track source
track source

Kesik Uçlu (Kaligrafi) Kalem

Kesik Uçlu (Kaligrafi) Kalem Fiyatları

443 Ürün gösteriliyor.
Kesik Uçlu (Kaligrafi) Kalem fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kesik Uçlu (Kaligrafi) Kalem modelleri ve Kesik Uçlu (Kaligrafi) Kalem fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kesik Uçlu (Kaligrafi) Kalem kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Faber Castell, Scrikss, Zig, Edding, Winsor Newton. 443 adet Kesik Uçlu (Kaligrafi) Kalem fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kesik Uçlu (Kaligrafi) Kalem Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kesik Uçlu (Kaligrafi) Kalem markası:

En Çok İncelenen Kesik Uçlu (Kaligrafi) Kalem Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Kesik Uçlu (Kaligrafi) Kalem Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 443 Kesik Uçlu (Kaligrafi) Kalem modeli içerisinde en ucuz Kesik Uçlu (Kaligrafi) Kalem fiyatı 6.0 TL iken, en yüksek Kesik Uçlu (Kaligrafi) Kalem fiyatı 577.8 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kesik Uçlu (Kaligrafi) Kalem fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Kesik Uçlu (Kaligrafi) Kalem fiyatı ise 38.27 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kesik Uçlu (Kaligrafi) Kalem Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kaligrafi Kalemi

Güzel ve zarif yazı yazma sanatı olarak bilinen kaligrafi son yıllarda oldukça popüler sanatlardan biridir. Estetik yazı yazma sanatı olan kaligrafi, belirli aralık ve oranlar ile harflerin bir araya getirilmesi ile yapılır. Harflerin okunmayacak şekilde oynanmaması gerekir. Kaligrafi sanatı yapabilmek için özel kalemler kullanılması gerekir. Bu kalemler sayesinde farklı renk ve kalınlıklar da sanatınızı yapabilirsiniz. Kaligrafiye uygun şekilde yazabilmesi için tasarlanan kalemler çeşitliliği sayesinde her ihtiyacı karşılar. Farklı renk seçenekleri sunan kaligrafi kalemleri ile çeşitli süslemeler yapabilirsiniz. Kaligrafi kalemleri özel mürekkepler ile üretilir. Böylece renkler solmaz. Ayrıca hızlı kuruma özelliği gösteren kaligrafi kalemleri ile kolayca kaligrafi yapabilirsiniz. Hızlı kuruyan mürekkep sayesinde, diğer harfleri yazarken kurumayan mürekkep dağılmaz. Kırtasiye ürünleri üreticileri ürün seçenekleri arasında kaligrafi kalemlerine yer verir. Farklı markaların sunduğu kaligrafi kalemleri ile zarif kaligrafiler yapabilirsiniz. Kaligrafi kalemi seti çeşitleri farklı kalem kalınlıkları ile çeşitli ihtiyaçları tek çatı altında toplar. Set halindeki ürünleri satın alarak farklı kalınlıklara sahip kaligrafi kalemleri ile değişik formdaki harfleri yazabilirsiniz.   

Kaligrafi Kalemi Modelleri

Estetik ve zarif yazı yazma sanatı olan kaligrafi, son yıllarda popülerliği artan sanatlardan biridir. Belirli aralık ve oranlar ile boşluk bırakılarak yazılan kaligrafi harfleri ile estetik bir görünüm oluşuyor. Süsleme ve güzel yazma sanatı olan kaligrafinin yapılması için özel kalemler gerekir. Kaligrafi harflerine uygun uçlara sahip kalemler ve özel mürekkepler ile üretilen kalemler ile kaligrafi yapmak kolaylaşıyor. Sabır ve dikkat gerektiren bu sanat için farklı renklerdeki kalemleri kullanabilirsiniz. Birçok kalem üreticisi ürün seçeneklerinden kaligrafi kalemi çeşitlerine yer veriyor. Farklı renk ve kalınlıklarda üretilen kaligrafi kalemleri ile zarif tasarımlar yapabilirsiniz. En çok tercih edilen ürünlerden biri olan kaligrafi kalemi siyah rengi ile şık ve zarif kaligrafiler oluşturabilirsiniz. Farklı renklere sahip kaligrafi kalemlerinin uç kalınlıkları farklılık gösteriyor. Milimetre ile ölçüler kaligrafi uç kalınlıkları arasından ihtiyacınıza uygun ürünü seçebilirsiniz. Sanatçılar tarafından sık tercih edilen ürünlerden biri olan kaligrafi kalemi 5 mm seçenekleri ile tok dokunuşlar yapabilirsiniz. Estetik bir görünüm için kaligrafi kalemi gold rengi ile siyahı birlikte kullanabilirsiniz. Şık ve zarif görünüm sunan gold rengi ile hoş kaligrafiler oluşturabilirsiniz. Kaligrafi kalemi Artline, Faber Castell ve Zig gibi markaların ürün seçenekleri arasında yer alır. Hızlı kuruyan mürekkepler ile üretilen kaligrafi kalemleri sizlere kolaylık sağlar. Bu sayede mürekkebin dağılma riski azalır. Zig kaligrafi kalemi yaklaşık 24 farklı renk seçeneği ile sizleri hayal gücünün sınırları dışına taşır. İstediğiniz renk seçeneğini kolayca bulabileceğiniz kaligrafi kalemleri ile renkli sanat eserleri yapabilirsiniz. Farklı uç kalınlıkları ile çeşitli tasarımları kolayca yapabileceğiniz kaligrafi kalemleri elinize tam oturur. Bu sayede rahatça tasarımlarını yapabilirsiniz. Faber Castell kaligrafi kalemi çeşitleri farklı ihtiyaçları karşılayacak ürün seçenekleri sunar. Kaligrafi kalemleri metalik renklerden doğal renklere kadar farklı birçok renk seçeneğine yer verir. Ayrıca her ihtiyacı karşılayan kalem kalınlıkları ile farklı tasarımlar yapabilirsiniz. Her zevke hitap eden ürün çeşitliliğine sahip kaligrafi kalemleri ile şık ve zarif kaligrafileri kolayca yapabilirsiniz.    

Kaligrafi Kalemi Fiyatları

Şık ve zarif el sanatlarından biri olan kaligrafi, son zamanlarda popülerleşen sanat dalları arasında yer alıyor. Dikkat ve sabır gerektiren kaligrafi sanatında, harfler belli bir orandaki boşluklar ve şekiller ile yazılıyor. Zarif süsleme ve yazı yazma sanatı olan kaligrafi için özel kalemlerin kullanılması gerekir. Kaligrafi için özel tasarlanan kalemleri kullanarak, daha kolay çalışabilirsiniz. Farklı birçok markanın ürettiği kaligrafi kalemleri ürün çeşitliliği sayesinde her ihtiyacı karşılar. Metalik renklerden doğal renklere kadar farklı renk seçeneklerini kullanarak şık tasarımlar yapabilirsiniz. Kaligrafi kalemi fiyatları uygunluğu ile her bütçeye hitap eder. Birçok farklı ürün seçeneği sunan kaligrafi kalemi çeşitlerinden ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Farkı uç kalınlığı sunan kaligrafi kalemleri bütçe dostu fiyatları ile yüzleri güldürür. Set halinde satılan kaligrafi kalemlerini tercih ederek, farklı ürünleri tek çatı altında toplayabilirsiniz. Dilerseniz sayfamızda yer alan kaligrafi kalemi çeşitlerini inceleyebilir, aradığınız ürünü daha kolay bulabilmek için filtrelerden yararlanabilirsiniz.  

Kaligrafi Kalemi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Estetik ve güzel yazı yazma sanatı olan kaligrafi için, özel kalemlere ihtiyaç duyulur. Şık ve zarif tasarımlar için özel uçlara sahip kaligrafi kalemleri tercih edilmelidir. Doğru kalemi tercih ederek, kaligrafi harflerini kolayca yazabilirsiniz. Kaligrafi kalemi satın alırken bazı özelliklere dikkat etmelisiniz. İlk kez kaligrafi yapacaksanız yeni başlayan kullanıcılar için önerilen kalemleri tercih etmez, sizlere avantaj sağlar. Kesik uçlu kaligrafi kalemi çeşitleri ile harflerin kıvrımlarını daha kolay yapabilirsiniz. Kesik uçlu kaligrafi kalemleri sizlere kolay bir deneyim sunar. Kaligrafi kalemlerinin özelliklerine göre, ihtiyaçlarını belirleyip kalemleri seçmelisiniz. Mürekkebin hızlı kuruması, kaligrafiyi yazarken sizlere avantaj sağlar. Bu sayede mürekkebin dağılması engellenir. Farklı kalınlıklara sahip kalem uçları arasından sanatınız ile şık duracak olanları tercih etmelisiniz. Çok ince veya kalın uçların kullanım alanları farklıdır. Kullanacağız yazı tipine uygun kalınlıktaki kaligrafi kalemlerini kullanarak, şık ve zarif kaligrafiler yapabilirsiniz. Kaligrafi kalemlerini seçerken kullanacağınız yüzeye uygun çeşitleri tercih etmelisiniz. Elinize tam oturacak ve ergonomik tasarımlı kaligrafi kalemi çeşitlerini seçebilirsiniz.  

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery