Proje Kutusu

Proje Kutusu Fiyatları

30 Ürün gösteriliyor.
Proje Kutusu fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Proje Kutusu modelleri ve Proje Kutusu fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Proje Kutusu kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Faber Castell, Bigpoint, Leitz, Kraf, Keskin Color. 30 adet Proje Kutusu fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Proje Kutusu Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Proje Kutusu markası:

2021 yılı Proje Kutusu Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 30 Proje Kutusu modeli içerisinde en ucuz Proje Kutusu fiyatı 1.05 TL iken, en yüksek Proje Kutusu fiyatı 125.36 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Proje Kutusu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Proje Kutusu fiyatı ise 31.28 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Proje Kutusu Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Proje dosyasında bulunması gerekenler nasıl olmalıdır?

Proje için hazırlanan dosya içerisinde, çalışma boyunca elde edilen veriler, kayıt edilen bilgiler, ulaşılan sonuçlar, bulgular detaylı olarak yer alır. Gerekli bazı konularda raporlar da projeye eklenebilir. Proje sunusun bilgisayar ortamında hazırlanabilir. El yazısı içeren kısımların ise, düzgün bir yazıyla çizgisiz dosya kağıdına yazılmış olması önemlidir. Proje sunusunu, katılımcı sayısı kadar çoğaltmak, sunum öncesi katılımcılara dağıtmak, sunumun verimliliğini artırır. Sunum dosyasını hazırlarken sırasıyla şu bölümlerin yer alması faydalı olur. 1) Projenin adını, projeyi sunan kişinin/kişilerin adını, tarihi içeren kapak bölümü, 2) İçindekiler bölümü, 3) Proje içeriği; amacı ve konusu 4) Kullanılan araçlar, testler 5) Uygulama ve içerik sunumu 6) Soru & cevap bölümü 7) Yararlanılan kaynaklar 8) proje sonunda varılan sonuç. Bölümlendirme, projenin içeriğine göre değişebilir, ancak genel olarak bu 8 adımdan oluşur. Projeleriniz için ihtiyacınız olabilecek en ucuz karton proje kutusunu, cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Proje kutusu ebatları nasıldır?

Çizim projelerinde kullanılan projeler için silindir kutular da kullanılabilir. Mavi, kırmızı ve siyah renkte olan kutular daha çok tercih edilse de pek çok farklı renkte üretilen kutular da vardır. İçerisinde yer alan projeye göre seçilen kutunun ebatları belirlenebilir. Karton proje kutuları, genellikle, 24*32*9 ebatlar, 29*36*15 ebatlar ve 24*32*5 ebatlarında kullanılır. Kutuların kapak bölümünde lastik bulunur. Bu sayede içindekiler güvenle saklanabilir. Proje saklama kutuları, esasında bir çeşit dosyadır, ancak dosyaya göre biraz daha kalın ve kutu şeklinde üretilmişlerdir. Sırt bölümlerinde küçük bir delik bulunur. Bu delikten tutularak, raflardan rahatlıkla çekilip alabilir. Bu ebatlarda en ucuz proje kutusu çeşitlerini, cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri karşılaştırabilirsiniz.

Proje kutusu fiyatları ne kadardır?

Proje saklama kutusunun fiyatları, kutunun yapıldığı malzeme, ebatları ve markasına göre değişkenlik gösterebilir. Leitz marka en uygun fiyatlı proje kutularını, cimri.com sitesinde, ofis malzemeleri kategorisi altında yer alan, proje kutusu sekmesini tıklayarak görüntüleyebilir, proje saklama kutularını karşılaştırabilirsiniz. Cimri.com, aradığınız proje dosyasının satışını yapan siteleri gezerek, en ucuz dosyaları bulmanıza yardım eder.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery