track source
track source

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bebek Çekmece Kilidi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bebek Çekmece Kilidi markası:

En Çok İncelenen Bebek Çekmece Kilidi Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Bebek Çekmece Kilidi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 30 Bebek Çekmece Kilidi modeli içerisinde en ucuz Bebek Çekmece Kilidi fiyatı 4.9 TL iken, en yüksek Bebek Çekmece Kilidi fiyatı 69.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bebek Çekmece Kilidi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Bebek Çekmece Kilidi fiyatı ise 13.72 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bebek Çekmece Kilidi Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Bebek Çekmece Kilidi modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Bebek Çekmece Kilidi modeli:
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Dreambaby, Elybaby, Baby Jem, Miny Baby, Dolchi ve Diall marka bebek çekmece kilitlerini en uygun fiyat garantisi ile cimri.com sitesinde bulabilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bebek güvenliği, her anne babanın önem verdiği konular arasında gelir. 0-6 yaş arası çocuklar en fazla evde vakit geçirdikleri için evlerdeki görünmez tehlikelerle daha çok karşı karşıya kalırlar. Ev kazalarının önüne geçebilmek için evde birtakım önlemler alınması gerekir. Çocuk için zararlı olabilecek eşyaların yer aldığı çekmece ve dolapların kilitlenmesi bu önlemlerin başında gelir. Çocukların evlerde sıklıkla yaşadığı kazalardan genel olarak, düşmeler, yanıklar, zehirlenmeler, suda boğulmalar, yabancı cisim yutmaları, uzuv sıkıştırmaları, elektrik çarpması şeklindedir. Kazaların oluş şekli ve tipleri yaşa göre değişiklik gösterir. Bir yaşından küçük çocuklarda boğulma ve solunum yollarına yabancı cisim kaçması, 1 ila 2 yaş arasında düşme, çarpma, yanma ve zehirlenme, 2 ila 4 yaş arasında temizlik maddeleri ve ortada bırakılan ilaçların içilmesi, 5 yaşından sonra dolapta ve yüksekte saklanan ilaçlarla zehirlenmeler nedeniyle gerçekleşmektedir. Bebeklerin, çekmeceleri açmalarını önlemek için bebek çekmece kilitleri kullanılır. Bu kilitleri dolaplarda ve pencerelerde de kullanabilirsiniz.

Bebek çekmece kilitleri, bebek güvenliğine nasıl fayda sağlar?

Çocuk ve bebek odalarında kazalardan korunabilmek için bazı önlemler almak gerekir. Mesela bebeğin yatağını ısıtıcı cisimlere yakın tutmamalıyız. Oyuncaklar çok küçük parçalar içermemelidir ve çabuk kırılmayacak sağlamlıkta olmalıdır. Dolap ve çekmece kapakları uygun bir kilitle sabitlenmeli. Mutfakta kesici ve ağır malzemelere ulaşmasını engellemek adına tezgah altı dolapları sabit biçimde kapalı tutmaya yarayacak çocuk koruma kilitleriyle kapatılmalıdır. Ulaşabileceği yüksekliklerde kesinlikle deterjan ve ilaçlar olmamalıdır. Bu tip kimyasallar kilitli dolaplara konmalıdır. Bunun için bebek dolap kilitleri kullanılabilir. Evin genelindeki tüm prizlere koruyucu takılmalıdır. Evin açılabilecek pencerelerine dolap ve çekmecelerde kullanılan kilitler takılmalıdır.

Bebek güvenliği için bebek çekmece kilitlerinin fiyatı ne kadardır?

Bebeğiniz için zararlı olabilecek ürünleri dolap ve çekmecelerinizde bebek çekmece kilitleri ile güvenle muhafaza etmek isterseniz, cimri.com sitesinde, bebek güvenlik kategorisinde yer alan bebek çekmece kilidi sekmesini inceleyerek ürünleri listeleyebilir, fiyat karşılaştırması yaparak en ucuz ürünleri kolayca bulabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery