POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Scotch-Brite Mikrofiber Mop 360 Temizlik Paspası

Scotch-Brite Mikrofiber Mop 360 Temizlik Paspası

Scotch-Brite Mikrofiber Mop 360 Temizlik Paspası

Evlerde ya da işletmelerde temizlik rutinleri içinde son yılların en çok tercih edilen malzemeleri yüzey temizleyici Moplar oluyor...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Evlerde ya da işletmelerde temizlik rutinleri içinde son yılların en çok tercih edilen malzemeleri yüzey temizleyici Moplar oluyor. Scotch-Brite Türkiye’nin önde gelen temizlik ürünleri markaları içinde mikrofiber Mop ürünleri ile de sıklıkla tercih ediliyor. Scotch-Brite Mikrofiber Mop 360 derece dönen başlıkları ile temizlik paspasları içinde ergonomik kullanımı ile öne çıkıyor. Döner başlıkları sayesinde Scotch- Brite Mop ile dipten uca temizlik mümkün olduğundan en zorlu köşeler bile kolaylıkla temizleniyor.

Genel Özellikler
İçerikPaspas Bezi
Ürün TipiPaspas
Adet1 Adet
Scotch-Brite Mikrofiber Mop 360 Temizlik Paspası ürününün 8 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Scotch Brite Temizlik Malzemeleri fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

3M tarafından kurulan Scotch-Brite, temizlik alanında sünger ve fırça üretimleri ile biliniyor. Marka tarafından geliştirilen mikrofiber mop, yıkama kovası ile birlikte satışa sunuluyor. Yeşil renkte üretilen setin mop bezi elde ve makinede yıkanabilir özelliğe sahip. Cırtlı yapısı ile bezi takıp çıkartmak oldukça pratik. Mikrofiber mop, hem kuru hem de ıslak kullanılabiliyor. Cimri markette Scotch-Brite temizlik paspası malzemesi hakkında detaylı bir inceleme yapabilirsiniz. Ayrıca temizlik paspası indirimlerini de yine Cimri.com’da görüntüleyebilirsiniz.

Scotch-Brite Mikrofiber Mop 360 Temizlik Paspası Fiyatları

Cimri.com kılavuzluğunda ilerleyerek online süpermarket alışverişlerinizde avantajlı sonuçlar yakalayabilirsiniz. Cimri markette almak istediğiniz ürünlerin yüzlerce mağaza tarafından sunulan satış fiyatlarını inceleyebilir, karşılaştırma yaparak doğru sonuca kısa sürede varabilirsiniz. Bu amaç doğrultusunda Scotch-Brite mikrofiber mop 360 temizlik paspası fiyatlarını Cimri markette görüntüleyebilirsiniz. Temizlik kategorisinde mikrofiber mop çeşitlerini de tek liste üzerinden inceleyebilirsiniz. Bunun için beklediğiniz özellikleri arama çubuğunda belirtebilirsiniz. Bütçe aralığınıza göre seçimler yaparak listeyi kişisel kılabilirsiniz. İlgilendiğiniz ürünlerin geçmiş dönem satış fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için fiyat analiz grafiğini değerlendirebilirsiniz. Grafik üzerinde günlük, haftalık veya üç aylık incelemeler yapabilirsiniz.

Scotch-Brite Mikrofiber Mop 360 Temizlik Paspası Özellikleri

Scotch-Brite temizlik paspası özellikleri arasından 360 derece dönebilen başlığı ile ön plana çıkıyor. Pratik yer silme için gereken konforu sunuyor. Setin temizleme bezi mikrofiber malzemeden üretiliyor. Bu sayede içerisinde bakteri oluşumunun engellendiği ifade ediliyor. Scotch Brite marka, temizlik ürünleri alanında oldukça çeşitli seçenekler sunuyor. Mikrofiber mop set, kova ve silme aparatından oluşuyor. Mop dışındaki tüm ürünler plastik malzemeden üretiliyor. Ürünün sadece yeşil renk seçeneği bulunuyor. Setin mop bezi, cırtlı yapısı ile pratik kullanım sunuyor. Temizlik setinin kovasında, özel sıkma alanı yer alıyor. Bu alan takılıp çıkarılabiliyor.

Scotch-Brite Mikrofiber Mop 360 Temizlik Paspası Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Scotch-Brite temizlik paspası alırken dikkat edilmesi gerekenlerin başında kullanım alanı geliyor. Mikrofiber mop set, ahşap, seramik gibi yüzeylerde kullanım uygunluğu sergiliyor. Setin bez mikrofiber malzemeden cırtlı olarak üretiliyor. Bu sayede kolayca takılıp çıkarılıyor. Mikrofiber bez, hem elde hem de makinede yıkanabiliyor. Stin kovasının üstüne özel sıkma alanı buluyor. kovada yıkanan bezin fazla suları bu alanda sıkılıp tekrar kovaya akıtılıyor. Sıkma aparatı kocadan ayrılabiliyor. Scotch Brite set, hem ıslak hem de kuru kullanılabiliyor. 360 derece dönen başlığı sayesinde erişilmesi zor alanlarda maksimum temizlik vadediyor. Kova, pratik bir şekilde çeşme altında yıkanabiliyor.

Scotch-Brite Mikrofiber Mop 360 Temizlik Paspası Cimri Markette Karşılaştırın!

Cimri.com ile ürünü yakından tanımak ve bu sayede verimli alışveriş deneyimi yaşamak oldukça pratik. Cimri market bölümünden temizlik kategorisindeki ürünleri listeleyerek inceleme yapabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünlerin içeriği, malzemesi, kullanımı, fiyatları, indirim ve kampanyalarını tek sayfa üzerinden değerlendirebilirsiniz. Bu sayede zamanı verimli kullanabilirsiniz. Online alışverişlerde dikkat edilen bir diğer husus da kullanıcı yorumları oluyor. Scotch-Brite temizlik paspası yorumlarını okuyarak ürünün artı ve eksilerin hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Almakta karar kıldığınız ürünlerde mağazaya git butonunu kullanabilir, kısa sürede siparişinizi oluşturabilirsiniz. Cimri.com sisteminden farklı detayları takip etmek için bülten aboneliğine katılabilir ya da aplikasyonu akıllı cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Scotch-Brite Mikrofiber Mop 360 Temizlik Paspası ürününün 8 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Scotch Brite Temizlik Malzemeleri fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.