Aksiyon Kamera Aksesuarları

Aksiyon Kamera Aksesuarları Fiyatları

277 Ürün gösteriliyor.
Aksiyon Kamera Aksesuarları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Aksiyon Kamera Aksesuarları modelleri ve Aksiyon Kamera Aksesuarları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Aksiyon Kamera Aksesuarları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Xiaomi, Sony, Sanger, Trust, Ipg. 277 adet Aksiyon Kamera Aksesuarları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
GoPro Rechargeable Battery Hero 9 Şarj Edilebilir Batarya

GoPro Rechargeable Battery Hero 9 Şarj Edilebilir Batarya

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Aksiyon Kamera Aksesuarları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Aksiyon Kamera Aksesuarları markası:

En Çok İncelenen Aksiyon Kamera Aksesuarları Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Aksiyon Kamera Aksesuarları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
24 Haziran 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 277 Aksiyon Kamera Aksesuarları modeli içerisinde en ucuz Aksiyon Kamera Aksesuarları fiyatı 6.1 TL iken, en yüksek Aksiyon Kamera Aksesuarları fiyatı 7799.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Aksiyon Kamera Aksesuarları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 24 Haziran 2021 tarihinde ortalama Aksiyon Kamera Aksesuarları fiyatı ise 1284.07 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Aksiyon Kamera Aksesuarları Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Aksiyon Kamera Aksesuarları

Aksiyon kameraları; pek çok spor dalında, bisiklet gibi araçların kullanımında güvenlik ya da eğlence amaçlı çekim yapmak isteyen kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Aksiyon kameraları; hareket halindeyken net çekim yapabilme, kayıt alabilme, yüksek çözünürlükte çekim kalitesi ile yüksek kapasiteli özelliklere sahip olarak üretilir. Kullanım alanlarına göre birbirinden farklı özelliklere sahip aksiyon kamera modeli bulunur. Her aksiyon kamera modelinin kullanımına yardımcı olan aksiyon kamera aksesuarları bulunur. Aksiyon kamerası aksesuarları; daha net çekim açılarını yakalamak için görüntüyü net tutabilen titreşim önleyen ve dış hava koşullarında koruyan özellikte üretilir. Aksiyon kamera aksesuarları ayrıca çekim sürelerini uzatmaya, lens açılarını genişletmeye ve net çekimler yapılmasına yardımcı olur. Su geçirmez aksiyon kamera modelleri olduğu için su altında da kullanılabilecek su geçirmeyen aksiyon kamera aksesuarları bulunur.

Aksiyon Kamera Aksesuarı Çeşitleri

Çeşitli ekstrem spor dalları ile uğraşan kişiler; yaptıkları spor aktivitelerini video kaydına almak ya da resimlerini çekmek için aksiyon kamera kullanımı sağlar. Aksiyon kameraları; özellikleri nedeniyle fiziksel hareketlilikte dahi çekim yapabilme özellikleri ile donatılarak üretilir. Buna rağmen çekim özelliklerini aktif kullanılabilmesi için bazı aksesuarlara ve aparatlara ihtiyaç duyulur. Aksiyon kamera aksesuarları; hafıza kart, yedek şarj aleti, yedek batarya, kafa bantları, bel askısı, göğüs askısı, kafa üstü kask aparatı, taşıma çantası, tutma aparatları, titreşim önleyici aparatlar, geniş açılı lens, su altı filtreleri, su geçirmez kılıflar gibi oldukça geniş bir ürün grubunda üretilir. Her aksiyon kamera aksesuarının farklı amaçları ve özellikleri mevcuttur. Kafa üstü kask aparatları; aksiyon kameralarının yanak, çene ve baş üstünde kullanılır hale getirmesi nedeni ile farklı açılarda kayıt yapılmasına imkanı sağlar. Aksiyon kameralarında yedek batarya kullanmak uzun süre çekim yapılmasına yardımcı olur. Göğüs, bel ve kafa askı aparatları, farklı spor dallarında ihtiyaç duyulan açıyı yakalayabilmek için üretilir. Geniş açılı lensler, aksiyon kamera kullanıcılarının geniş açılı video çekimi yapabilmelerinde gerekli olan bir aksesuarıdır. Su sporları ile uğraşan kullanıcılar için su geçirmez kılıflar ve su altında net çekimler yapabilecekleri su altı lensleri üretilir. Su altı çekimleri için pek çok farklı özellikte su altı lensleri ve aksiyon kamera aksesuarları bulunur. Kullanıcıların çekimleri için gereken ve ihtiyaç duyabilecekleri ürünler dahilinde aksesuarlar, geniş ürün yelpazesi ile satışa sunulur. Sabitleyici ve titreşim önleyici aparatlar; her koşulda ve aktivitede çok net ve yüksek çözünürlükde çekimler yapılması için önemli aksiyon kamera aparatı çeşitleri arasında yerlerini alır. Aksiyon kamerası kullanıcılarının olmazsa olmazı olan aksiyon kamera tutucu aparat çeşitleri, kullanım amaçlarına göre farklı özelliklerde üretilir. Bisiklet ve motosiklet sporlarında aksiyon kameralarını baş, bel ve boyun bölgesine kamera tutucu aparatlarla sabitleyerek kullanılır. Ayrıca aksiyon kameraları; vücut dışında bisiklet ve motosikletlerin gövde veya direksiyonu üzerine aksiyon kamera tutucu aparatlar ile sabitlenir. Çekim sürelerini uzatmak için yedek batarya dışında hafıza kartları da gerekli olur. Hafızanın dolması nedeni ile çekimlerin aksamaması adına aksiyon kamerası hafıza kartları, sık kullanılan aksiyon kamera aksesuarları arasında yer alır.

Aksiyon Kamera Aksesuarı Fiyatları

Aksiyon kameraları hararetli kullanım alanları için tasarlandığından tam işlevsel kullanımı için çeşitli aksesuar ve aparatlara ihtiyaç duyulur. Aksiyon kamera aksesuarlarının fiyatları; çeşitlerine, malzeme türlerine, özelliklerine ve boyutlarına göre değişiklik gösterir. Aksiyon kameraların en önemli aksesuarları ise aksiyon kamera kafa bantları ve kamera yedek bataryalarıdır. Çünkü uzun çekimler için yedek batarya kullanımına ihtiyaç duyulur. Kafa bantları mekanik bir sistem içermediği için fiyatları, yedek bataryalara göre oldukça uygundur. Çekimlerin çeşitli açılardan çekilebilmesi için yanak, çene ve kafa üstü kamera tutuşuna imkan sağlayan kamera kask aksesuarları kullanılır. Kamera kask aksesuarı, kamera bantlarına göre biraz daha ekonomik fiyat aralıklarında satışa sunulur. Bir aksiyon kamerası; geniş bir açı çekimini ve özelliklerini aktif olarak gerçekleştirmek için bazı aksesuarlara ihtiyaç duyar. Bu ihtiyaç duyulan aksesuarları ekonomik fiyatlar ile satın alabilmek için aksiyon kamera aksesuar seti çeşitleri tercih edilir. Set halinde alınan kamera aksesuarları, tekli olarak alınan aksesuarlardan oldukça iyi bütçeler ile satışa sunulur.

Aksiyon Kamera Aksesuarı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Aksiyon kamera kullanıcıları; kullanım sağlanan aktivitenin türüne göre farklı aksiyon kamerası aksesuar ve aparat çeşitlerine ihtiyaç duyar. Hangi aksiyon kamerası kullanılacak ise çekimlerin kalitesini artırmak için ona uygun kamera aksesuar çeşitleri tercih edilir. Motosiklet sporları ile uğraşanların kullandığı aksiyon kameralarının geniş açılarda çekim yapabilmesine yardımcı olan yanak, çene ve kafa üstü kask aparatı bulunur. Ayrıca uzun süre kayıt yapacak olan kullanıcıların yedek batarya almaları, uzun çekim süreleri elde etmeleri için oldukça faydalı olur. Aksiyon kamerası ile selfie modu çekimler yapılabilmesi için aksiyon kamera çubuğu aparatı satın alınır. Farklı spor dalları ile uğraşan kullanıcıların kamera çekim alanını genişletmeleri adına bel, kafa ve göğüs bölgesine asabilecekleri aparatlar tercih edilir. Net görüntüler elde etmek isteyen kullanıcıların aksiyon kameraları sabitleyici aparat çeşitleri tercih etmesi gerekir. Tüm aksiyon kamera aksesuar ve apartlarını detaylı kullanım bilgileri ile cimri.com üzerinden inceleyebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery