Ofis Komidini

Ofis Komidini Fiyatları

1 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Markalar
Ofis Komidini fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ofis Komidini modelleri ve Ofis Komidini fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ofis Komidini kategorisinde en favori markalar şu şekilde: 3Line. 1 adet Ofis Komidini fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Ofis Komidini Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 1 Ofis Komidini markası:

En Çok İncelenen Ofis Komidini Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin en çok inceledikleri 1 Ofis Komidini ürünü:

2021 yılı Ofis Komidini Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1 Ofis Komidini modeli içerisinde en ucuz Ofis Komidini fiyatı 170.1 TL iken, en yüksek Ofis Komidini fiyatı 170.1 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Ofis Komidini fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Ofis Komidini fiyatı ise 170.1 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Ofis Komidini Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Ofis Komidini modelleri arasında en çok indirim bulunan 1 Ofis Komidini modeli:
Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Ofis Komodinleri Nasıl Kullanılır?

Genellikle çalışan masalarının yanlarına ve altlarına konulan ofis komodinlerinin üst kısmı, sehba, çekmeceleri ve kapaklı dolapları ise, evrak, belge ve dosyalar muhafaza etmek için kullanılır. Keson şeklinde olan modellerin, ayakları tekerleklidir ve bu sayede, yerleri değiştirileceği zaman kolaylıkla çekilebilir. Ayrıca yerlerini değiştirirken, zemini de çizmez. Sabit ayaklı olan komodinler ise, kesonlara göre biraz daha şık tasarımlı olabilirler. Bekleme salonlarına, masa altlarından çok, ofislerde görünür yerlere konulabilirler. Üzerlerine dekoratif süsler veya dergiler, sektörel yayınlar da konulabilir. Beyaz, siyah gibi çeşitli renklerde olabileceği gibi, ağaç görünümünde veya ahşap olan komodinler de vardır. Ofisin dekoruna, tarzına göre seçim yapılabilir. Ahşap kaplama olarak genellikle, akçaağaç ve ceviz ürünler tercih edilir. Woodenbend marka en uygun fiyatlı ofis komodinlerini, cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Ofis Komodini Modelleri Nelerdir?

Ofis mobilyaları arasında en çok kullanılan ürünler arasında kesonlar ve komodinler gelir. Bu ürünler, ihtiyaca göre farklı ebatlarda ve özelliklerde üretilebilirler. İki veya üç çekmeceli kesonlar en çok kullanılan ürünlerdir. Bu ürünlerin genellikle üst çekmeceleri anahtarlı şekildedir. Böylece özel ve kişisel eşyalar, kıymetli evraklar, anahtarı bölümde muhafaza edilebilir. Üst kısmı çekmeceli, alt kısmı kapaklı şekilde olan komodinler de vardır. Alt kısma daha geniş dosya ve eşyalar konulabilirken üst kısmı normal çekmece olarak kullanılır. Çekmeceler, kolay açılıp kapanabilen raylı sistemle üretilmişlerdir. Bu sayede uzun süre sağlam şekilde kullanılabilirler. Komodinlerin üzeri, süs eşyaları konulmak için kullanılabileceği gibi, telefon, yazıcı, broşür gibi eşyaların konulması için de kullanılabilir. Geniş üst bölümü olan modeller, bu tip kullanım için daha uygun olmaktadır. Bu ürünler, hem çevrede dağınık halde duran eşyaların toparlanmasını sağlarken hem de ofis içerisinde şık bir görüntü oluşturur.

Ofis Komodini Fiyatları Ne Kadardır?

En uygun fiyatlı ofis komodinlerini, cimri.com sitesinde, ofis masa ve sehpaları kategorisi altında yer alan, ofis komodini sekmesini tıklayarak görüntüleyebilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Cimri.com, aradığınız komodini en ucuz şekilde bulmanıza yardımcı olur. Hem zamandan hem de maliyetten kazanmanızı sağlar.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery