Marka
Cengiz Pakel
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Vazgeçemediğimiz aksesuarlardan biri olan çantalar, kadın erkek fark etmeksizin herkesin rahatça kullandıkları ürünlerdir. Cep telefonu, cüzdan gibi şeyleri cebimize koymak yerine çantaya koyabilir. Desisan, ÇÇS, Cengiz Pakel, Nike, Adidas gibi markaların satışa sunduğu erkek el çantası modellerini Cimri. Com da bulabilirsiniz.

ERKEK EL ÇANTASI MODELLERİ NELERDİR?

Eski zamanlar da çanta kullanmak sadece kadınlara has bir durum olarak geçerdi. Fakat değişen moda anlayışıyla birlikte kadınların ve erkeklerin vazgeçilmez parçaları haline geldi. Çantalar erkeklerin arka ceplerinde taşıdıkları cüzdan, cep telefonu gibi şeylerin artık çanta da taşınmasını neden oldu. İnsanın zevk ve tercihine göre değişen çantalar genel olarak deri, süet ya da suni deriden yapılmaktadır. Birbirinden çeşitli modeller üretildi. Bu modeller çantalar orta boyda olup çok fazla fermuarla tasarlanmıştır. Elden taşınmalı ya da askılı olarak çeşitlenmiştir. Erkekler için tasarlanan çantalar da genel olarak siyah, kahverengi gibi tonlar kullanılır. İş hayatında ya da günlük hayatta kolay kullanıma uygundur. İçine istenilen kişisel eşyanızı koyabilirsiniz. Erkek el çantası modelleri bu özellikler üzerinden tasarlanır. Bu tarz bir erkek el çantası almak istiyorsanız Cimri.com’a bakabilirsiniz.

ERKEK EL ÇANTASI NASIL TEMİZLENİR?

Alacağınız ürünü temizlerken üretildiği ham madde çok önemlidir. Buna göre temizlenme şekli değişir. Özellikle sık çanta kullananlar için çantaların temizlenmesi ayda bir şeklinde gerçekleşmelidir. Deri, suni deri, süet gibi maddelerden çantalar yapılır. Eğer deri bir çantanız varsa bu modellerin kullanılması titizlik ister. Derinin kullanılması ve temizlenmesi buna bağlı olarak zordur ve hassas bir iştir. Deri çantanızı temizlerken ihtiyacınız olan şey sabunlu ılık bir bezdir. Bu bezle çantanız hafifçe silinmelidir. Süet çantalarda deri çantalar gibi temizlenmesi titizlik isteyen modellerdir. Bunda da bir fırça yardımıyla hafif bir şekilde kumaş temizleyicileriyle çantayı temizlemek önemlidir. Bir diğer hammadde kumaş, bu yapı için özel bir temizleme şekli yoktur. Burada önemli nokta ürünleri temizlerken kimyasal madde kullanmamaktır.

Bütçenize en uygun erkek el çantası modellerini Cimri.comdan zevkinize ve tercihinize göre seçebilirsiniz.