Metal Dosya Dolabı

Metal Dosya Dolabı Fiyatları

13 Ürün gösteriliyor.
Metal Dosya Dolabı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Metal Dosya Dolabı modelleri ve Metal Dosya Dolabı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Metal Dosya Dolabı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bigpoint, IKEA, Sivas Gözde Mobilya, Usta, Alc. 13 adet Metal Dosya Dolabı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Usta UÇ-102 120x92x40 Çelik Dosya Dolabı

Usta UÇ-102 120x92x40 Çelik Dosya Dolabı

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Usta UÇ-400 175x41x40 Çelik 5 Gözlü Dolap

Usta UÇ-400 175x41x40 Çelik 5 Gözlü Dolap

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Metal Dosya Dolabı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Metal Dosya Dolabı markası:

2021 yılı Metal Dosya Dolabı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 13 Metal Dosya Dolabı modeli içerisinde en ucuz Metal Dosya Dolabı fiyatı 6.63 TL iken, en yüksek Metal Dosya Dolabı fiyatı 14500.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Metal Dosya Dolabı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Metal Dosya Dolabı fiyatı ise 1430.39 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Metal Dosya Dolabı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Metal Dosya Dolabı

Ofis odalarının temizliği ve  düzeni açısından araç gereçlerin ve evrakların doğru bir biçimde depolanması oldukça önemlidir. Dosya dolapları işyerleriniz için gerekli depolama alanı için son derece etkili çözümler sunar. Genellikle belge akışının yoğun olduğu yerlerde dosyaların  sınıflandırılmasını ve arşivlenmesini farklı özelliklerdeki metal dosya dolapları sayesinde çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu tip yerlerde üzerinde rakamların bulunduğu metal dosya dolaplarını satın alarak bir düzen oluşturabilir. Dosya dolabı metal ürünler sadece arşivleme için değil aynı zamanda dosyaların kullanıma hazır hale getirilmesi için de işlevselliklerinden yararlanılarak kullanılabilir. Metalden üretilmiş dosya dolapları kapaklı olanların yanı sıra çekmeceli ya da raflı şekilde de kullanıcıların gereksinimlerini karşılaması için piyasada bulunan alternatiflerdendir. 

Metal Dosya Dolabı Modelleri

Metal dosya modelleri çalışanlar için kolaylık sağlayan dolap tiplerindendir.Metal dosya dolapları kullanım alanlarına göre farklı modellerde piyasada bulunur.  Metal dosya dolaplarını ister duvara  monteli bir şekilde isterseniz de taşınabilir özellik sağlayan modeller de tercih edebilirsiniz. Metal dosya dolapları ağırlıklarından ötürü devrilme ve düşme gibi sorunlarla karşılaşmanızı engeller. Tercih edeceğiniz metal dosya dolaplarını, kullanım alanınıza bağlı olarak uzunluk ve genişliği değişen farklı modellerde seçebilirsiniz. Eğer fazla bir depolama alanına ihtiyaç duymuyorsanız ve geniş alan konusunda da çok seçeneğiniz yok ise daha dar ve küçük boyutlarda olan metal dosya dolaplarını da tercih edebilirsiniz.  Metal dosya modellerini ihtiyacınıza göre çekmeceli, kapaklı ya da raflı olacak şekilde seçebilirsiniz. Genellikle aynı modellerde ve aynı renklerde üretilen metal dolaplar en ve boy olarak değişiklik gösterebilir. Eğer arşivlemek için bir metal dosya dolabına ihtiyacınız varsa raflarında numaralar ve alfabetik sıralar olan dolap tiplerine de bakabilirsiniz. Saklayacağız dosyalarda gizlilik önemli ise kilitli  kapaklardan oluşan dolaplara da göz atabilirsiniz.  Bu dolap modelleri sayesinde ise eşyalarınızı ve evraklarınızı muhafaza etmeniz de çok kolay olur. Metal dosya dolapları farklı modellerde ve farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde üretilir.  Yüksek depolama ve raf alternatifleri sayesinde oldukça sık tercih edilen bu dolap  modelleri kullanıcının da beğenisini kazanır. Ofis odanızda küçük boylarda olan metal dosya dolaplarını tercih ederek hem  kitaplık hem de dekorasyon için kullanabilirsiniz. Ofisinizdeki odanız için satın alacağınız dolap modelini ise güvenlik açısından kilitli ve anahtarlı olacak şekilde seçebilirsiniz. Satın alacağınız metal dosya dolabı ofisinizin genel renk görünümüne ve dekorasyonuna olacak alternatifte Tercih edebilirsiniz.  Genellikle her  kullanıcının fiyat konusunda da ulaşılabilir seviyede olması açısından oldukça sık tercih edilir.  Depolama alanına ihtiyaç duyan ofisler, işyerleri  ve okullar için oldukça uygun olan bu metal dosya  dolapları kullanışlı olması açısından kullanıcıların beğenisini kazanır. Çelik dosya dolabı kilitleri her yerde bulunabilen ürünlerdir. Metal kapaklı dosya dolaplarının anahtarlı ve kilitli  model alternatifi bulunması da güvenliğe önem veren kullanıcılar tarafından  sık tercih edilme nedenlerindendir.

Metal Dosya Dolabı Fiyatları

Metal dosya dolapları işyerlerinin, ofislerin ve okulların depolama alanı ihtiyacını gideren özel üretim dolaplardanır. Çelik evrak dolapları şirketler için olmazsa olmazlar arasında bulunur. Metal kapaklı dosya dolapları farklı marka ve çeşitlerde piyasada bulunur. Siz de metal dosya dolabı üreticisi markalardan bütçenize en uygun olacak ve depolama alanınızı karşılayacak bir modeli seçebilir ve satın alabilirsiniz. Çelik dosya dolap fiyatlarında üretim aşamasında kullanılan metalin dayanıklılığı büyük rol oynar. Fiyat konusunda etkin rol oynayan bir diğer unsur ise dolabın depolama alanının ne  seviyede olduğudur. Derinliği, katsayısı ve boyu da fiyat hakkında belirleyici rol oynar. Bu dolap modelleri kullanıcılara pratik kullanım sağladığı için süt tercih edilen  dosya dolapları arasında gelir. Sağlam Çelik levhaların bir araya getirilerek oluşturulduğu dolap şekilleri ise biraz daha  yüksek fiyatlarda bulunabilir. Siz de pek çok farklı marka tarafından üretilen metal dosya dolap modelleri arasından boyutuna ve depolama alanınıza en uygun olacak dolabı seçebilirsiniz. Metal dosya dolabı fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için cimri.com sayfasına da ziyaret edebilirsiniz.

Metal Dosya Dolabı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İşyerlerinizde, ofisinizde ya da okullarda kullanım için metal dosya dolabı satın alırken dikkat edilmesi gereken birkaç nokta bulunur. Bu noktalardan önemlisi tercih edeceğiniz dolabın ihtiyacınızı ve depolama alanınızı karşılayabilecek büyüklükte olup olmamasıdır. Tercih etmek istediğiniz büyüklüğü belirledikten sonra buna uygun dolap bulmak sizi ürünü tercih etmeye götürecektir. Eğer işinize yeteri kadar depolama alanı yoksa  Çelik levhalardan oluşturulmuş dosya dolaplarından birini tercih edebilirsiniz. Odanıza tercih edeceğiniz dosya dolapları metal askılı dosya dolabı şeklinde olursa aynı zamanda kıyafetlerinizi de asabilirsiniz. Ofisinizde geniş bir alana sahip değilseniz ufak modellerden oluşan metal dosya dolaplarından birini de tercih edebilirsiniz. Pek çok farklı marka tarafından üretilen metal dosya dolaplarını hem depolama alanınızı karşılayabilecek hem de ofisinizin genel görünümüne uygun olacak şekilde seçmeniz daha doğru olacaktır. Kilitli metal dosya dolabı satın alırken dikkat etmeniz gereken bir başka husus ise dolabın dayanıklı metalden ve levhalardan üretilmiş olması ve kilidinin sağlam olmasıdır.  Özelliklerine dikkat ederek ihtiyacınız olan metal dosya dolabı na kolaylıkla sahip olabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery