POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Torku 1 Kg Toz Şeker

Torku 1 Kg Toz Şeker

Torku 1 Kg Toz Şeker

Şeker sadece tatlı yapımında değil çay, bitki çayı ya da kahve içerken içeceği tatlandırmak için de kullanılıyor. Beyaz ve esmer olmak üzere farklı çeşitleri bulunan şeker...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Şeker sadece tatlı yapımında değil çay, bitki çayı ya da kahve içerken içeceği tatlandırmak için de kullanılıyor. Beyaz ve esmer olmak üzere farklı çeşitleri bulunan şeker, pancar bitkisinden üretiliyor. Toz olarak adlandırılan kristal ve küp şeker olmak üzere iki farklı formu bulunan şeker ev ve işyerlerinin olmazsa olmazları arasında bulunuyor. Torku 1 kg Toz Şeker 1 kiloluk olduğu için daha çok ev ya da ofislerde çay kahve içerken tercih edilecek kişisel kullanıma uygun bir ürün. Evinizde kek veya tatlı yaparken çay ya da kahve içerken tatlandırıcı olarak kullanabilirsiniz.

Genel Özellikler
Ürün TipiToz
Adet1 Adet
MenşeiTürkiye
Saklama KoşullarıKuru ve Serin Ortam
Ağırlık1 kg
Torku 1 Kg Toz Şeker ürününün 13 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Torku Toz ve Küp Şeker fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Konya Şeker’in markası olan Torku’nun temelleri 2007 yılında atılıyor. Torku markası bünyesinde onlarca farklı ürün kategorisi barındırıyor. Bu ürün gruplarından birisi de şeker ürünleri. Torku toz şeker çeşitleri içeriği ve kullanım amacına göre üretiliyor. Torku toz şeker içeriğine ve fiyatlarına Cimri marketten erişebilirsiniz. Torku küp şeker, Torku pudra şekeri, Torku esmer şeker gibi farklı ürünleri de Cimri.com ile inceleyebilirsiniz. Ayrıca aynı segmentteki diğer kristal şeker çeşitlerine de bakabilirsiniz.

Torku 1 kg Toz Şeker Fiyatları

Torku toz şeker 1 kg fiyatlarını öğrenmek ve tasarruflu alışveriş yapabilmek için Cimri.com üzerinden ilerleyebilirsiniz. Torku kristal şeker fiyatları Cimri market bünyesinde bulunuyor. Online satış kanallarındaki şeker fiyatlarının tek yerde sunulması, konforu da getiriyor. Hesaplı fiyattan toz şeker alımı yapabileceğiniz gibi hiç yorulmadan evinizin şeker ihtiyacını alabilirsiniz. Cimri market içerisinde toz şeker satış fiyatları ve kargo bilgileri mevcut. Ödeme, teslim süresi gibi ayrıntılar ve sipariş için “Mağazaya Git” seçeneği bulunuyor. Bu seçenek aracılığıyla toz şeker ve evinizdeki diğer mutfak gereksinimlerinizi pratik biçimde alabilirsiniz. Cimri.com’un sunmuş olduğu veriler arasında Torku 1 kg kristal şeker fiyat geçmişi de var. Kristal şeker fiyat geçmişini öğrenmek için grafikten yararlanabilirsiniz. Grafik aracılığıyla otuz günlük, atmış günlük veya doksan günlük 1 kg kristal şeker fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Torku 1 kg Toz Şeker Çeşitleri

Torku şeker çeşitleri altı kategoriye ayrılırken, Torku toz şeker çeşitleri de dörde ayrılıyor. Torku şeker çeşitleri arasında stick şeker, küp şeker, kristal şeker / toz şeker, pudra şekeri, sıvı şeker ve esmer şeker var. Torku toz şeker gramajları ise 5 kg, 3 kg, 2 kg ve 1 kg. Torku toz şekerleri gıda güvenliğine de uyumlu olan polietilen ambalajlar içerisinde satılıyor. Polietilen ambalajlar aynı zamanda geri dönüştürülebilen bir malzeme. Torku’nun toz şekerler için tercih ettiği bir diğer ambalaj malzemesiyse kraft. Torku toz şeker ürünü yüzde yüz doğal olup; şeker pancarından elde ediliyor. Ayrıca Torku yetkilileri üretim sürecinde kullanılan tohumların da GDO’suz olduğunu belirtiyor. Torku toz şekeri pasta, kek gibi hamur işlerinde kullanabileceğiniz gibi çay ya da limonata gibi içeceklerde de kullanabilirsiniz.

Torku 1 kg Toz Şeker Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Torku kristal şeker alımında dikkat edilmesi gerekenler listesi içerisinde içerik ve miktar var. Toz şeker alım sürecinde alınan ürünün yüzde yüz doğal olması, önem taşıyor. Ayrıca toz şeker üretim sürecinden son aşamaya kadar geçen sürede Türk Gıda Kodeksi standartlarına uyulması da önemli. Torku diğer ürünlerinde olduğu gibi Torku toz şeker üretim sürecinden kalite ve hijyen standartlarına uygun olarak çalışıyor. Torku toz şeker kullanım ihtiyaçlarına göre farklı gramajlarda paketleniyor. Toz şeker siparişi verirken, kullanım miktarınızı ve kullanım sıklığınızı düşünerek sipariş miktarını belirleyebilirsiniz. Toz şekeri saklamamak için atılacak adımlar arasında toz şekerlerin cam kaplar içerisinde, saklanması var. Ayrıca şekerin hava almaması gerekiyor. Bunun nedeni de şekerin nemlenmesini önlemek. Ek olarak toz şekerleri güneş ışığının olmadığı, kuru ve serin ortamlarda tutabilirsiniz. Bunun dışında özen gösterilmesi gereken bir detay da son tüketim tarihi.

Torku 1 kg Toz Şeker Cimri Markette Karşılaştırın!

Cimri market içerisinde ihtiyacınız olabilecek farklı detaylara ulaşabilirsiniz. Torku toz şeker fiyatlarında, indirimlerine, çeşitlerine, kampanyalarına ya da içeriğine erişebilirsiniz. Aynı zamanda Cimri.com içerisinde diğer kristal şeker çeşitlerine de göz gezdirebilirsiniz. Cimri markette Torku kristal şeker karşılaştırması gerçekleştirebilirsiniz. Ürünler arasında karşılaştırma yaparken yorum, puan ve fiyat üçlüsüne göre değerlendirme yapabilirsiniz. Böylece alışveriş listesinden bir ürünü eksiltirken, avantajlı fiyattan alışveriş sepetinizi onaylayabilirsiniz. Torku toz şekeri daha cazip fiyattan alabilmek için alarm özelliğini aktive edebilirsiniz. Cimri.com fiyat alarmı ile birlikte Torku toz şekerdeki fiyat sabitliğini de, fiyat düşüşlerini de izleyebilirsiniz. Böylece cazip fiyat fırsatı gördüğünüzde, harekete geçebilirsiniz. Fiyat alarm özelliğini satın almayı planladığınız ürünlerde kurduğunuz gibi sık kullandığınız ürünlerde de kullanabilirsiniz. Alışveriş sürelerinizi kısaltmak adına merak ettiğiniz ya da ilgilendiğiniz ürünleri favori listelerinde toplayabilirsiniz. Ek olarak alışveriş dünyasındaki gelişmelerden haberdar olmak için Cimri.com sosyal medya kanallarını kullanabilirsiniz.

Torku 1 Kg Toz Şeker ürününün 13 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Torku Toz ve Küp Şeker fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.