.com sitesinde, bebek güvenlik kategorisi altında yer alan, bebek parmak koruyucu sekmesini tıklayabilir, ürünleri görüntüleyerek kolayca karşılaştırabilirsiniz.

Bebeklerin parmaklarını kapıya sıkıştırmasını engellemek için ne yapmalıyız?

Parmak sıkışması engelleyici, çocuğunuzun ya da bebeğinizin kapılarda, kilit ve menteşe tarafından parmaklarının sıkışmasını ve istem dışı kapanan kapılar sebebiyle kilitli kalmalarını önlemek amacıyla tasarlanmışlardır. Bebeğinizin güvenliği hakkında rahat edebileceğiniz pratik ürünlerdir. Kapıların üst veya yan taraflarına takabilirsiniz böylelikle kapı çarpmalarını ve parmak sıkışmalarını engeller. Dekoratiflerdir, taşınabilir özelliği sayesinde seyehatlerinizde de yanınızda götürebilirsiniz. Chicco markasının ürettiği, en ucuz bebek parmak koruyucu ürünleri, cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri listeleyerek fiyat ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz. Cimri.com, aradığınız parmak koruyucunun satışını yapan alışveriş sitelerini gezer ve en uygun fiyatlı ürünleri tek tıkla ekranınıza getirir.

https://www.cimri.com/bebek-parmak-koruyucu