track source

Bebek Güneşlik

En Ucuz Bebek Güneşlik Fiyatları

10 ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
    pusetbebek arabası
Bebek Güneşlik fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bebek Güneşlik modelleri ve Bebek Güneşlik fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bebek Güneşlik kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Babyjem, Chicco, Miny Baby, Baby&Plus, Munchkin. 10 adet Bebek Güneşlik fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Yaz aylarında bebekleri güneşten korumak için neler yapılabilir?

Bebeklerin gözleri çok hassastır. Çoğu zaman anne babalar fark etmese bile bir yerlerden güneş gelip bebeği rahatsız edebilir ve bu da huysuzlanmasına, ağlamasına neden olabilir. Bu gibi durumları yaşamamak ve bebeği güneşteki zararlı UV ışınlarından koruyabilmek adına bebek güneşlikleri kullanılır. Araç içinde seyahat esnasında oto yan cam güneşliği kullanabilirsiniz. Bu ürünler, genellikle vantuzlu şekilde cama yapışır ve altındaki ayarlama ipi ile istenilen seviyeye kadar aşağıya çekilebilir. İstenirse camlar tam olarak, istenirse de yarım kapatılabilir. Ayrıca bebeklerin daha keyifli zaman geçirmeleri için tasarlanmış müzikli, renkli, eğlenceli güneşlikler de vardır. Vantuzlarla cama yapıştırılabilen bu ürünler, uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilir. Bu tarz interaktif ürünler hem bebeğin oyalanması hem de güneşten korunmasına yardımcı olurlar. İçerisinde birkaç değişik melodi vardır. Eğer istenirse, içerisindeki ışık ve ses bölümü deaktive edilebilir. Üzerinde çeşitli renkli resim ve baskılar olan bebek güneşlikleri sayesinde camlardan gelen güneş ışınlarının bebeği rahatsız etmesini önleyerek, daha huzurlu olmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğiniz için cama yapışabilen bir güneşlik satın almayı düşünüyorsanız, en ucuz bebek için güneşlik çeşitlerini cimri.com sitesinde bulabilirsiniz. Bunun dışında bebek arabalarına takılabilen puset güneşlikleri de vardır. Güneşli havalarda pusetlerin üst bölümleri genellikle yarım kapanır ve bebeği korumak için yeterli olmaz. Pusetlerin üzerini tam olarak ve bebeği rahatsız etmeyecek şekilde kapatabilen bebek arabası güneşlik modellerini en uygun fiyatlarla cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri karşılaştırabilirsiniz.

Bebek güneşliklerinin fiyatları ne kadardır? Nerede satılırlar?

Bebekler için üretilen oto ve puset güneşlikleri, bebek ürünleri satan mağazalarda bulunur. Fiyatları ise satıldıkları yere ve markaya göre değişir. Chicco, Baby Jem, Bondigo, Bugaboo, K’S Kids ve Kaufmann marka en ucuz bebek güneşliği modellerini, cimri.com sitesinde, bebek güvenlik kategorisi altında yer alan bebek güneşlik sekmesine tıklayarak görüntüleyebilir, güneşlikleri karşılaştırabilirsiniz. Cimri.com, aradığınız bebek araç güneşliği ürünlerinin satışını yapan online alışveriş sitelerini sizin için gezerek, en ucuz bebek araç güneşliğini bulur ve tek tıkla ekranınıza getirir.

https://www.cimri.com/bebek-guneslik