track source

Akvaryum Dekor-Süsü

En Ucuz Akvaryum Dekor-Süsü Fiyatları

164 ürün gösteriliyor.
Akvaryum Dekor-Süsü fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Akvaryum Dekor-Süsü modelleri ve Akvaryum Dekor-Süsü fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Akvaryum Dekor-Süsü kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Trixie, JBL, Ista, Dophin, Chicos. 164 adet Akvaryum Dekor-Süsü fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Akvaryum Dekor Süsü Nedir?

Akvaryum dekor süsü, akvaryumun içerisine yerleştirilip akvaryumu daha özel ve güzel kılan dekorlardır. Akvaryumu bulunan birisi eğer dekor ya da süs almadıysa boş olan akvaryumun içerisinde ki balıklar dâhil akvaryuma bakanların canı sıkılacaktır. Akvaryum süsleri, akvaryumları daha güzel hale getirirken çeşitli oyunlar ile balıkların eğlencesini de arttıracak ve izledikçe keyif verecektir. Birçok süs ile dekor yapabileceğiniz akvaryum dekorlarının birçok çeşitleri ve güzel süsleri bulunmaktadır. Akvaryum dekorunu sevenlere özel yapılan bu süsler, balıkların evlerini daha güzel hale getirecek ve onları mutlu edecektir.

Akvaryum Dekor Süsü Çeşitleri Nelerdir?

Akvaryum dekor süsü konusunda belki de yüzlerce çeşit bulunmaktadır. Akvaryumun büyüklüğüne göre dekor süsleri de ona göre artabilmekte ve daha fazla güzel görünmesini sağlamaktadır. Akvaryum küçük ise daha şirin ve tatlı dekorlar ile süsleyebilir, balıklarınızı şımartabilirsiniz.

Seramik dekor süsleri, ağaç kökü dekor süsleri, hindistan cevizi dekor süsleri, kaya dekor süsleri, hazine sandığı dekor süsleri, gemi dekor süsleri, su değirmeni dekor süsleri, istiridye dekor süsleri şeklinde daha yüzlerce dekor süsleri sayesinde akvaryumlarınız daha güzel hale gelecek ve izledikçe keyif alacaksınız.

Akvaryum Dekor Süsü Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Akvaryum dekor süsü alırken malzemenin kalitesine bakılarak alınmalıdır. Çünkü bazı dekor süsleri suya girdiği an boyası akabilir ve kimyasal maddeler de balıklarınıza zarar verebilir. Bu yüzden seçeceğiniz ürünlerin kalitesini kontrol etmelisiniz. Bunun dışında bir akvaryumda olması gereken en önemli şey kaya ve istiridyelerdir. Bunları da alırken dikkat ederek almalı ve balıklarınızı öldürmeden dekor süslemeleri yapmalısınız.

Akvaryum Dekor Süsü Fiyatları Ve Üretici Markalar Nedir?

Akvaryum dekor süsü fiyatları boyutlara, güzelliğe, çeşitliliğe, renkliğe ve üretici firmalara göre değişebilmektedir.

Helen’s, Penn Plax, Güner, JBL, Bobo, Trixie, Peak, KW Zone gibi üretici firmalar akvaryum dekor süsleri üretmektedirler. Bu üretilen süsler boyutlarına göre değişmekle beraber akvaryum ne kadar büyük ise o kadar çok maliyeti olmaktadır. Fakat en güzel akvaryumların da en büyük akvaryumlar olduğunu herkes bilmektedir. Fiyat konusunda dekor süslerini en az 7 TL, en fazla ise 150 TL civarında bulabilirsiniz. Cimri.com, aynı ürüne ait internet üzerindeki farklı fiyatları size sunarak en uygun fiyatlı ürünü almanızı sağlar. Fiyat karşılaştırma özelliğini kullanarak, en uygun fiyatlı akvaryum dekor süslerini bulabilirsiniz.