track source
track source
track source

Taşınabilir DVD Oynatıcılar

Taşınabilir DVD Oynatıcılar Fiyatları

8 Ürün gösteriliyor.
Kullanım Süresi
Taşınabilir DVD Oynatıcılar fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Taşınabilir DVD Oynatıcılar modelleri ve Taşınabilir DVD Oynatıcılar fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Taşınabilir DVD Oynatıcılar kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Asus, Sony, Philips, LG, Pioneer. 8 adet Taşınabilir DVD Oynatıcılar fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Taşınabilir DVD Oynatıcılar Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Taşınabilir DVD Oynatıcılar markası:

En Çok İncelenen Taşınabilir DVD Oynatıcılar Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Taşınabilir DVD Oynatıcılar Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 8 Taşınabilir DVD Oynatıcılar modeli içerisinde en ucuz Taşınabilir DVD Oynatıcılar fiyatı 152.22 TL iken, en yüksek Taşınabilir DVD Oynatıcılar fiyatı 1352.63 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Taşınabilir DVD Oynatıcılar fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Ekim 2021 tarihinde ortalama Taşınabilir DVD Oynatıcılar fiyatı ise 475.04 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Taşınabilir DVD Oynatıcılar Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Taşınabilir DVD Oynatıcılar modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Taşınabilir DVD Oynatıcılar modeli:
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Taşınabilir DVD Oynatıcı

İlk defa 90’ların sonunda piyasaya çıkmasına rağmen 2000’li yıllarda yaygın olarak kullanılmaya başlayan dvd oynatıcı DVD içerisine resim, müzik ve görüntü dosyalarının bilgisayar ya da benzeri cihazlarla çalışması ve kullanıcıya ses ve görüntü sunmasıdır. Ev, okul, işyeri, seminer gibi kullanım alanları oldukça yaygın olan dvd playerlerin birçok çeşidi mevcuttur. Mini, usbli pek çok modele sahip olan dvd playerlerin ne kadar içerik alabileceğiyse dvd oynatıcının tek ya da çift taraflı olmasıyla bağlantılıdır. Eğer dvd oynatıcısı tek taraflı ise bu sayı düşükken çift taraflı ise daha fazladır. Klasik CD ile görüntüde pek farkı olmasa da DVD sürücüsünün sahip olduğu çift taraflı yapı DVD’yi CD’ye oranla daha fazla boyuta sahip olmasına ve daha fazla veri oynatabilmesine imkan sağlar. Bilgisayar ya da benzeri bir oynatıcıya ihtiyaç duyan DVD playerlar genelde sabit olmalarına rağmen seyahatlerde hatta araçta çocuklarınız sıkılmasın diye bile taşınabilir dvd oynatıcıları tercih edebilirsiniz.

Taşınabilir DVD Oynatıcı Modelleri

Dışarıdayken de kullanabileceğiniz araç içinde ya da seyahate çıkarken yolculuğunuzun daha eğlenceli geçmesi için tercih edebileceğiniz DVD player modelleri dvd’nin boyutuna, usb bağlantısına sahip olup olmadığına, ekranının kaç inç olduğuna, tek ya da çift ekran olarak kullanılıp kullanılmadığına, sahip olduğu ses ve görüntü formatlarına göre farklı ürün gruplarından oluşur. Dvd player mini kompakt duruşu ile aracınızda kolayca yanınızda taşıyabileceğiniz dvd oynatıcılardır. Seyahat sırasında ya da kamp kullanımına uygundur. Mini dvd player seçiminde de yapmanız gereken ilk şey satın alacağınız dvd oynatıcısının hangi görüntü ve ses formatlarını destekleyip desteklemediğidir. Daha sonra ekran boyutuna özen göstermelisiniz. Eğer araç içi kullanımında çocuğunuzun bir şeyler izleyip daha eğlenceli vakit geçirmesini istiyorsanız ekran boyutunu biraz daha büyük tutmalı hatta birden fazla çocuğunuz varsa çift ekran özelliğine sahip dvd oynatıcıları tercih etmelisiniz. Büyük ekranda izleme keyfi daha fazla olacağı için mini boy bir ürün de alsanız ekran boyutunun izleme zevki verecek kadar büyük olmasına özen göstermelisiniz. Ekrandan sonra görüntü ve ses kalitesine önem göstermelisiniz. Alacağınız taşınabilir dvd oynatıcının mini ya da daha farklı boyutta olması görüntü ve ses kalitesine etki etmemelidir. Daha iyi kalitede izleme ve dinleme yapmanıza olanak sağlamalıdır. Aldığınız dvd oynatıcıda usb özelliği olup olmamasına da özen göstermeniz gerekir. Günümüzde yeni teknoloji ile usb li dvd oynatıcı modelleri daha avantajlıdır. Usb girişi sayesinde taşınabilir belleğe kaydettiğiniz görüntü ve sesleri dvd oynatıcınızda rahatça izleyebilirsiniz. Tabi en önemli özellik taşınabilir dvd oynatıcının güç kapasitesidir. Taşınabilir dvd oynatıcılar ev tipi diye tabir edilen ve elektrik enerjisiyle çalışan modellerden olmadığı için seyahat ya da kamp sırasında çalışmasını sağlayan güç kaynağına ihtiyaç duyar. Taşınabilir dvd player alırken dikkat etmeniz gereken bir noktada pilinin uzun ömürlü olması ve kaç watt motor gücüne sahip olduğudur. Taşınabilir dvd player alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da ürünün marka ve modelidir. Teknolojik eşya konusunda bilinir, tecrübesine güvendiğiniz bir marka tercih edip markanın beğendiğiniz model dvd player özelliklerine bakmalısınız. Kullanım amacınıza göre dvd playerin ekranı dönebiliyor mu, çözünürlük seviyesi ne, kaç formatla uyumlu, hoparlör çıkışı, kulaklık çıkışı, usb bağlantısı var mı diye özelliklerini dikkatle okumalısınız. Satın alacağınız dvd player kullanımı karmaşık olmamalıdır.          

Taşınabilir DVD Oynatıcı Fiyatları

Yolculuk ya da kamp gezilerinizin daha eğlenceli geçmesini sağlayan dvd player fiyatları ürünün marka ve modeline göre değişiklik gösterir. Marka ve model dışında piyasadaki dvd player fiyatlarının değişiminde etkili olan belli başlı faktörler vardır. Dvd playerin sahip olduğu bazı özellikler ürünün fiyatının değişimine de katkı sağlar. Dvd oynatıcının yapımında kullanılan malzeme, ne kadar görüntü ve ses formatını desteklediği, usb desteğine sahip olup olmadığı, ekstra kulaklık çıkışının olup olmadığı, ekranının kaç inç olduğu, ekranının çift ekran özelliğine sahip olup olmadığı, ekran çözünürlüğü, görüntü ve ses kalitesi, pili, pil ömrünün ne kadar olduğu, kaç watt motor gücüne sahip olduğu gibi özellikler dvd playerin fiyatının değişimine katkı sağlayan faktörler arasındadır. Ekran boyutu yani ekranın kaç inç olduğu dvd oynatıcının fiyatını belirleyen faktörler arasındadır. Ekran boyutu arttıkça fiyatı da farklılaşır. Taşınabilir dvd player olduğu için sabit elektrik kaynağına erişemeyeceğinde satın alacağınız ürünün pil ömrü de fiyat değişimine katkı sağlar. Pil ömrünün uzun olması fiyatın değişimine etki eder.

Taşınabilir DVD Oynatıcı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Taşınabilir DVD oynatıcı seyahat ya da yolculuk sırasında tercih edebileceğiniz daha eğlenceli vakit geçirmenize yardımcı olacak teknolojik aletler arasındadır. Taşınabilir DVD oynatıcı satın almadan evvel kendinize bir dvd formatı seçmeli ve o formata uygun bir model satın almalısınız. Formatı belirledikten sonra aldığınız ürünün görüntü ve ses kalitesine dikkat etmelisiniz. Yüksek bir görüntü ve ses kalitesi size daha kaliteli zaman geçirmeniz konusunda yardımcı olacağı için ses ve görüntü kalitesi kullanıcıların bir dvd oynatıcıda araması gereken ilk özelliktir. Taşınabilir dvd oynatıcı satın almadan evvel kendinize uygun bir bütçe ayırıp tercihinizi o bütçe doğrultusunda yapmalısınız. Satın alacağınız dvd oynatıcı taşınabilir olduğu için pil ömrü ve şarj süresine dikkat etmelisiniz. Satın alacağınız modelin içerisinde ekstra dahili bir şarj edilebilir pil olması diğer pili şarj ederken onu kullanmanıza olanak sağlayıp işinizi kolaylaştıracaktır. Taşınabilir dvd oynatıcıları seçerken entegre saplı modelleri tercih etmelisiniz. Böylece daha rahat bir taşıma sağlayabilirsiniz.   

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery