Ledli Tablo

En Ucuz Ledli Tablo Fiyatları

249 ürün gösteriliyor.
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Özgül Grup markalı ledli tabloları, en uygun fiyatlarla cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri listeleyerek fiyat ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz. Cimri.com, aradığınız ürünün satışını yapan online alışveriş sitelerini sizin için gezerek, en uygun fiyatlı alternatifleri tek tıkla ekranınıza getirir. Ayrıca dilerseniz, farklı sanal mağazalarda satılan ledli tabloların kapıda ödeme seçeneklerini de karşılaştırabilirsiniz.

Led aydınlatmalar hem enerji tasarrufu sağlaması hem de ısınmama özelliklerinden dolayı birçok alanda olduğu gibi dekoratif duvar tablolarının yapılmasında da kullanılmaktadır. Pek çok farklı renkte yanabilen ledlerle üretilen tablolar hem evlerde hem de iş yerlerinde asıldıkları yerde oldukça şık bir görünüm yaratırlar.

Ledli Tablolar Nerelerde Kullanılır?

Tablolar, duvarlar dekorları olarak kullanılırlar. Led lambaların yaygınlaşmasıyla dekoratif amaçlı kullanılan led tablolar da üretilmiştir. Bu ürünler genellikle evlerin, restaurantların, cafelerin duvarlarını dekore etmekte kullanılırlar. Tabloya gerçeklik katan ışıklar, özellikle akşamları oldukça şık bir görünüm sağlamaktadır. Örneğin, bir şehir manzarası ve araçların olduğu tablodaki araçların farları ve sokak lambalarının gerçekten ışıktan yapılması veya bir şamdan fotoğrafı üzerindeki mumların gerçekten ışıklı olması gibi bu tablolar, klasik duvar tablolarına göre daha canlı ve gerçekçidir. Şehir manzarası, alev ve mum fotoğrafları en çok kullanılan led tablo çeşitlerindendir. Çeşitli ebatlarla üretilen led özellikli tablolar, duvarda asılacak alanın büyüklüğüne göre farklı ölçülerde seçilebilirler. Büyük led tablolar, genellikle daha geniş mekanlar için kullanılırken, küçük led tablolar ise birkaç tane tabloyu birlikte kombinleyerek veya daha küçük alanların dekore edilmesinde kullanılır.

Çocuk Odası Duvar Dekorunda Led Tablolar Kullanılır Mı?

Çocuklar için üretilen aydınlatmalı tablolar da vardır. Bu ürünler genellikle çocuk odalarında kullanılır. Üzerlerinde çocukların seveceği figürler, çizgi film ve masal kahramanlarının resimleri bulunur. Ledli tablo satın almak istiyorsanız, en ucuz led tabloları, cimri.com sitesinden görüntüleyebilir, ürünleri tek tıkla karşılaştırabilirsiniz.

Led Tablo Fiyatları Ne Kadardır?

En ucuz ledli tabloları, cimri.com sitesinde, tablo & poster kategorisi altında yer alan, ledli tablo sekmesine tıklayarak görüntüleyebilir, ürünleri hızlıca karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca, ledli tabloları toptan almayı düşünüyorsanız, en ucuz ürünlerin nerede satıldığını da cimri.com sitesinden araştırabilirsiniz.