Bayan Günlük Çanta

Bayan Günlük Çanta Fiyatları

9506 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Bayan Günlük Çanta fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bayan Günlük Çanta modelleri ve Bayan Günlük Çanta fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bayan Günlük Çanta kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Angemiel, HP, Adidas, Daniel Klein. 9506 adet Bayan Günlük Çanta fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bayan Günlük Çanta Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bayan Günlük Çanta markası:

En Çok İncelenen Bayan Günlük Çanta Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Bayan Günlük Çanta Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 9506 Bayan Günlük Çanta modeli içerisinde en ucuz Bayan Günlük Çanta fiyatı 2.9 TL iken, en yüksek Bayan Günlük Çanta fiyatı 7171.12 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bayan Günlük Çanta fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Bayan Günlük Çanta fiyatı ise 116.61 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Ürün Görseli Hazırlanıyor
Kemal Tanca C-8458-1281 İndigo Portföy Çanta
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lacoste NF2042WM.000 Siyah Kadın Çanta
Lacoste NF2042WM.000 Siyah Kadın Çanta
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Kemal Tanca C-8458-1281 Nude Portföy Çanta
Kemal Tanca C-8458-1281 Nude Portföy Çanta
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mango  23093671 Beyaz Kadın Omuz Çantası
Mango 23093671 Beyaz Kadın Omuz Çantası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bayan Günlük Çantalar

Her kadın tarzını ve kendini yansıtan bir çanta ile kombinini tamamlamak ister. Vazgeçilmez aksesuarların başında gelen çantalar, çeştli modelleriyle her zevke hitap eder. Birçok kullanıcı, birden fazla çanta alarak her kombini uygun ürünle tamamlamayı düşünebilir. Bayan günlük çanta modelleri hemen hemen her renkte üretildiği için kullanıcıların ihtiyaçlarına kolayca cevap verir. Elinde bir çantanın ağırlığını hissetmek istemeyen kullanıcılar için küçük boy çantalar oldukça hafiftir. Bazı kullanıcılar çok eşya ile dışarı çıkmadığı için büyük çantalar tercih etmez. El çantası modellerinden birini alarak anahtar, cüzdan ve telefon gibi küçük eşyalarınızı kolayca taşıyabilirsiniz. İşe giderken ya da günlük hayatta dışarı çıktığında yanına çok eşya alan kullanıcılar büyük boy çantalar tercih eder. Elinize alacağınız büyük bir çantanın içine işinize yarayacak birçok eşyayı ve bazı kıyafetleri rahat bir şekilde sığdırabilirsiniz. Birçok kullanıcı ihtiyaç duyacağı bazı ana model ve renkteki çantaları dolabına ekler. Siyah, gri, kahverengi ve lacivert gibi renkler hemen hemen her kombine uyum sağladığı için kullanıcılar ilk etapta bu renkleri dolabına katar. Kadın günlük çanta modellerini iş hayatında ve günlük hayatta sorunsuz bir şekilde kullanabilir ve kombinleyebilirsiniz. Kullanıcılar, çoğunlukla fermuarlı çantaları satın alır. Pratik ve uzun süreli kullanım sağladığı için tercih edilebilirliğini artırır. Çantaların içine konulan eşyalar bazen karışıklıklara yol açabilir. Çok gözlü çantalarla eşyaların karışmasının önüne geçebilirsiniz. 

Bayan Günlük Çantalar Modelleri ve Özellikleri

Kadınlar tarzını yansıtan parçalarla şıklığını ön plana çıkarır. Çoğunlukla kıyafetle şıklığın tamamlandığı görülse de birçok kadın çanta tercihiyle son noktayı koyar. Seçtiğiniz çantanın modeli ve boyutuyla aradığınız uyumu yakalayabilirsiniz. Bayan günlük çanta modelleri her ortama uygun tarzda hazırlanarak kullanıcıların beklentisini karşılar. Fonksiyonu kadar tasarımıyla da dikkat çeken çantalar birçok kullanıcı için kurtarıcı parça görevindedir. Rengi ve dış tasarımıyla kullanıcıyı kendine çeken çantalar, günlük ihtiyacınızı karşılayacak şekilde üretilir. Ürünlerin dış kısmında büyük ya da küçük şekilde yer alan marka logoları çantalara hareketlilik kazandırır. Marka isimlerinin çanta üzerinde çok yer kaplamasından hoşlanmıyorsanız, daha minimalist modelleri tercih edebilirsiniz. Her kullanıcı günlük  giyim tarzına göre bir çanta ile dışarı çıkmak ister. Şık bir kombin yaptığınızda onu kaldırabilecek bir çantaya ihtiyaç duyarsınız. Spor giyindiğiniz bir günde hayata başlarken spor çantalarla kombininizi taçlandırmak isteyebilirsiniz. Kullanışlı ve rahat olan spor çantalar ile birçok eşyayı yanınızda taşırsınız. Çanta seçiminde uzun ömürlü olması kullanıcıların dikkat ettiği hususların başında gelir. Yumuşak bir deriye sahip olan günlük kadın çantalarını daha uzun süre ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. Ürünü kullanımınıza bağlı olarak kalitesini ölçmeniz mümkündür. Sevdiğiniz bir çantayı sıklıkla kullanıyorken, daha az sevdiğiniz bir çantayı geri planda tutabilirsiniz. Bu durumda sürekli kullandığınız çanta kaliteli olsa dahi, kullanıma bağlı olarak yıpranmalara maruz kalabilir. Çanta alırken tercih edilen renkler ürünün kullanım süresinde etkili olur. Bazı kombinlerinizi tamamlamak için aldığınız bir kırmızı çantayı sürekli kullanamayabilirsiniz. Siyah, gri, kahverengi ve lacivert gibi birçok rengin yanında bütünlük sağlayacak renkleri seçerek aldığınız çantayı sıklıkla kullanabilirsiniz. Çok göze sahip çantalar genelde daha çok tercih edilir ve kullanışlı özelliği ile dikkat çeker. Birden fazla göze sahip olan çantaların bölmelerini gruplandırarak eşya yerleştirebilir ve çantada eşya arama  sorunlarının önüne geçebilirsiniz. Günümüzde birçok kullanıcının ilk tercihi olan sırt çantaları oldukça ilgi çeker. Kullanışlı olan bu günlük kadın çantasını  spor ve şık olarak iki ayrı kategoride bulabilirsiniz. 

Bayan Günlük Kadın Çantalar Fiyatları

Dışarı çıkmak için tamamlayıcı parça görevini üstlenen ürünlerin başında çantalar gelir. Birçok kullanıcı ayakkabı ile çanta arasındaki uyumu yakalamaya özen gösterir. Her ayakkabı ve kombine göre çantaya sahip olmak için de dolabınızı güncel tutmak  gerekir. Çantanızla diğer aksesuarlarınız arasında bütünlük yakalamak için farklı modellere ihtiyaç duyabilirsiniz. Alacağınız yeni ürünler için fiyat araştırması yaparak birden fazla ürünü daha uygun fiyata alacağınız yerleri ve zamanları öğrenebilirsiniz. Bayan çantalarının fiyatları çeşitli etkenlere göre değişiklik gösterir. Ürünlerin markası ve modeline göre fiyatlar farklı olabilir. Bu farkın başlıca nedeni ürünlerin yapımında kullanılan malzemedir. Temini zor ya da maliyetli bir suni deriden imal edilen çantanın fiyatı diğerlerinden yüksek olabilir. Derinin kalitesine göre fiyatlar değişebilir. Sert ve orta segment bir çantanın malzemesi nedeniyle ürüne daha az ücret ödeyebilirsiniz. Bayan günlük çanta fiyatları genelde modellere göre belirlenir. El çantası ve sırt çantası modellerinin aynı fiyata sahip olmaması kategori farkından kaynaklanır. Deri çanta modelleri dışında kumaş yapıya sahip ürünler de kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Deri ve kumaş olmak üzere iki farklı malzemeden üretilen bayan çantalarının fiyatı farklı olabilir. Kumaş çantalar daha çok yaz aylarında tercih edilirken, deri çantaları her mevsim kullanabilirsiniz. Yaz aylarında kumaş çantası kullanmak istiyorsanız, mevsimi gelmeden alışveriş yaparak biraz daha uygun fiyata alabilirsiniz. Bayan günlük kol çantası ve el çantaları arasında ufak fiyat farkları görülebilir. Beğendiğiniz marka ve modelleri toplu bir şekilde almak için indirimlerin olduğu özel günleri takip edebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz çantaları uygun fiyata alırsınız. Ürünleri satın almadan önce özellik ve fiyat kıyaslaması yapmak isteyebilirsiniz. Cimri.com’un fiyat karşılaştırma özelliğini kullanarak, alacağınız ürünün nerede en düşük  fiyata sahip olduğunu öğrenebilirsiniz.

Bayan Günlük Çantalar Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Çanta koleksiyonuna bir yenisini eklemek isteyen kullanıcılar, elinde olmayan renk ve modelleri tercih eder. Kullanıcılar mevcut çantalarında memnun olmadığı bir özellik varsa, alacağı çantada bu sorunun olmamasına dikkat eder. Çanta seçiminde dikkat edilmesi gereken birçok nokta vardır. Bunların başında alacağınız ürünün ihtiyacınızı karşılaması gelir. Günü kurtarmak için beklentinizi karşılamayan bir çanta aldığınızda, ilerleyen zamanlarda bu ürünü arka plana atabilirsiniz. Bu seçiminiz ekonomik olarak yıpranmanıza neden olur. Günlük bayan çantaları alırken boyutuna dikkat etmenizde fayda vardır. Dışarıya çıkarken küçük çantalar tercih ediyorsanız, kendinize uygun minimalist modellere yönelebilirsiniz. İş hayatında yer alırken ihtiyacınız olan birçok şeyi yanınızda taşımanız gerekir. Bu durumda daha büyük çantalara gereksinim duyarsınız. Çok bölmeli ve büyük bir çanta alarak günlük işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Çanta alırken rengi ön planda olsa da fonksiyonlara önem vermeniz daha sağlıklı sonuçlar doğurur. Birden fazla göze sahip olan çantalar alarak içerideki karmaşanın önüne geçebilirsiniz. Anahtar ve telefon gibi elinizin altında olan küçük eşyaları koyacağınız bölmeleri belirlersiniz. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuzda aramakla vakit kaybetmeden elinizle koymuş gibi bulursunuz. Birçok kullanıcı elinde çanta taşımak yerine farklı modellere yönelmek ister. Sırt çantaları bu imkanı sunarak sizi elinizde ve omzunuzda çanta taşıma derdinden kurtarır. Sırt çantalarının birçok eşyayı içine sığdırabileceğiniz büyük boyutlarını bulabilirsiniz. Minimalist bir model istiyorsanız, sırt çantalarının küçük boyutlu versiyonlarını tercih edebilirsiniz. Ürünü almadan önce deri ve kumaş sırt çantalarının özelliklerini kıyaslayarak size en uygun olana karar verebilirsiniz.  

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery