track source
track source

IKEA Duvar Panosu

IKEA Duvar Panosu Fiyatları

1 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  

Ikea Duvar Panosu

Ikea Duvar Panosu fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Ikea Duvar Panosu ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Ikea Duvar Panosu Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Ikea Duvar Panosu incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Versele Laga Kemirgen-Sürüngen Kemirme Malzemesi
 • Proxxon Şarj Cihazları & Kitler
 • Ceta Form Budama Makası
 • BG Baby Bebek Eşofman
 • Tupperware Tencere / Tava Setleri
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Ikea Duvar Panosu fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen IKEA Duvar Panosu Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin en çok inceledikleri 1 IKEA Duvar Panosu ürünü:

  2022 yılı IKEA Duvar Panosu Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  23 Mayıs 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1 IKEA Duvar Panosu modeli içerisinde en ucuz IKEA Duvar Panosu fiyatı 299.0 TL iken, en yüksek IKEA Duvar Panosu fiyatı 299.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm IKEA Duvar Panosu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Mayıs 2022 tarihinde ortalama IKEA Duvar Panosu fiyatı ise 299.0 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan IKEA Duvar Panosu Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da yer alan IKEA Duvar Panosu modelleri arasında en çok indirim bulunan 1 IKEA Duvar Panosu modeli:
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Ikea Duvar Panosu

  Çeşitli ev ürünlerinin kullanıcı hayatında belli kolaylıklara yol açabilir. Örneğin duvar panosu planlama yapmanız için en büyük yardımcılardan biridir. Ya da sadece dekoratif amaçlı olarak fotoğraflarınızı toplu sergileyebileceğiniz bir alan sağlayabilir. Kimi zaman mutfakta eksikleri yazmak ya da belli önemli notları göz önünde tutmak için kullanılan bu panolar kullanıcı hayatına bazı pratik dokunuşlar yapan birçok ev eşyasından biri olabilir. Bu tür ev eşyalarını üreten farklı birden fazla marka bulunur. Ikea son zamanlarda bu markalar arasında ev eşyası ve mobilyada tercih sırasının en başında gelebilir. Özellikle minimalist bir yaklaşım ile tasarladığı sade ama şık dekoratif ya da gerekli ev eşyaları her yaştan hem kadın hem erkek kullanıcı tarafından severek tercih edilir. Ikea duvar panosu da bu eşyalardan biridir. Kimi zaman günlük işlerinizi planlamanıza kimi zaman programlarınızı göz önünde tutmanıza yarayan bu ürünün birçok farklı modeli ve çeşidi bulunur. 

  Ikea Duvar Panosu Modelleri

  Ikea duvar panosu modelleri yapım malzemesine göre değişkenlik gösterir. Örneğin; Ikea çelik duvar panosu paslanmaz özelliği nedeni ile suya dayanıklı ve oldukça uzun ömürlü bir üründür. Bu duvar panosu notluk olmasından ziyade askılık görevi görebilir. Kendine dahil olan minik askıları sayesinde kaşık çatal ya da kepçe gibi büyük aletleri asmanıza yardımcı olur. Mutfak tezgahı üzerinde daha fazla alan açılmasını sağlar ve alan tasarrufu yaptırır. Duvara doğrudan asılır veya kung fors asma ray sistemi ile kolayca monte edilebilir. Dekoratif amaçlı kullanıma uygundur. Örneğin üzerine saksı ya da çiçeklerinizi asmanız mümkündür. Aynı zamanda tava ve tencere gibi büyük parçalar ile kullanıma uygun olabilir. Genişliği yaklaşık 56 cm olup yüksekliği 26 cm kadar boyutlardadır. Kullanımı oldukça pratik ve alan tasarrufu sağlayan bir özelliğe sahip bir modeldir. Bir diğer model ise Ikea mıknatıslı duvar panosu olur. Bu modelde bulunan mıknatıs özelliği sayesinde daha kolay bir şekilde notlarınızı yapıştırmanız mümkündür. Böylelikle hem dekoratif amaçlı olarak kullanabildiğiniz gibi hem de not panosu haline getirebilirsiniz. Çeşitli magnetler ile süsleme yapmanız mümkündür. Bu ürün tamamen çelik bir ürün olmak ile birlikte paslanma önleyici fosfat kaplaması sayesinde su ya da nemli koşullarda bile pas kir akıtmaz. Bu ürün de tıpkı diğer model gibi uzun ömürlü ve dayanıklı bir modeldir. Kolayca monte edilir ve kullanımı oldukça pratiktir. Dışında renkli epoksi toz boya kullanılır. Bu modelde mıknatıs sayesinde anında dekoratif amaçlı kullanıma geçmeniz mümkündür. Basitçe mıknatısları çıkararak farklı dekorasyonlar yapabilirsiniz. Bu ürünün boyutları ise 37 cm genişliğinde, 2 cm derinliğinde ve 78 cm yüksekliğindedir. Bu model en çok yatak odaları çalışma odaları ya da mutfak için kullanılır. Belli bir yöne sahip değildir. Bu nedenle dikey ya da yatay olarak asılması mümkündür. Birden fazla amaç için kullanılabilen taşınma sırasında kolayca taşınan işlevsel bir üründür. Ayrıca şık rengi ile mutfağınıza ağır bir görüntü sunar. Hem not hem dekoratif amaçlı hemen hemen her kullanıcı tarafından tercih edilebilir. Tüm Ikea duvar panosu ürünlerine Cimri.com üzerinden ulaşabilir ve ürünlerin detaylı incelemesini yapabilirsiniz.

  Ikea Duvar Panosu Fiyatları

  Ikea duvar panosu fiyatları en çok üretim materyaline göre değişkenlik gösterir. Örneğin Ikea paslanmaz duvar panosu tamamen çelikten üretildiği için diğer duvar panosu modellerine göre daha yüksek şekilde fiyatlandırılabilir.  Paslanmaması ve suya dayanıklı olması nedeni ile fiyatı pahalı olabilir. Uzun ömürlü bir kullanım sağlaması da fiyatını etkileyen özelliklerden biridir. Bu anlamda daha yüksek fiyatlandırılması düşünülebilir. Bir başka model olan Ikea mıknatıslı duvar panosu ise çelik modele göre biraz daha pahalı fiyatlandırılabilir. Yine paslanmaz bir malzeme ile kaplı olmasının yanı sıra fiyatını etkileyen en büyük etken mıknatıs özelliğidir. Bu özellik sayesinde çok amaçlı bir ürüne dönüştüğü için yüksek şekilde fiyatlandırılır. Bu modelde fiyatı etkileyen diğer unsur ebatlarının büyük olması olabilir. Ebatlar büyüdükçe fiyat aynı oranda artabilir. Hemen hemen her kullanıcı bütçesine hitap edecek panolar mevcuttur. Dilerseniz Ikea duvar panosu fiyatlarını cimri.com üzerinden karşılaştırabilir, size en uygun panoyu kullanıcı yorumları sayesinde bulabilirsiniz.

  Ikea Duvar Panosu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Duvar panosu seçimi yapmadan önce ufak bir araştırma yapmanız gerekebilir. Bunun nedeni duvarınıza uygun olup olmamasını araştırmak olabilir. Duvarınıza uygun modeli uygun ekipmanlar ile monte etmenizde fayda var. Kullanım amacı da Ikea duvar panosu seçimi yaparken dikkat edilen noktalardan biridir. Örneğin siz alan tasarrufu yapmak istiyorsanız mutfak gereçlerinizi asabileceğiniz bir raf seçimi yapmanız daha iyi olabilir. Bu noktada Ikea paslanmaz duvar panosu size uygun bir model olacaktır. Eğer hem dekoratif hem de not panosu olarak kullanmak isterseniz mıknatıslı duvar panosu size uygun bir modeldir. Ikea duvar not panosu sizin için doğru seçim olabilir. Bazı duvar materyalleri farklı türde bağlayıcı araçlar gerektirebilir. Bu nedenle seçeceğiniz duvar panosuna uygun bağlayıcılar bulundurmanız şart olabilir. Duvar tipinize bağlı olarak model seçimi değişkenlik gösterebilir. Farklı duvar tipine sahipseniz ve hangi panoyu seçeceğinizi bilmiyorsanız, kullanıcı yorumlarından faydalanabilirsiniz. Duvar tipinize uygun modele bu şekilde ulaşabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery