Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bebek Güvenlik Seti Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bebek Güvenlik Seti markası:

2021 yılı Bebek Güvenlik Seti Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
24 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 274 Bebek Güvenlik Seti modeli içerisinde en ucuz Bebek Güvenlik Seti fiyatı 5.39 TL iken, en yüksek Bebek Güvenlik Seti fiyatı 1790.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bebek Güvenlik Seti fiyatlarının ortalaması alındığında ise 24 Eylül 2021 tarihinde ortalama Bebek Güvenlik Seti fiyatı ise 718.06 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bebek Güvenlik Seti Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Bebek Güvenlik Seti modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Bebek Güvenlik Seti modeli:
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bebek Güvenlik Seti

Gelişme çağının ilk evresinde olan bebekler, hayata hızlı adapte olma düşüncesi ile çok meraklı ve korunaksız olurlar. Bu nedenle bebekleri korumak ve güvenli alanda tutmak için bazı tedbirler alınır. Ebeveyn desteğiyle yaşam sürdüren bebekler, zararlı ve tehlikeli unsurları ayırt edemezler. Bu noktada ebeveynler devreye girer; ev araba gibi bulundukları ortamlarda bebeklerini korumak ve muhafaza etmek adına bebek güvenlik malzemeleri bulundururlar. Çekmeceyi açmaya çalışan, vücuduna zarar verecek maddelere dokunmak isteyen; gitmemesi gereken yerlere gitmek için çaba gösteren bebekleri korumak ve onların güvenliği sağlamak için birçok ürün üretilir. Bu ürünler genel olarak bebek güvenlik kiti olarak adlandırılır. Doğduğu günden,  tam anlamıyla iletişim kurma yaşına gelene kadar bebeklerin korunması ve güvende hissetmesi için bu tür ürünler ebeveynleri büyük ölçüde rahatlatır. Güvenlik malzemeleri genel olarak set halinde satılır ve setin içinde birçok ihtiyaca yönelik malzeme bulunur. Bu ürünler ile bebekler ev veya farklı mekanlarda hareket kısıtlaması yaşamadan vakit geçirirler.

Bebek Güvenlik Seti Çeşitleri

Keşfetme ve araştırma güdüsünün en yoğun olduğu bebeklik çağında kazaların yaşanma riski çok daha fazladır. Ebeveynlerin her adımları dikkatli şekilde takip etmesi olası kazaları önlemek için önemlidir. Ebeveynlere destek olarak bebek muhafaza ve güvenliğini sağlamak için birçok etkili ürün vardır. Bebek güvenlik aparatları gelişen teknoloji ile kullanışlı ve güvenilir ürünler haline gelir. Bebeklerin fiziksel ve ruhsal gelişimlerini olumlu yönde etkileyecek güvenlik setleri kendi içinde farklılık gösterir. Yeni doğan bebeklere özel genellikle yatağına bağlı kitler bulunur. Bebek telsizleri bebeklerinden uzaklaşmış ve aynı ortamda bulunmayan ebeveynlere bebekleri ile iletişim kurma imkânı sağlar. Birçok bebek seti içinde en önce bulunan aletlerden biridir. Biraz büyüme ve emekleme ile birlikte bebek dizlikleri, çekmece aparatları kullanılmaya başlanır. Bebeğin yürümeye başlaması ile ev ve bulunduğu mekânlar bütünüyle korunaklı ve güvenli olması en doğrusu olur. Bu koşullarda bebek ev güvenlik seti en çok tercih edilen ve kullanılması doğru olan setlerden olur. Bebek güvenlik sistemi oluşturulması ile bebekler konforlu bir şekilde güvende hareket sağlayabilirler.  Bebek güvenlik setleri kendi içinde farklılık gösterir. Yaş farkı ve ebeveynin isteğine göre seçim imkanı vardır. Emekleyen ve yürümeye başlayan bebeklerin ebeveynleri; priz emniyetine hassasiyet gösterir. Bebeklerini elektrikten korumak için priz emniyetine ihtiyaç duyarlar. Bu grup bebeklere yönelik setler bulunur. Bazı ebeveynlerin bebekleri ise; çekmece ve üzerlerine düşebilecek eşyaları kurcalamaya daha çok meyillidir. Bu bebeklere özel de çok amaçlı kilitler ve bebek güvenlik aparatları bulunur. Mutfak eşyaları ve aletleri için korumalar bebeklerin emniyeti için çok önemlidir. Bu sebeple fırın, mini buzdolabı gibi açılıp kapanabilen kapağa sahip, tehlikeli beyaz eşya mutfak aletlerinden korunmak için bebeklere özel kilitler bu setlerde bulunur. Bebeklerin kapaklı, açılıp kapanabilen ürünleri kullanmaması ve zarar görmemesi için eşyaları açmasını engelleyen bebek güvenlik kilitleri çok önemlidir. Bu sebeple bebek güvenlik kilit seti önemli set gruplarındandır. Pencere kilidi kapı kilidi gibi kilitler ebeveynlerinde içlerinin rahat etmesini sağlar. Birçok çeşit ve ürüne sahip bebek güvenlik setlerinin içerikleri belirtilir ve bu doğrultuda ebeveyn istediği çeşit ürünü bebeğini muhafaza etmek için kullanır.

Bebek Güvenlik Seti Fiyatları

Bebek güvenlik setlerinde fiyatları etkileyen en önemli kriter paket içeriğidir. Bununla beraber paketin hangi markaya ait olduğu da fiyatlandırmayı etkiler.  Paket içerisinde manuel kullanımlı ürünlerin fazlalığı ve kolay bulunabilir. Malzemelerden üretilen ürünlerin paket içerisinde bulunması fiyatlandırmayı etkiler. Bununla beraber bebek güvenlik seti içerisinde bulunan ürünlerin yapıldığı malzemelerin zor bulunan veya hassas parçalardan oluşması da fiyatlandırma da büyük etki gösterir. Genel olarak ev sisteminde bir güvenlik sağlanması önemlidir. Bebek güvenlik sistemi fiyatları belirlenirken içerik öncelikli unsur sayılır. Bazı paketler içinde bulunan bebek telsizi, bebek kamerası gibi elektronik aletler fiyatı etkiler. Dizlik gibi bebeğin emniyetini kolayca sağlayan ürünlerde ise kolay anlaşılır ve portatif ürünler olması gerekçesiyle paket fiyatlandırmasında etki gösterir. Portatif ürünlerin fiyatları sabit ürünlerden daha farklı olur. Aynı şekilde bebek kilitleri de kolay anlaşılır ve kullanımı kolay aparatlar olması sebebiyle genel olarak fiyatlandırma da uygun fiyat paketleri oluşturur.

Bebek Güvenlik Seti Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bebekler için eşya seçiminde oldukça hassasiyet gösterilerek alınması gereken ürün çeşitlerinden biri de güvenlik setidir. Kullanılan malzemeler, kimler tarafından, hangi markalardan üretildiğine dikkat edilerek alınır. Yetişkinlere oranla daha hassas yapıya sahip olan bebeklere uygun ürün ve malzemeler olduğuna dikkat edilir. Bebeklere alınacak olan setlerin içeriğine de dikkat edilir. Neye ihtiyaç olduğuna ve bebeğin yaş grubuna göre alınacak olan ürünler değişir. Emekleyen bebeklere uygun ürünler belirlenerek ona göre set seçimi yapılır. Yürümeye başlayan bebeklere de dikkat edilir ve hangi konularda korunması gerektiği karar verilir bu doğrultuda bebek güvenlik kilit seti alınır. Karar verilen güvenlik setinin içeriğinin eksiksiz olduğuna dikkat edilir. En önemli noktalardan sağlamlık incelenir. Sağlam olmayan ürünler olası kazaları ortaya çıkarır. Korunması gereken bebeğin tam tersine zararına sonuçlar doğurur. Bu nedenle set içindeki malzemelerin sağlamlığından emin olunmalıdır. Farklı birçok bebek güvenlik seti olması sebebiyle fiyat ve ürün kalitesi karşılaştırılması yapılır. Fiyat ürün karşılaştırması yapmak kullanıcıların yorumlarını incelemek için cimri.com ziyaret edilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery