Ledli Tablo

Ledli Tablo Fiyatları

2 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Ledli Tablo fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ledli Tablo modelleri ve Ledli Tablo fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ledli Tablo kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Duvar Tasarım. 2 adet Ledli Tablo fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Ledli Tablo Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 1 Ledli Tablo markası:

En Çok İncelenen Ledli Tablo Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Ledli Tablo Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2 Ledli Tablo modeli içerisinde en ucuz Ledli Tablo fiyatı 99.9 TL iken, en yüksek Ledli Tablo fiyatı 99.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Ledli Tablo fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Nisan 2021 tarihinde ortalama Ledli Tablo fiyatı ise 99.9 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Ledli Tablo Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Ledli Tablo modelleri arasında en çok indirim bulunan 2 Ledli Tablo modeli:
Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

LED'li Tablo

Ev dekorasyonu, birçok kullanıcının ev içerisinde öncelikli olarak dikkat ettiği noktalardan biridir. Dekorasyon; evin enerjisini, görüntüsünü, havasını değiştiren önemli detayların başında gelir. Evin tarzını destekleyen ve pekiştiren dekorasyon alanı için birçok alternatif ürün ve tasarımlar bulunur. Süs objeleri, bitki çeşitleri, renkli yastıklar, tablolar, mumlar, aydınlatma çeşitleri evi dekorize etmek adına kullanılan bazı öğelerdir. Eşyalar değişmese dahi evin tarzını değiştiren ve etkileyen önemli yöntemlerden biri de aydınlatmadır. Işığın rengi, geliş açısı, parlaklığı evde gözle görülür farklılıklar yaratır. Bunun yanında tablolar ise insanın göz zevkini ve sanat ihtiyacını da doyuran bir başka dekorasyon etme yöntemidir. Son dönemlerde bu iki farklı dekorasyon malzemesinin birleştirilmesi ile oluşturulan tasarımlar kullanıcıların ilgisini çekmekte ve sıklıkla tercih edilir. LEDli tablo aydınlatma, tablonun altından parlayan ışıkların resim ile birleşmesi sonucu loş bir görüntü yaratır. Bu şekilde tablolar daha gerçekçi ve hoş bir görüntü kazanır. Bu resimler tablo şeklinde bir tuval görüntüsünde olabileceği gibi aynı zamanda ahşaptan da tasarlanabilir. 

LED’li Tablo Modelleri

LEDli tablo modelleri, standart olmayıp birçok farklı çeşitte ve tasarımda kullanıcıların beğenisine sunulur. Fakat en bilinen ve rastlanan modeller genel olarak dikdörtgen bir tuval formunda olan tasarımlardır. Genellikle resim ışık geçiren ince bir kumaşın üzerine basılır. Bu kumaş ise tuval çerçevesine benzer ahşap bir çerçeveye zımbalanır. Ardından tablonun belli ve resme uyumlu kısımlarına farklı renklerde LED’ler döşenir. Bu LED’ler genel olarak pil enerjisi ile çalışır. Bu çalışma mekanizması ise kullanıcıya, tabloyu prize çok uzak alanlarda bile kullanma imkanı verir. Böylece tablonun kullanım alanları da genişlemiş olur. Bunun dışında ahşap materyalden genellikle gölge ve aydınlık görsel mantığı çerçevesinde tablolar oluşturulur. Bu tabloların arka kısmına ise LED ışıklar döşenir. Bu gibi ahşap tablolarda LED ışık genellikle prizden güç alarak işlevsel hale gelir. LED ışıklı tablo büyük boy, orta veya küçük boy gibi birçok boy alternatifinde tasarlanır. Kullanıcı, tabloyu kullanmak istediği alana göre tablo boy seçenekleri içerisinden kendisine uygun olan ölçülere sahip tabloyu seçebilir. Ahşap ve kumaş tabloların dışında camın işlenmesi ile oluşturulan LEDli cam tablo tasarımları da bulunur. Camın üzerine geçirgen olan bir resim UV baskı tekniği ile basılır. Bunun dışında camın kazınması ile oluşturulan tasarımlar da yapılır. Bu tasarımların arkasına ise yine tasarıma uygun LED ışıklar monte edilir. Işıkla birleşen tablo hem daha gerçekçi hem de loş bir ortam oluşturur. Bu tabloların içerisinde siyah beyaz renkte olup LED’lerin ön planda olması amaçlanır ve sağlanır. Bunun dışında rengarenk olan bir tablo rengarenk ışıklarla daha da desteklenir ve gerçekçi hale getirilir. Kumaş üzerine baskı yapılan ve LED ile desteklenen tablolara genellikle kanvas tablolar denir. Kanvas tablolar tek adet satılabileceği gibi birbiri ile alakalı birkaç tablonun set şeklinde bir arada satıldığı avantajlar da vardır. Bu tablolar bulunduğu ortama uyumlu ve hoş bir görüntü katar. Yan yana kullanılabileceği gibi kullanıcının isteği doğrultusunda ayrı yerlerde de bir bütünlük sağlanabilir. Kanvas ve tablo modellerinde LED renklerinin sabit olduğu ve değiştirilemediği modeller bulunur. Bunun dışında LED renginin manuel veya kumanda yardımı ile değiştirilebildiği modeller de kullanıcıların beğenisine sunulur. Kullanıcı; kendi zevkine, bütçesine ve kullanım alanına göre istediği modeli seçebilir.

LED’li Tablo Fiyatları

LEDli tablo fiyatlarını belirleyen ilk şey baskının veya kesimin kalitesidir. Kanvas modeli tablolarda baskı genellikle kumaşın üzerine yapıldığından kalite konusu gerçeklik derecesine de yansır. Baskının kalitesi kalitesine yansır, bu kalitenin izlerine de fiyat noktasında çoğu zaman rastlanır. Ahşap tablolarda ise ahşap materyalin kesimi hem görsel konuda hem kalite konusunda çok önemli ince detaylardır. MDF’den üretilen ahşap tabloların fiyatı ile el işçiliği ile üretilen ahşap kabartma tabloların fiyatları birbirinden farklı olacaktır. Bunun dışında camın üzerine dijital baskı ile oluşturulmuş tabloların fiyatları camın kazınması ile oluşturulan tablolara göre daha uygun fiyatlıdır. Pil ile çalışan LED ışığa sahip tablo fiyatları, elektrik gücü ile çalışan LED tablolara göre daha uygundur. Bunun yanında kumanda yardımı ile LED renklerinin kontrol edilip, değiştirilebildiği LED lambalara sahip tablo fiyatları diğer tablo fiyatlarına göre daha yüksek fiyatlıdır. Fiyatı etkileyen bir diğer faktör ise tabloların sahip olduğu ölçülerdir. Tablonun ölçülerinin büyümesi fiyata da yansıyan bir durumdur. 

LED’li Tablo Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

LED tablo aydınlatma satın alırken ilk olarak kullanıcının ürünü nerede kullanacağına karar vermesi gerekir. Örneğin; mutfağına renk katmak isteyen bir kullanıcı renkli, üzerinde mutfağa uygun olan görsellerin bulunduğu tabloları tercih edebilir. Koyu ve renk tekrarının sıkça kullanıldığı odalarda renkli LED’lere sahip tablolar dikkat çekecek ve ortama canlılık getirecektir. Bunun yanında bu tablolar aynı zamanda kullanıcının isteği doğrultusunda gece lambası olarak yatak odalarında da kullanılabilir. LED tablo bar gibi içecek alanları için sıklıkla tercih edilen ürünler içerisinde yer alır. Kumaş üzerine basılan tasarımların renklerinin canlı olmasına ve zaman içinde solmamasına dikkat etmek gerekir. Bunun yanı sıra ahşap tablolarda zaman içerisinde zedelenme ve yıpranma yaşanmaması kullanıcının memnuniyetini artıracaktır Ürünü satın alırken dikkat edilmesi gerek bir diğer nokta LED lambaların güç kaynağıdır. Kimisi bir veya birden fazla pil ile çalışırken, kimisi ise elektrik gücüne ihtiyaç duyar. Kullanıcı kullanacağı alandaki güç seçeneklerini göz önünde bulundurarak ürünü satın almalıdır. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery