Katlanır Sandalye

Katlanır Sandalye Fiyatları

45 Ürün gösteriliyor.
Katlanır Sandalye fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Katlanır Sandalye modelleri ve Katlanır Sandalye fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Katlanır Sandalye kategorisinde en favori markalar şu şekilde: IKEA, Prado, Adore, Belde, Touch. 45 adet Katlanır Sandalye fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Katlanır Sandalye Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Katlanır Sandalye markası:

En Çok İncelenen Katlanır Sandalye Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Katlanır Sandalye Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 45 Katlanır Sandalye modeli içerisinde en ucuz Katlanır Sandalye fiyatı 34.9 TL iken, en yüksek Katlanır Sandalye fiyatı 1159.86 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Katlanır Sandalye fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Katlanır Sandalye fiyatı ise 247.23 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Katlanır Sandalye Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Katlanır Sandalye

Yaz aylarında harika bir açık hava deneyimi yaşatan ve kış aylarında da aynı zamanda kapalı ortamlarda kullanılabilen katlanır sandalyeler, pratik tasarımlarıyla kullanıcıların beğenisine sunulur. Hafif olmaları ve açık havada kullanılabilir olmaları özelliği ile pratik bir kullanım sağlayan bu ürünler, kolayca taşınabilir ve kullanılabilir. Katlanabilir olması aynı zamanda alandan da tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Oturma kısımları dayanıklı olmasından dolayı ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Katlanabilir sandalyeler ev ortamında ya da ihtiyaca göre araçlarda saklanabilir. Piknik ve gezilerin vazgeçilmez aracı olan bu ürünler, ayrı bir konfor ve dinlenme imkanı sağlar. Bu nedenle belirtilen özellikteki katlanır sandalye modelleri arasında araştırma yaparak dilediğiniz ürünü seçebilir, kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca takım halde de ürünler satılır. Bu ürünler katlanır sandalye takımı olarak ifade edilir ve ihtiyacınız olan tüm materyalleri içerisinde barındırır. Renkli olanları ise farklı tasarımlarıyla dikkatleri üzerine toplarken aynı zamanda renkli katlanır sandalyeler farklı bir görünüm kazanmanıza ve tarzınızı yansıtmaya yardımcı olacaktır. Katlanabilir olması özelliği sayesinde rahatlıkla saklanabilen ve ürünün hafif olma özelliği ile rahatlıkla taşınabilen bu ürünler, ergonomik tasarımları ile dikkatleri üzerinde toplar.

Katlanır Sandalye Modelleri

Çok sayıda katlanır sandalye çeşitleri mevcuttur ve çeşitlilik genellikle marka bazında sağlanır. Örneğin IKEA markasının ürünlerini arıyorsanız sitemizde katlanır sandalye ikea şeklinde bir arama yapabilir ve ilgili ürün özelliklerine ulaşabilirsiniz. Deniz kıyısında, ormanda piknik yaparken ya da günübirlik gezilerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünler, oturma bölgenizi güvenli kılarak ekstra bir rahatlık ve fayda sağlar. Islak ya da kirli bir zemine oturmaktansa iyi bir alternatif olan katlanabilir sandalyeler, sunmuş olduğu konforlu kullanım sayesinde rahat etmenizi sağlayacaktır. Bazı modellerin gövdesinde filtreler bulunur ve bu filtreler sayesinde önemli eşyaları sandalye üzerinde güvenle tutabilirsiniz. File destekli ürünler ile bu özelliği aktif halde kullanabilirsiniz. Öte yandan beyaz renginin sadeliğini arayanlar için katlanır sandalye beyaz ürünleri üretilir ve müşterilere sunulur. Beyaz, unisex bir renk olduğu için hem kadınlar hem de erkekler tarafından rahatlıkla tercih edilebilir. Katlanabilir sandalyelerin normal sandalyelerden hiçbir farkı bulunmaz ve aynı güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Farklı tasarımlara sahip olan bu sandalyeler sayesinde gezilerinizde oturma yeri arama derdine son verebilirsiniz. Arabanızdan çıkaracağınız katlanabilir sandalye ile bu işlem son bulacaktır. Tüketicilerine yardımcı olmak için özel olarak tasarlanan sandalyeler, aynı zamanda kaliteli yapısıyla da dikkatleri üzerine çeker. Uygun fiyatlı yapısı sayesinde hemen herkes tarafından rahatlıkla tercih edilebilir. Bu sayede ürün, ulaşımı kolay bir yapıya bürünür. Toprak ya da düz olmayan zeminlere karşı uyumluluk sağlayan sandalyeler, sağlam ayakları sayesinde sandalye üzerinde güvenli bir şekilde durmanızı sağlar. Bu nedenle kayma problemi olmaksızın ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Üretim malzemelerine göre çeşitli fiyat listesine sahip olan ürünler arasında en uygun ürünü bulmak için cimri.com üzerinden araştırma ve karşılaştırma yapabilirsiniz. Bu da size ekstra bazı avantajlar sağlayacaktır. Açık alanlarda, bahçelerde, ormanda kullanıma uygun olan bu ürünler oldukça portatiftir ve fonksiyonlu kullanım özelliği taşır. Takım halde satışa sunulan ürünleri tercih etmeniz durumunda rahatlığınız için gerekli olan bütün materyaller bir bütün olarak size ulaşacaktır. Markalar arasında tercihte bulunurken kalite faktörünü göz ardı etmeyiniz.

Katlanır Sandalye Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Katlanabilir sandalye tercih etmeden önce ihtiyaçların belirlenmesinde fayda var. Bu, tercih işlemlerinde çok kolaylık sağlayacaktır. Bu nedenle tercihinizi yapmadan önce ihtiyacınızı belirleyerek yolu yarılamış olursunuz. Sonraki aşamada ürünün hangi malzemelerden üretildiğine dikkat etmek durumundasınız. Malzeme türüne göre kalite de farklılık gösterecektir. Bu nedenle malzeme kalitesine dikkat ederek bir adım daha ileri gidebilir, verimli alışveriş yapabilirsiniz. Diğer yandan ürün dayanıklılığı, katlanabilir sandalye ürünlerinde olmazsa olmaz özelliklerden birisidir. Belli bir ağırlığı taşıma kapasitesine sahip olması gereken sandalyeler, dayanıksız olduğu takdirde kullanım konforunuzu bozacaktır. Fiyat, dikkat etmeniz gereken son özelliktir. Fiyat faktörünü cimri.com üzerinden araştırma yaparak aktif halde iyileştirebilirsiniz. Ek olarak avantaj sağlayabileceği gibi, en uygun ürünü en ucuz fiyata bulma imkanına da kavuşmuş olursunuz. Böylelikle verimli alışveriş işlemlerinde büyük yol kat etmiş olursunuz. Bu özelliklere dikkat ederken her bir özelliğe ayrı ayrı kendi içerisinde önem göstererek dikkat etmelisiniz. Bir özelliği atladığınız takdirde alışverişiniz verimsiz geçebilir.

Katlanır Sandalye Fiyatları

Katlanabilir sandalye fiyatlarını belirleyen temel faktör ürünün malzeme kalitesidir. Malzeme kalitesi arttıkça dayanıklılık artacak, böylelikle bu durum fiyatlara yansıyarak fiyatları da arttıracaktır. Dayanıklılık ve kalite eşdeğer öneme sahip faktörlerdendir. Bu nedenle bu faktörlere dikkat ederek bir fiyat belirlemeniz ve bu fiyata uygun bir seçim yapmanız yerinde olacaktır. Böylelikle avantaj elde edebilir, tasarruf işlemlerini hızlandırabilirsiniz. Öte yandan ürünün fiyatını etkileyen bir diğer faktör ürünün taşıma kapasitesidir. Taşıma kapasitesi arttıkça da ürünler daha dayanıklı olacağından dolayı fiyatlar artış gösterecektir. Bu unsur, katlanır sandalye fiyatlarını doğrudan etkiler ve belirler. Ürünü üreten firmaların yüklenmiş olduğu maliyetler, ülkenin genel ekonomik durumu, vergi yapısı, ürün piyasası gibi temel faktörler de ürün fiyatını etkileyecektir. Bu unsurlarda yaşanan olumsuzluklar fiyatlara yansıyacak ve fiyatların artmasına neden olacaktır. Son olarak özel indirimler ya da kampanyalar yoluyla da fiyatlar aşağıya çekilebilir. Bu da fiyatların etkilenmesine neden olacaktır. Fiyatlar hakkında fiyat araştırması yaparak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Sipariş vermeden önce cimri.com'u ziyaret ederek ürünler hakkında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery