Oscar Stone Decor Bardak Altlığı

En Ucuz Oscar Stone Decor Bardak Altlığı Fiyatları

360 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Oscar Stone Decor
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Bardak Altlığı Ne İşe Yarar?

Uzun zamandır hayatımızda olan, oldukça yararlı ve şık objelere dönüşmüş olan bardak altlıkları; özellikle sıcak içeceklerin masa gibi yüzeylerin üzerinde ısı ya da başka bir sebep ile leke bırakmaması için yüzeyleri korumak adına bardakların altına koyulan objelerdir. Genelde yuvarlak ya da kare gibi köşeli formlardan oluşabildiği gibi değişik tasarımlarla da karşımıza çıkmaya başlamıştır. Temel amaç itibari ile yüzeyi koruması gerektiği için bu altlıkların malzeme çeşitleri de masa gibi yüzeylere zarar vermeyecek hassaslıkta ve tabii ki iletken olmayan bir yapıda olmalıdır. Günümüzde oldukça fazla çeşitleri olan bu ürünleri elde yapmak bile mümkün hale gelmiştir. Tabii bunun için belli malzemelere ihtiyaç vardır. Malzeme ve zamanla el emeği bardak altlıkları yapabilir ya da oldukça fazla seçenek arasından evinize ve zevkinize uygun seçeneklere hemen sahip olabilirsiniz.

Her evde olması gereken ürünlerden birisi olan bardak altlıkları, genelde 4’lü ya da 6’lı gibi setler halinde satılabildiği gibi aynı zamanda tekli özel ürünler de müşteriye sunulmaktadır. Oscar Stone Dekor, Kanca Ev ve Biev gibi kaliteli markaların en uygun fiyatlı ürünlerini Cimri.com’da hemen bulabilirsiniz!

Bardak Altlığı Çeşitleri Nelerdir?

Masa gibi yüzeyleri bardak izlerinden korumak gibi oldukça işlevsel bir özelliğinin olmasının yanında gün geçtikçe dekoratif bir obje haline dönüşmeye başlamıştır. Pek çok geometrik şekilde ve pek çok malzemede üretildiği gözlemlenen bu bardak altlıkları müşterilerine her eve ve her zevke uygun modeller sunmaktadır.

Bardak altlıkları çeşitleri ise genelde malzemesine göre çeşitlendirilebilir. Ahşap bardak altlığı, gibi ısıyı iletmeyen ve yüzeylere zarar vermeyen malzemede üretilmiş seçenekler muhtemelen bu kategorinin en dikkat çeken çeşitleri arasında yer almaktadır. Ahşabın dışında mantar, keçe ve silikon gibi seçeneklerle de üretilerek çeşitlendirildiği gözlemlenmektedir. Oldukça hafif ve ısı iletkenliği bulunmayan bu seçeneklerin kullanımı ve temizlenmesi de kolay olduğu için çokça tercih edilen diğer çeşitler olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca maliyet olarak da oldukça uygun çeşitler arasında yer alan bu ürünler ister tekli ister çiftli olsun oldukça uygun fiyatlarla müşterinin karşısına çıkmaktadır.

Pek çok çeşitte ve malzemedeki kaliteli ve uygun fiyatlı seçenekleri Cimri.com’da hemen bulabilirsiniz!