POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Avilo Natürel Sızma 5 lt Soğuk Sıkım Zeytinyağı

Avilo Natürel Sızma 5 lt Soğuk Sıkım Zeytinyağı

Avilo Natürel Sızma 5 lt Soğuk Sıkım Zeytinyağı

En güzel salatalar, en lezzetli mezeler ve en keyifli zeytinyağlılarla birlikte tüketebileceğiniz Avilo Avilo Natürel Sızma Zeytinyağı...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

En güzel salatalar, en lezzetli mezeler ve en keyifli zeytinyağlılarla birlikte tüketebileceğiniz Avilo Avilo Natürel Sızma Zeytinyağı, sağlıklı yaşam için en doğal içeriklerle her yaştan bireyin tüketimine uygun kaliteli zeytinyağı seçenekleri içinde geliyor. Gerçek zeytinyağı lezzeti ve sağlığı için Ege’nin en verimli ağaçlarından titizlikle toplanan zeytinlerden elde edilen ve soğuk sıkım teknikleri ile sofralarınız için hazırlanan Avilo Natürel Sızma Zeytinyağlarını 5 litrelik seçeneklerle sofralarınıza sağlığı getirebilirsiniz.

Genel Özellikler
Ürün TipiZeytinyağı
MenşeiTürkiye
Ağırlık5 lt
Ambalaj TipiTeneke
Adet1 Adet
Besin Değeri (100 ml/gr/cc için geçerlidir.)
Karbonhidrat0 gr
Enerji900 kcal
Avilo Natürel Sızma 5 lt Soğuk Sıkım Zeytinyağı ürününün 5 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Avilo Sıvı Yağ ve Zeytinyağı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

1928 yılında itibaren İzmir’de faaliyet gösteren Avilo markası, zeytinyağı alanında geniş ürün gamı ile hizmet veriyor. Marka, soğuk sıkım zeytinyağı çeşitleri ile ön plana çıkıyor. Hem olgun hasat hem de erken dönem hasatlarından yağ üreten Avilo markası, mekanik sıkım yöntemini kullanıyor. Zeytinyağ üretiminde Güney Ege bögesinde yetişen mahsuller tercih ediliyor. Avilo natürel zeytinyağı içeriği hakkında Cimri markette detaylı inceleme yapabilirsiniz.

Avilo Natürel Sızma 5 lt Soğuk Sıkım Zeytinyağı Fiyatları

Sahip olmak istediğiniz süpermarket ürünlerini Cimri markette inceleyebilirsiniz. Almak istediğiniz ürün veya ürünlerin fiyatlarını güncel olarak takip edebilir, fiyatlar arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Bunun için Avilo sızma 5 lt zeytinyağı fiyat bilgisini Cimri market aracılığı ile edinebilirsiniz. Farklı zeytinyağı çeşitlerini de yine bu bölümden inceleyebilirsiniz. Bu sayede daha fazla zeytinyağı çeşidi görebilir, fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Fiyat analizinde son doksan günlük değişimleri gözlemleyebilir, ortalama fiyat aralığı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. İlgilendiğiniz ürünlerde fiyat alarmı da oluşturabilirsiniz. Alarm sayesinde ileri günlerde oluşabilecek fiyat değişimlerinden anında haberdar olabilirsiniz.

Avilo Natürel Sızma 5 lt Soğuk Sıkım Zeytinyağı Çeşitleri

Avilo natürel zeytinyağı çeşitleri, olgun hasat ve erken dönem hasat olarak temelde ikiye ayrılıyor. Erken hasat dönemi mahsulleri soğuk sıkım yöntemi ile filtresiz olarak üretiliyor. Naturel sızma zeytinyağı olgun hasat dönemi ürünleri de yine soğuk sıkım ve mekanik yöntemi ile elde ediliyor. Avilo markasının zeytinyağları, silindir teneke, köşeli teneke ve cam şişe ambalajlarda satışa sunuluyor. Silindir tenekeler, 1 litre ve 2 litre gramajlarda kullanılıyor. Köşeli teneke ambalajlar ise 3 litre ve 5 litre yağlar için tercih ediliyor. Cam şişe sadece 2500 ml için kullanılıyor. Avilo markasının zeytinyağlı farklı ürünleri de bulunuyor. Bunlar; kozmetik ürünleri, sabunlar, çaylar ve kolonyalar olarak çeşitleniyor.

Avilo Natürel Sızma 5 lt Soğuk Sıkım Zeytinyağı Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Avilo natürel sızma zeytinyağı hakkında bilgi sahibi olmak için içeriğini detaylı bir şekilde incelemek oldukça önemli. Bu sayede ihtiyaca uygun olup olmadığını anlamak kolaylaşıyor. Avilo zeytinyağı, Güney Ege bölgesinde yetişen mahsullerden üretiliyor. Soğuk sıkım yöntemi ile elde edilen yağ, sıcak yemeklerde, salatalarda ve soslarda kullanılıyor. Mekanik sıkım yöntemi kullanılan yağ, el değmeden üretiliyor. Avoli zeytinyağının, serin ve kuru ortamlarda muhafaza edilmesi öneriliyor. Soğuk sıkım zeytinyağında %0.8 oranında asit bulunuyor. Bu asidin, kalp ve damar rahatsızlığı oranını düşürdüğü ifade ediliyor. Ayrıca zeytinyağının üretiminden itibaren maksimum 1 yıl içerisinde tüketilmesi tavsiye ediliyor.

Avilo Natürel Sızma 5 lt Soğuk Sıkım Zeytinyağı Cimri Markette Karşılaştırın!

Cimri market bölümünden ilgilendiğiniz ürünlerin içeriğini öğrenebilirsiniz. İçeriği hakkında bilgi sahibi olduğunuz ürünlerde ihtiyaca uygunluk kararını kolayca verebilirsiniz. Bu bağlamda Avilo natürel zeytinyağı yorumlarını da bu eksende değerlendirmeye alabilirsiniz. Kullanıcıların Avilo marka hakkındaki deneyimlerini öğrenebilirsiniz. Cimri.com üzerinden sistemli bir şekilde ilerleyebilir, avantajlı fiyata zeytinyağı sahibi olabilirsiniz. Bunun için güncel indirim ve kampanyaları listeleyebilir, bütçenize uygun olan fiyatı kolayca fark edebilirsiniz. Cimri.com’da mağazaya git butonunu kullanarak ilgili mağazanın sunduğu teslimat ve ödeme bilgilerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca Cimri.com’un aplikasyonunu akıllı cihazınıza yükleyerek takibi kolaylaştırabilirsiniz.

Avilo Natürel Sızma 5 lt Soğuk Sıkım Zeytinyağı ürününün 5 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Avilo Sıvı Yağ ve Zeytinyağı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.