Lacoste Erkek Botları

En Ucuz Lacoste Erkek Botları Fiyatları

21 ürün gösteriliyor.
Markalar
Renk
Marka
Lacoste
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.
 • ERKEK BOT

  Ayakkabı çeşitlerinden biri olan bot, çizmeden daha küçük bir ayakkabı modelidir. Farklı şekilleri ve renkleri olmakla birlikte kadın ve erkeklerin kış aylarında ki vazgeçilmez tercihleri arasında yer alıyor. Kadın bot modellerinin yanı sıra erkek botlarında da çeşit, model ve marka bazında bir artış gözlemlenmektedir.

  Son zamanlarda erkeklerde, kombinlerinde ayakkabıya önem vermeye başladılar. Mağazalara göz attığınızda birbirinden hoş, çeşit çeşit erkek botları olduğunu görmekteyiz. Hem soğuktan koruyor hem de şık görünmenize yardımcı oluyor. Sizde kombinizin tamamlayıcısı olan botunuzu; Dockers, Timberland, Lumberjack, Pablo, Scooter gibi mağazalardan kendinize en uygun erkek botunu en ucuz fiyatlarla Cimri.com dan karşılaştırarak bulabilirsiniz.

 • EN ÇOK TERCİH EDİLEN ERKEK BOTU MODELLERİ

  Erkeklerin kışın en çok tercih ettiği ayakkabılar arasında botlar yer almaktadır. Çeşit arttıkça tercih yapmak da zorlaşıyor. Kişinin kendi zevkinin önemli olması ile botun sağlamlığı, su geçirmemesi ve günlük değişen hava koşulları göz önünde bulundurulan kriterler arasında yer alıyor. Peki erkekler en çok hangi marka erkek botlarını ve modellerini, neye göre tercih diyorlar?

  Genç erkeklerin, günlük kullanımda en çok tercih ettiği erkek botu tarçın rengi botlardır. Oldukça da popüler. Siyah renkli olanlar ise daha çok klasik tarzda ve iş adamı profiline sahip kişilerin tercih ettiği botlardır. Genellikle motorcuların tercih ettiği ve her yaşa uygun olan botlar ise Harley Devidsondur. Bu marka erkek botu modelleri sağlamlılığı ve dayanıklılığıyla en çok tercih edilme sebebidir. Cat erkek botları günlük hayatta en çok tercih edilenler arasındadır. Tasarımı ve rahatlığı ile erkeklerin kış mevsiminde en çok tercih ettiği, spor kıyafetlerle ve kot pantolonlarıyla da kombinlediği bütünlük sağlayan modeldir. Şehir hayatında erkeklerin sürekli olarak kullandığı, günlük tarza uyum sağlayan su geçirmez erkek botları aynı zamanda, uzun yürüyüşlerde de rahatlık sağlar.

  Diğer dikkat edilen hususlardan birisi de botun su geçirip, geçirmediğidir. Bu nedenle sağlam ve dayanaklı bot arayışına giren erkekler en çok Scooter marka erkek botlarını tercih etmektedir.

 • Erkek botu almak istiyor, kararsız kalıyorsanız, Cimri.com’da tüm erkek bot modellerini çeşitli markalardan inceleyebilir, kullanıcı yorumları ve özelliklerini göz önünde bulundurarak, kendi tarzınızda size en uygun erkek botu modeline sahip olabilirsiniz.