POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Yudum 5 lt Egemden Riviera Zeytinyağı

Yudum 5 lt Egemden Riviera Zeytinyağı
Yudum 5 lt Egemden Riviera Zeytinyağı
Yudum 5 lt Egemden Riviera Zeytinyağı
Yudum 5 lt Egemden Riviera Zeytinyağı

Yudum 5 lt Egemden Riviera Zeytinyağı

Fiyat bilgisi bulunamadı

Ege'nin en verimli bölgelerinde yetişen ağaçlardan toplanan zeytinlerin Yudum markasının yükse kapasiteli üretim tesislerinde el değmeden üretiliyor...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Ege'nin en verimli bölgelerinde yetişen ağaçlardan toplanan zeytinlerin Yudum markasının yükse kapasiteli üretim tesislerinde el değmeden üretiliyor. Sağlığa faydalı zeytinyağı seçenekleri içinde yer alan Riviera yağlar yemek pişirmek için de ısıtılarak kullanılabilen yağlar arasında yer alıyor. Her türden sıcak yemeğin yapılabileceği bu ürünler, isteğe bağlı olarak kızartmalarda da kullanılıyor. Yudum 5 lt Egemden Riviera Zeytinyağı hafif aroması sayesinde yemeklere verdiği lezzetle oldukça keyifli ve sağlıklı bir tüketim olanağı sunuyor. Siz de yıllardır her türden yağ çeşidini en kaliteli ve doğal şekilde üreten Yudum tarafından üretilen Riviera Zeytinyağı çeşitlerini 5 litrelik seçeneklerle tercih edebilirsiniz.

Genel Özellikler
Ürün TipiZeytinyağı
MenşeiTürkiye
Ağırlık5 lt
Ambalaj TipiTeneke
Adet1 Adet
Besin Değeri (100 ml/gr/cc için geçerlidir.)
Yağ91 gr
Protein0 gr
Şeker11.7 gr
Karbonhidrat0 gr
Enerji819 kcal
Yudum 5 lt Egemden Riviera Zeytinyağı ürününün 0 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Yudum Sıvı Yağ ve Zeytinyağı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Savola Group bünyesi altında faaliyet gösteren Yudum, Türkiye’nin en çok tercih edilen bitkisel yağ markalarından biri. Bitkisel yağ çeşitleri ile dikkat çeken Yudum, Egemden serisi altında zeytinyağı üretimi yapıyor. Yudum Egemden zeytinyağları, Ege’den toplanan zeytinlerden elde ediliyor. Ege’de toplanan zeytinler Ayvalık’ta bulunan Yudum fabrikasında işlem görüyor ve zeytinyağına dönüşüyor. Egemden zeytinyağı çeşitlerinden biri de riviera. Riviera zeytinyağları çeşitli yöntemlerle temizleniyor. Sıcak ve soğuk yemeklerde kullanılan zeytinyağı çiğ olarak da tüketilebiliyor. Cimri.com’da ilerleyerek Egemden 5 litre riviera zeytinyağı içeriğini, asitlik derecesini ve besin değerlerini öğrenebilirsiniz. Cimri.com ile Egemden zeytinyağı çeşitleri arasında inceleme yapabilirsiniz.

Yudum 5 litre Egemden Riviera Zeytinyağı Fiyatları

Yudum bitkisel yağ çeşitlerinden biri olan Egemden riviera zeytinyağı fiyatlarını Cimri.com’da araştırabilirsiniz. Araştırma sayesinde Egemden 5 litre riviera zeytinyağı fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Market verilerini tek bir sayfada görüntüleyerek ürünler arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Karşılaştırma işlemlerini kolaylaştırmak ve zamandan tasarruf etmek için filtreleme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Filtreleme seçenekleri sayesinde ihtiyaç duyduğunuz ürüne odaklanabilirsiniz. Cimri.com ile Yudum 5 litre riviera zeytinyağlarının fiyat grafiklerini inceleyebilirsiniz. Fiyat grafikleri sayesinde günün en düşük fiyatını öğrenebilirsiniz. Grafikler ile incelemekte olduğunuz ürünün ortalama fiyatını bulabilirsiniz. Ekonomik fiyatlı markete gitmek için mağazaya git butonunu kullanabilirsiniz. Cimri market üzerinden birçok markanın bitkisel yağ çeşitlerini görüntüleyebilirsiniz.

Yudum 5 litre Egemden Riviera Zeytinyağı Çeşitleri

Yudum Egemden riviera zeytinyağı çeşitleri dengeli tat ve kokuda üretiliyor. Yemeklerin tadını bastırmayan riviera zeytinyağı hijyenik ortamlarda özenle şişeleniyor. Yudum riviera zeytinyağının farklı ambalajları mevcut. İncelemekte olduğunuz Yudum 5 litre zeytinyağının ambalaj tipi teneke. Teneke ambalajlı riviera zeytinyağının 3 çeşidi mevcut. Gramajına göre farklılık gösteren zeytinyağının 2 litrelik ve 3 litrelik versiyonları bulunuyor. Teneke ambalajlarda en yüksek gramaj 5 litre. Riviera zeytinyağında 1 litrelik ve 2 litrelik seçenekler bulunuyor. 2 litrelik riviera zeytinyağları 2 farklı şekilde paketleniyor. Yudum zeytinyağı çeşitleri arasında; Egemden natürel sızma yoğun lezzet ailesi, natürel sızma yumuşak lezzet ailesi ve Egemden natürel sızma hafif lezzet ailesi mevcut.

Yudum 5 litre Egemden Riviera Zeytinyağı Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Riviera zeytinyağları çeşitli işlemlerden geçerek pazara sunuluyor. Zeytinyağları özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Egemden Riviera zeytinyağı alırken nelere dikkat etmeli sorusuna damak tadı, kullanım miktarı ve paketleme şekli yanıtı veriliyor. Yudum riviera zeytinyağları el değmeden paketleniyor. Bundan dolayı paketleme kaynaklı sorunlar en aza indiriliyor. İhtiyaç duyulandan daha fazlasını almak bütçeleri etkileyebiliyor. Bütçeden tasarruf sağlamak için ihtiyaç doğrultusunda seçim yapmak gerekiyor. Yudum markası farklı paketleme seçenekleriyle kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılıyor. Yudum riviera zeytinyağının kuru yerlerde oda sıcaklığında muhafaza edilmesi öneriliyor. Besin değeri açısından oldukça yüksek olan riviera zeytinyağı pastalarda, yemeklerde ve salatalarda kullanılabiliyor.

Yudum 5 litre Egemden Riviera Zeytinyağı Cimri Markette Karşılaştırın!

Yudum Egemden riviera zeytinyağı hakkında bilgi almak için Cimri marketi kullanabilirsiniz. Cimri market ile Yudum zeytinyağlarını farklı eksenlerde inceleyebilirsiniz. Yudum riviera zeytinyağı yorumlarını okuyabilirsiniz. Ürüne yapılan yorumlar sayesinde satıcı mağazanın ve zeytinyağının değerlendirmesini yapabilirsiniz. Değerlendirmeler ile ürünün olumlu ve olumsuz yanlarını öğrenebilirsiniz. Kampanyalar sayfasına giderek Yudum 5 litre riviera zeytinyağı kampanyalarını araştırabilirsiniz. Güncel kampanyalardan faydalanarak daha avantajlı bir market alışverişi yapabilirsiniz. İndirimli ürünler veya günün fırsatları sayfalarını kullanarak Yudum zeytinyağı çeşitlerinde meydana gelen indirimlerden haberdar olabilirsiniz. İndirim fırsatlarını yakalayarak bütçeden tasarruf sağlayabilirsiniz. Yüzlerce marketin güncel broşürlerini ve kataloglarını incelemek için broşürler butonuna tıklayabilirsiniz.

Yudum 5 lt Egemden Riviera Zeytinyağı ürününün 0 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Yudum Sıvı Yağ ve Zeytinyağı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.