Duvar Panosu

Duvar Panosu Fiyatları

28267 Ürün gösteriliyor.
Duvar Panosu fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Duvar Panosu modelleri ve Duvar Panosu fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Duvar Panosu kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Henge, Else, Hediyehanem, Orange Venue. 28267 adet Duvar Panosu fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Duvar Panosu Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Duvar Panosu markası:

2021 yılı Duvar Panosu Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 28267 Duvar Panosu modeli içerisinde en ucuz Duvar Panosu fiyatı 12.99 TL iken, en yüksek Duvar Panosu fiyatı 2797.2 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Duvar Panosu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Duvar Panosu fiyatı ise 30.14 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Duvar Panosu Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Duvar Panosu

Ev sahipleri evlerini kendi zevklerine göre yapar. Dekorasyon işleri oldukça renkli bir yapı dünyasına adım atmanızı sağlar. Koltuklar, masa, sandalye gibi parçalar dizaynın en bilinen parçaları olarak bilinir. Fakat özellikle iç mekanları düzenlemek sadece ev mobilyaları ile sınırlı kalmaz. Tablolar, biblolar, vazo ve benzeri eşyalar da bu düzenin bir parçası olarak tüm eşyalarla uyumlu olacak şekilde seçilir. Gerek renk gerekse işlev olarak süs eşyalarının da evdeki düzene uyması beklenir. Duvar panosu da bu eşyalar arasında yer alır. Özellikle modern döşenmiş mekanlarda tablo ve duvar resimleri kadar not, anahtarlık ve fotoğrafların asılmak için kullanıldığı panolarda kullanılır. Bu ürünlerin ahşaptan, metalden, mantardan, plastikten ve tellerden yapılan birbirinden farklı modelleri bulunur. Bu model genel olarak ürünün yapımında kullanılan ana materyale göre değişir. Bunun yanı sıra ürünler kullanım amaçlarına bakılarak satın alınır. Birçok kullanıcı gibi sizde evinize ya da çalışma ortamınıza uygun olan dekorasyon eşyasını satın alırken uyumlu olma durumunu göz önünde tutabilirsiniz. 

Duvar Panosu Modelleri ve Özellikleri

Duvar panosu çeşitleri genel olarak üretim sürecinde kullanılan ana materyallerine, kullanım amaçlarına ve boyut ve büyüklük özelliklerine göre çeşitlenir. Yüzeye nesneleri veya görselleri sabitlemek için kullanılan bu tip ürünler özellikle boyut özelliklerine göre birbirinden ayrılır. Okullarda ya da iş yerlerinde kullanılmak için satın alınan ürünler daha büyük olan modellerden tercih edilir. Ev ve çalışma odası ya da evin diğer odalarında dekorasyon amacıyla satın alınan ürünler küçük ve orta boyutlu modeller arasından seçilir. Duvar panosu ahşap bu modeller içinde en klasikleşmiş olanlardan biri olarak bilinir. Tamamı ahşap malzeme kullanılarak yapılan model, ahşabın rengine göre birbirinden ayrılır. Bu modellerin kimisinin üstünde kendinden baskılar ya da yazı işlemeleri bulunur. Örneğin kız ve erkek çocuklarının odalarının kapısına asılmak için yapılan ahşap ürünlerin üstünde çocukların isimleri ya da “canım kızım” gibi yazılar yazılır. Duvar panosu metal modeller son yıllarda oturma odası, hol, salon gibi yaşam alanlarında sıkça tercih edilir. Kullanıldığı mekâna oldukça modern bir hava katan bu modellerin farklı tasarım özellikleri olur. Modellerin kimisi büyüklü küçüklü halkalardan, yuvarlaklardan oluşur. Kimi modeller ise daha özel tasarımları olan ve doğrudan tasarımcılara ait modeller olur. Bu tip modeller duvar yüzeyi üzerinde oldukça çok yer kaplayan büyük dekorasyon eşyaları olur. Duvar panosu mantar ürünü ise daha çok öğrenciler, çalışanlar tarafından satın alınır. Özellikle gündelik hayatını ve işlerini planlayan kullanıcılar bu panoların üzerine planlarını ve belgelerini sabitleyebilir. Zımba ile birlikte kullanılan modelin mantar iç yüzeyi zımbalamaya müsaade edecek şekilde yumuşak bir malzemeden yapılır. Duvar panoları aynalı modeller ise yine iç mekân dekorasyonlarında tercih edilir. Kullanıldığı mekâna boyut kazandıran bu tip eşyalar ile ayna ihtiyacınızı da karşılayabilirsiniz. Model daire şeklinde, kare veya dikdörtgen son olarak da dalga biçiminde şekiller kullanılarak tasarlanır. Modeller şekil dışında büyüklükleri ile de farklılaşır. Her büyüklükte ürün üretilir. Kullanacağınız alanın büyüklüğüne göre bu seçeneklerden birini seçebilirsiniz.  

Duvar Panosu Fiyatları

Duvar panosu fiyatları genel olarak ürünün üretiminde kullanılan malzemeye, kullanım amacına ve son olarak da büyüklüğüne göre farklı fiyatlara sahip olur. Örneğin duvar pano anahtarlık modelleri doğrudan bir amaca yönelik kullanılmak için üretildikleri için metal malzemeden yapılan daha dekoratif modellere göre daha uygun fiyata satılır. Oysa tasarım özelliği olan dekorasyon eşyası olarak sunulan modeller daha yüksek fiyata alıcı bulur. Duvar panosu camlı modeli pano mekanizmasına ek olarak bir de cam kullanılarak üretilir. Cam oldukça narin ve değerli bir madde olduğu için bu tip parçaların fiyatları da yüksek olur. Mantar ya da telden yapılan daha işlevsel çeşitler daha uygun fiyata alıcı bulur. Büyüklük de fiyat aralığının açılıp açılmamasını etkiler. Büyüklük arttıkça fiyatta bu artışa paralel olacak şekilde artar. Boyutlar küçüldükçe fiyatta düşer. Belirli tasarım özelliği olan çeşitlerin etiket fiyatlarına tasarım özelliği de eklenir ve fiyat yükselir. İndirim ve kampanyaları takip ederek bu çeşitleri düşük fiyatlara satın alabilirsiniz.

Duvar Panosu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Dekorasyon eşyaları ve iç mekân ürünleri satın alırken dikkat etmeniz gereken birkaç özellik bulunur. Bu özelliklerin en başında da iç alanın genişliği ve metre kare olarak hangi ölçülerde olduğu gelir. Kullanım alanının ölçüleri ölçtükten sonra alışverişe yapmaya başlamanız tavsiye edilir. Böylece kullanım alanına daha uygun boyutları olan ürünleri satın alabilirsiniz.  Eğer kullanım alanınıza büyük gelen bir eşya ya da küçük gelen bir eşya alırsanız bu ürünler evin içinde komik durur. Ölçü dışında aldığınız eşyayı hangi amaç için kullanacağınızı belirleyin ve buna uygun arama yapın. Eğer planlayıcı işlevi olan duvar bilgi panosu almak istiyorsanız mantardan yapılan çeşitleri, hane içinde şık bir görünüm sağlamak için eşya alıyorsanız da duvar da tablo gibi ağır ve görkemli duran modelleri tercih edebilirsiniz. Çalışma odalarında kullanmak için satın alınan ürünlerin boyutları da oldukça önemli olur. Bu ürünler daha küçük olanlar arasından seçilir. Çok çalışanlı işyerlerinde ise daha geniş ve uzun panolar kullanılır. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery