POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Vileda Turbo Classic Easy Wring Yedek Paspas

Vileda Turbo Classic Easy Wring Yedek Paspas

Vileda Turbo Classic Easy Wring Yedek Paspas

Vileda Turbo – Easy Wring yedek paspas ev ve işyerlerinizde etkili bir temizlik sağlıyor. Mikrofiber yapısına sahip bezi ile her türlü yüzeyde daha etkili bir temizlik performansı sağlıyor...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Vileda Turbo – Easy Wring yedek paspas ev ve işyerlerinizde etkili bir temizlik sağlıyor. Mikrofiber yapısına sahip bezi ile her türlü yüzeyde daha etkili bir temizlik performansı sağlıyor. Ayrıca kir tutmadığı için oldukça hijyenik olan paspası kolayca temizleyebilirsiniz. Mikrofiber yapılı paspas bezi sayesinde deterjana bile ihtiyaç duymadan rahat bir temizlik yapabilirsiniz. Üçgen şeklinde tasarlanan baş yüzeyi köşelere kadar girdiği için derinlemesine ve etkili bir temizlik sağlıyor.

Genel Özellikler
İçerikPaspas Bezi
Ürün TipiPaspas
Adet1 Adet
Vileda Turbo Classic Easy Wring Yedek Paspas ürününün 12 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Vileda Temizlik Malzemeleri fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Alman markası olan Vileda, temizlik ürünleriyle dünyanın farklı ülkelerindeki kullanıcılarına hizmet veriyor. Turbo-Easy Wring yedek paspas Vileda’nın zemin kategorisindeki ürünlerinden biri. Zemin temizliği için üretilen Vileda Turbo-Easy Wring paspas malzemesi ise mikrofiber. Vileda Turbo-Easy Wring paspas; mikrofiber yapısı, emiş gücü ve yıkanabilir olmasıyla öne çıkıyor. Cimri markette Vileda temizlik paspas çeşidini ayrıntılı biçimde inceleyebilirsiniz. Ayrıca Cimri.com’da Vileda’nın farklı temizlik ürünlerini özellik, fiyat ve yorum başlıkları altında değerlendirebilirsiniz.

Vileda Turbo-Easy Wring Yedek Paspas Fiyatları

Cimri market üzerinden Vileda Turbo yedek paspas fiyatlarını listeli olarak görüntüleyebilirsiniz. Vileda paspas fiyatları Cimri markette tek yerde toplanıyor. Vileda temizlik malzemesi satan mağazalar da, mağazalardaki satış fiyatları da aynı anda görülüyor. Bu sayede temizlik alışveriş süreciniz kısalttığınız gibi daha hesaplı fiyatlardan alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. İlginizi çeken mağaza ya da mağazaları “Mağazaya Git” butonuyla ziyaret edebilirsiniz. Burada ürünü satın alırken ihtiyacınız olacak ödeme, teslim, kargo ayrıntılarına da ulaşabilirsiniz. Ayrıca seçtiğiniz mağazadan Vileda Turbo-Easy Wring paspas alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Temizlik için oluşturduğunuz alışveriş listesindeki diğer eksikliklerinizi de Cimri.com aracılığıyla bütçe dostu fiyatlardan alabilirsiniz. Cimir market satış fiyatlarının altında Vileda yedek paspas grafiği de hazırlıyor. Vileda Turbo-Easy Wring paspas grafiğinde, Vileda paspasın 30, 60, 90 günlük fiyat geçmişi var. Vileda paspasın fiyat geçmişini inceleyerek, ürünün ortalama fiyat aralığını hesaplayabilirsiniz.

Vileda Turbo-Easy Wring Yedek Paspas Özellikleri

Vileda Turbo-Easy Wring paspas özellikleriyle konforlu ve etkili temizliğin yapılmasında destek oluyor. Vileda Turbo yedek paspas mikrofiber malzemeden üretiliyor. Paspastaki yumuşak lifler sayesinde farklı yüzeyle kolaylıkla siliniyor. Vileda Turbo-Easy Wring paspasla karoları temizleyebileceğiniz gibi parkeleri de temizleyebilirsiniz. Üçgen tasarıma sahip olan Vileda paspas bu özelliğiyle de her yerdeki kiri alıyor. Emiciliği yüksek olan Turbo paspasla herhangi bir yeri çizmeden dört dörtlük temizlik gerçekleştirebilirsiniz. Vileda paspasınızın pislendiğini düşündüğünüzde ise çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Paspası yıkarken önerilen sıcaklık seviyesin kırk derece. Vileda paspası başlıktan çıkartmak için ise ayağınızdan destek alabilirsiniz. Paspasa ayağınızın ucuyla basarak kolaylıkla paspası, başlık aparatından ayırabilirsiniz. Vileda Turbo paspas başlığı Vileda Easy Wring temizlik setiyle uyumlu olarak kullanabilirsiniz.

Vileda Turbo-Easy Wring Yedek Paspas Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Vileda Turbo-Easy Wring yedek paspası alırken dikkat edilmesi gerekenlerden ilki uyumluluk. Üçgen tasarıma sahip paspas sadece uyumlu Vileda temizlik setiyle eşleşiyor. Vileda paspasın görevini tam olarak yerine getirebilmesi için paspasın belirli aralıklarla değiştirilmesi tavsiye ediliyor. Ortalama kullanımlar için Vileda Turbo-Easy Wring yedek paspasın yenilenme süresi üç ya da dört ay olarak belirtiliyor. Yer yüzeylerinin temizlik sırasında çizilmemesi için özel olarak tasarlanan paspası çeşitli yüzeylerde kullanabilirsiniz. Vileda Turbo yedek paspas kullanımı için öncelikli olarak mevcut paspası çıkarmakla işe başlayabilirsiniz. Sonrasında paspası plastik başlığa yerleştirmek için her ikisini de hizalayabilirsiniz. Son adım ise aynı hizadaki Vileda paspas ve Vileda plastik başlığı birbirine doğru bastırabilirsiniz. Paspası başlıktan ayırmak için ise ayağınızın yardımıyla ters yöne doğru çekebilirsiniz. Kolay ve pratik biçimde kurulan Vileda Turbo paspas aracılığıyla hassas ya da zorlu yüzeylerde istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Ergonomik tasarıma sahip Vileda paspasın kullanımında da dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var. Kullanım sonrasında Vileda paspasını üzerinde kir kalmayacak biçimde yıkayabilirsiniz. Ayrıca Vileda paspası uzun süreli olarak kirli suyun içerisinde de bekletmemeniz gerekiyor. Vileda paspasının uzun süreli olacak şekilde güneş ışınlarına maruz kalacak şekilde bırakılmaması da önemli.

Vileda Turbo-Easy Wring Yedek Paspas Cimri Markette Karşılaştırın!

Vileda Turbo-Easy Wring yedek paspas özellikleri ve fiyatlarını Cimri.com’da inceleyebilirsiniz. Ek olarak Cimri market Vileda Turbo paspas yorumlarını, puanlarını, indirimlerini, kampanyaları, fiyat analiz grafiğini de paylaşıyor. Vileda paspas hakkında merak edebileceğiniz detayları kolaylıkla Cimri markette okuyabilirsiniz. Fiyat ve ürün performansıyla ilgili değerlendirme yapmak amacıyla Vileda özellikleri ve fiyatlarına aynı anda bakabilirsiniz. Vileda Turbo paspas puanları ve yorumlarıyla da Vileda kullananların düşüncelerini öğrenebilirsiniz. Vileda paspas indirimleri ve kampanyaları için de Cimri.com’dan destek alabilirsiniz. İndirimli Vileda Turbo-Easy Wring paspas satın almak için “İndirimli Ürünler” bölümünü gezebilirsiniz. Burada Vileda paspas ve binlerce üründeki indirimleri listeleyebilirsiniz. Ayrıca Cimri marketten aynı klasmandaki farklı paspas modellerini de inceleyebilirsiniz.

Vileda Turbo Classic Easy Wring Yedek Paspas ürününün 12 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Vileda Temizlik Malzemeleri fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.