POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Vileda Ultramat Easy Wring Temizlik Seti

Vileda Ultramat Easy Wring Temizlik Seti

Vileda Ultramat Easy Wring Temizlik Seti

Pedallı ve ergonomik bir temizlik ürünü olan Vileda Ultramat Easy Wring Temizlik Seti cam, ahşap, seramik gibi her türlü zorlu zeminde kullanabileceğiniz etkili bir ürün seti...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Pedallı ve ergonomik bir temizlik ürünü olan Vileda Ultramat Easy Wring Temizlik Seti cam, ahşap, seramik gibi her türlü zorlu zeminde kullanabileceğiniz etkili bir ürün seti. Yüksek emiciliğe sahip paspasını çamaşır makinesinde kolayca yıkayıp temizleyebilirsiniz. Su sıçratmama özelliğine sahip olduğu için temizlik sırasında etrafı kirletmenizin önüne geçiyor. Pedallı kova tasarımına sahip olduğu için de size rahat ve kolay bir kullanım sunuyor.

Genel Özellikler
İçerikKova-Bez-Sap-Tablet Başlığı
Ürün TipiVileda
Adet1 Adet
Vileda Ultramat Easy Wring Temizlik Seti ürününün 6 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Vileda Temizlik Malzemeleri fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Freudenberg Group bünyesinde yer alan Vileda, 1948 senesinden beri temizlik ürünleri ile tüm dünyaya ulaşıyor. Kullanıcı odaklı ve yenilikçi ürünler sunan Vileda, geniş ürün gamında pek çok çeşide yer veriyor. Vileda ürün çeşitleri arasında zemin, mutfak, banyo, çamaşır ve pencereler için ayrı ürünler bulunuyor. Vileda, verimli bir zemin temizliği için farklı alternatifler sunuyor. Vileda ultramat easy wring temizlik seti pedallı sistem ve kolay sıkma gibi özellikler barındırıyor. Cimri market ile Vileda ultramat easy wring mop seti içeriği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Vileda’nın farklı yüzey temizlik setlerini görmek ve karşılaştırma yapmak için Cimri.com ile ilerleyebilirsiniz.

Vileda Ultramat Easy Wring Temizlik Seti Fiyatları

Vileda almak için fiyat araştırmasını Cimri.com üzerinden sürdürerek, avantajlı fiyatlara ulaşabilirsiniz. Vileda ultramat easy wring mop seti fiyatları için Cimri market ile araştırma yapabilirsiniz. Vileda ultramat temizlik seti ne kadar öğrenmek için farklı marketlerin fiyatlarına erişim sağlayabilirsiniz. Listeli market seçenekleri arasında kolaylıkla karşılaştırma yapabilir, ekonomik fiyat seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Vileda’nin farklı paspas çeşitlerini de Cimri market ile görebilir, ürünleri belirlediğiniz fiyat aralığına göre listeleyebilirsiniz. Fiyatı düşen Vileda temizlik setleri hangileri görmek için, Cimri.com’un sunduğu filtreleri kullanabilirsiniz. Vileda mop setlerinin son dönemdeki fiyat değişimini görmek için fiyat analizi grafiğini kullanabilirsiniz. Cimri market ile fiyat incelemesi sırasında indirimli paspas setlerinin fiyatlarını ve indirim oranlarını da görebilir, iyi fiyat sunan marketleri tercih edebilirsiniz.

Vileda Ultramat Easy Wring Temizlik Seti Özellikleri

Vileda ultramat easy wring mop seti özellikleri ile konforlu ve pratik temizlik mümkün oluyor. Vileda ultramat mop setinde pedal sistemi yer alıyor. Pedal sistemi sayesinde mikrofiber paspas hızlı şekilde sıkılıyor. Sistem etkin hale geldiğinde su tahliyesi de yapılıyor. Paspasın ıslaklık oranı pedal ile ayarlanabiliyor. Vileda temizlik setinde su sıçratma koruyucusu bulunuyor. Koruyucu ile sıkma işlemi sırasında etrafa su dağılmıyor. Vileda ultramat easy wring mop setinin paspas pedi çıkarılarak, makinede yıkanabiliyor. Dikdörtgen şeklindeki paspas pedi, kilit sistemi ile ikiye katlanıyor. Bu sayede döner başlığın içine kolaylıkla sığıyor. Ahşap, fayans, mermer ve laminant yüzeyler için uygun olan Vileda paspas, 360 derece dönen başlık ile mobilyaların altına da kolaylıkla girebiliyor. 3D mikrofiber bez; kirleri ve partikülleri tek seferde temizleyebiliyor.

Vileda Ultramat Easy Wring Temizlik Seti Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Vileda ultramat easy wring temizlik seti hakkında bilgi edinerek, nasıl çalıştığını ve çeşitlerini öğrenebilirsiniz. Vileda temizlik setleri, farklı özellikler sunuyor. Kullanım ihtiyacınıza ve beklentilerinize göre bu setler arasında tercih yapabilirsiniz. Vileda ultramat temizlik setinin paspas başlığı 60 derece sıcaklıkta yıkanabiliyor. Bunun yanı sıra paspas için yedek başlık bulmak da mümkün oluyor. Üçgen elyaflardan oluşan mikrofiber başlık, yüzeydeki tüm ufak parçaları dahi toplayabiliyor. Yıkaması kolay olan mikrofiber ped, sadece su ile etkili temizlik yapabiliyor. Vileda ultramat easy wring temizlik seti, temizlenecek zeminin kirlilik oranına göre sabun ya da kimyasal bir yüzey temizleyici ile de kullanılabiliyor. Vileda temizlik seti alırken kapladığı alanı da değerlendirebilir, ölçülerine göre tercihte bulunabilirsiniz.

Vileda Ultramat Easy Wring Temizlik Setini Cimri Markette Karşılaştırın!

Temizlik ürünleri alışverişiniz için Cimri.com üzerinden konforlu bir araştırma yapabilirsiniz. Cimri markette binlerce temizlik ürünü yer alıyor. Bu ürünleri kategorilere göre inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza bütçe dostu fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Saplı paspas ve mop kategorisindeki ürünleri markaya, fiyat aralığına ya da tipine göre listeleyebilirsiniz. Cimri market ile en çok tercih edilen temizlik setlerini görebilir, yeni eklenen ürünleri inceleyebilirsiniz. Fiyat araştırması sırasında beğendiğiniz ürünler için fiyat alarmı kurabilir, favori listeleri oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda indirimli ürünleri de görebilir, tasarruf sağlayabilirsiniz. Vileda ultramat easy wring temizlik seti yorumları ile kullanıcıların fikirlerini öğrenebilirsiniz. Ürünün özelliklerini inceleyerek, ihtiyaçlarınıza yanıt verebilir mu öğrenebilirsiniz. İndirimli Ürünler sayfasını ziyaret ederek, Vileda paspas seti indirimi var mı görebilirsiniz.

Vileda Ultramat Easy Wring Temizlik Seti ürününün 6 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Vileda Temizlik Malzemeleri fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.