track source
track source

Bebek Buzdolabı Kilidi

Bebek Buzdolabı Kilidi Fiyatları

9 Ürün gösteriliyor.
Bebek Buzdolabı Kilidi fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Bebek Çamaşır Yıkama Torbası Fiyatları
 • Bebek Çekmece Kilidi Fiyatları
 • Bebek Cibinlik Fiyatları
 • Bebek Damak Fırçası Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Bebek Buzdolabı Kilidi Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bebek Buzdolabı Kilidi markası:

  En Çok İncelenen Bebek Buzdolabı Kilidi Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Bebek Buzdolabı Kilidi Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 9 Bebek Buzdolabı Kilidi modeli içerisinde en ucuz Bebek Buzdolabı Kilidi fiyatı 6.5 TL iken, en yüksek Bebek Buzdolabı Kilidi fiyatı 56.5 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bebek Buzdolabı Kilidi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Bebek Buzdolabı Kilidi fiyatı ise 26.74 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Bebek Buzdolabı Kilidi Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Bebek Buzdolabı Kilidi

  Bebeklerin özelliklede emekleme ve yürüme evresinde ne kadar hareketli ve keşfetme duygusundan dolayı meraklı olduğunu bildiğiniz için evde ona bir güvenlik çemberi oluşturmak görünmez kazaların önüne geçmek için önemlidir. Sadece kapı pencere değil çekmece tarzı sıradan eşyalar bile meraklı bir bebek için tehlikeye dönüşebilir bu yüzden evinize bebek güvenlik kilidi alarak bebeğinizi olası tehlikeli kazalardan korursunuz. Bu kilit sistemi ile hem bebeğinizi tehlikelerden korursunuz hem de bebeğinize özgürce dolaşabileceği bir alan yaratırsınız. Evin içerisinde zarar görmeden merakını giderebileceği bu alan bebeğinizin kişisel ve zihinsel gelişimi için de önemlidir. Kapı, pencere, dolap ve çekmeceleri ucuz ve pratik emniyet kilitleriyle güvenli bir hale getirip çocuklarınızın zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Bu tip ürünleri alırken kolay monte edilir özellikte olmasına ve yapımında kullanılan malzeme kalitesine dikkat etmelisiniz. Ürünün çok amaçlı olması sizin aynı ürünle hem kapı hem de pencerenizi güvenli hale getirmenize yardımcı olur. Bu yüzden aldığınız bebek emniyet kilidinin kullanışlı olmasına özen göstermelisiniz.   

  Bebek Buzdolabı Kilidi Modelleri

  Evinizi bebeğiniz için daha korunaklı ve güvenli bir yere çevirmek için tercih edebileceğiniz bebek emniyet kilidi modelleri emniyet kilidinin kullanım alanına göre, tek veya set halinde satılıyor oluşuna göre çeşitlendirilir. Bebek kilidi dolap modeline göre değişebilir. Raylı dolaplar için farklı modelleri mevcuttur. Yapışkanlı dolap kilidi modellerinin kurulumu diğerlerine oranla daha kolaydır. Çocuğunuzun dolabın kapağını açmasını engellemek için dolabınızın modeline göre ya iki kapağın ortasına ya da kapıyla köşeyi birleştiren noktaya yapışkanları takmanız gerekir. Bu sayede bebeğinizin evinizdeki herhangi bir dolabın kapağını açmasını engelleyip bebeğinizin güvenliğini sağlarsınız. Yapışkanlı modeller özellikle sağladıkları kullanım kolaylığı sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanır. Ekstra monte derdine gerek kalmadığı gibi üstün bir de güvenlik sağlarlar. Raylı dolapların yapısı farklı olduğu için onlarda kullanılan bebek emniyet kilidi de farklıdır. Raylı dolaplar için alacağınız raylı koruma kilitlerini çekmecelerinizde de kullanabilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzun güvenliğini siz onun yanında olmasanız dahi sağlayabilirsiniz. Ayrıca bebeğinizin hareketli olduğu dönemde her an yanında olamadığınız için güvenliği konusunda endişe duymanıza da gerek kalmaz. Çünkü dolap kilitleri sayesinde bebeğiniz mutfak ya da herhangi bir dolabınızın kapağını açıp içindekileri deviremez ya da kendine zarar veremez. Raylı modellerin de kurulumu kolay olduğu için evde kendiniz dahi kolayca monte edebilirsiniz. Bebek buzdolabı kilidi bebeklerin özellikle de yürümeye başladıkları dönemde tercih etmeniz gereken bebek güvenlik kilididir. Bebeğin buzdolabı kapısını açıp herhangi bir kazaya neden olmasının önüne geçer. Ekstra güvenlik için çift emniyet kilitli modelleri tercih edebilirsiniz. Yapışkanlı modellerini tercih ederseniz kurulumu daha kolay olur. Bebek cam kilidi ailelerin en çok dikkat etmesi gereken modeller arasındadır. Özellikle de apartman dairesinde oturuyorsanız çocuğunuzun camı açması tehlikeli kazalara neden olabilir o yüzden cam kilitlerini mutlaka kullanmalısınız. Çift mandal kilit sistemine sahip modelleri ile çocuğunuzun pencereyi açmasını engellersiniz. Bebek çekmece kilidi bebeğinizin evinizin herhangi bir noktasındaki çekmeceyi açmasının önüne geçip onun çekmeceyi düşürüp kendine zarar vermesini önler. Çok amaçlı bebek kilidi olarak da adlandırabileceğiniz çekmece kilitlerini dolaplarınızda da kullanabilirsiniz.        

  Bebek Buzdolabı Kilidi Fiyatları

  Evinizin çocuğunuz için daha güvenli bir hal almasını sağlayan bebek kilitlerini ucuz fiyata bulabilirsiniz. Bu sayede oldukça ekonomik fiyatlara bebeğinizin güvenliğini sağladığınız gibi onun evin içerisinde özgürce hareket edebilmesine de ortam hazırlarsınız. Fakat piyasadaki tüm bebek güvenlik kilitlerinin fiyatı eşit değildir. Bebek güvenlik kilitlerinin fiyatının değişmesini sağlayan bazı özellikler mevcuttur. Bu özelliklerin başında kilidin kullanım alanı, marka ve modeli, yapımında kullanılan malzeme gelir. Örneğin kapınızda kullanacağınız bir bebek güvenlik kilidi ile dolabınız için kullanacağınız bir bebek güvenlik kilidinin fiyatı eşit olmaz. Ayrıca dolap güvenlik kilidi de kendi arasında fiyat olarak farklılaşır. Yapışkanlı model bir dolap kilidi ile raylı model bir bebek dolap güvenlik kilidinin fiyatı aynı olmaz. Ürünün tasarımı ve ustalığı farklı olduğu için maliyeti değişir bu değişen maliyette ürün fiyatının değişmesine katkı sağlar.  Bebeğiniz için alacağınız bebek emniyet kilidinin tekli ya da set olarak satışa sunulması da ürün fiyatının değişmesine yardımcı olur. Bebek kilidi seti fiyatları her zaman tek olarak satışa sunulanlara göre daha farklı fiyatlıdır.

  Bebek Buzdolabı Kilidi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Bebeğinizin ev içerisindeki güvenliğini arttırmak için tercih edebileceğiniz bebek emniyet kilitlerini satın almadan evvel yapmanız daha doğrusu bilmeniz gereken bazı konular vardır. Öncelikle pek çok bebek emniyet kilidi modeli mevcuttur. Dolap, cam ve çekmecelerde kullanarak bebeğinizi görünmez kazalardan kullanabileceğiniz emniyet kilitlerini satın alırken kullanım alanını belirlemeli ona uygun bir seçim yapmalısınız. Eğer evinizde bebeğiniz için zararlı olacak pek çok çekmece, dolap hatta duvara monte edildiği nokta bebeğinizin erişebileceği noktadaysa priziniz için dahi emniyet kilidi almalısınız. Bu durumlarda tek bir emniyet kilidi yerine set tercih etmelisiniz. Yürümeye başladığı andan itibaren meraklı olduğu için ev içerisinde kazaya davetiye çıkaran bebeğinizin güvenliği için bebek emniyet kilidi seçerken nerede kullanacağınız kadar kilidin dayanıklılığı yani kalitesi de çok önemlidir. Bu yüzden eviniz için bir bebek emniyet kilidi tercih ederken markaya dikkat etmelisiniz. Bilinen ve ürünü garantisi altına alan tecrübeli bir markayı tercih etmelisiniz. Bebek emniyet kilidinde dikkat etmeniz gereken bir nokta da kilidin kolay monte edilir olmasıdır. Takıp çıkarması kolay bir ürün seçmelisiniz.  

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery