Kasa - Ofis

Kasa - Ofis Fiyatları

11 Ürün gösteriliyor.
Kasa - Ofis fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kasa - Ofis modelleri ve Kasa - Ofis fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kasa - Ofis kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Euro Flora, Kale, Yale, Diall, Smith. 11 adet Kasa - Ofis fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Smith Locke 40 ET Elektronik Büyük Boy Kasa

Smith Locke 40 ET Elektronik Büyük Boy Kasa

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kasa - Ofis Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kasa - Ofis markası:

En Çok İncelenen Kasa - Ofis Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Kasa - Ofis Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 11 Kasa - Ofis modeli içerisinde en ucuz Kasa - Ofis fiyatı 78.88 TL iken, en yüksek Kasa - Ofis fiyatı 2990.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kasa - Ofis fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Kasa - Ofis fiyatı ise 166.67 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kasa - Ofis Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Ofis Kasası

Ofislerde güvenlik oldukça önemli konulardan birisidir. Ofis kasası çeşitleri para ve diğer değerli eşyaların saklanmasında kullanılır. Ofisinizde ve işyerlerinde değerli eşyaların ve paranın saklanması için kasa kullanmak en etkili güvenlik çözümlerinden biridir. Ofis kasaları genellikle Çelik malzemeden üretilir ve oldukça dayanıklı ürünlerdir.Kasa alışverişi yaparken yüksek güvenlikli kasa çeşitleri arasından ihtiyacımız olan modeli seçebilirsiniz. Ofisinizde çek, senet ve para gibi değerli eşyaların güvenle korunabilmesi için kasa kullanmak gereklidir.Ofisler güvenlik kamerası gibi farklı çözümlerle korunan alanlardır. Ancak bu çözümler gerekli olan güvenliği sağlamaya her zaman yeterli olmayabilir. Ofisinizde bulunan kişisel eşyaların ve değerli malzemelerin olası hırsızlık durumlarına karşı korunması için bir çözüm arıyorsanız, ofis çelik kasa ürünlerini tercih edebilirsiniz. Çelik kasalar genellikle şifre ve alarm sistemi ile korunur. Kırılmayan ve taşınıp götürülemeyen kasa modelleri genellikle Çelik malzemeden üretilir Sizde ofisinizde gerekli güvenlik önlemlerini sağlayabilmek için çelik kasalardan yardım alabilirsiniz. Çelik kasalar içerisinde; çek, senet, para ve hatta değerli eşya gibi pek çok farklı şeyi saklayabilirsiniz.

Ofis Kasası Modelleri

Ofis kasaları genellikle çelik malzemeden imal edilir.Çelik ofis kasası modellerinin dış yüzeyi darbelere karşı özel koruma kaplamasına sahiptir. Bu sayede kırılamaz ve yerinden sökülemez. Yüksek güvenlik sağlamak amacıyla Çelik kasaların monte edildikten sonra kırılmaması ve kolayca yerinden sökülüp taşınamaması önemlidir. Işyerlerinde ve ofisinde güvenlik sağlamak isteyen kişilerin öncelikle tercihleri çelik ofis kasası modelleridir. Işyerinizde veya ofisinizde olabilecek herhangi bir hırsızlık esnasında kasanın açılması çelik kasalar ile imkansız hale gelir. Ofis kasası modellerinin alarmlı anahtarlı ve şifre de gibi pek çok farklı çeşidi bulunur. Ofisinizde kullanmak için kasa almayı düşünüyorsanız nasıl bir modele ihtiyacınız olduğunu önceden belirlemek faydalı olabilir.Az miktarda değerli eşya yasaklamak için küçük bir kasa modeli almak istiyorsanız iç hacmi çok geniş olmayan ve duvara monte edilebilen kasa çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Para ve altın gibi değerli eşyaları saklamak için kasa almayı düşünüyorsanız daha büyük ve iç hacmi geniş kasaları tercih edebilirsiniz. Saklamak istediğiniz eşya çeşidine göre kasanın güvenlik seviyesini artırabilirsiniz. Örneğin sadece çek senet gibi belgeleri saklamak için kasa almayı düşünüyorsanız kilitli ya da şifreli modeller yeterli olabilir.Para ve altın gibi yer kaplayan değerli eşyaları saklamak için ise iç hacmi geniş olan ve duvara monte edilen kasa modellerini tercih etmek faydalı olabilir. Ekstra güvenlik için alarm ile korunan kasa modelleri kullanışlı olacaktır. Ofis kasası çeşitleri arasından siz de ihtiyacınızı karşılayacak bir kasa modeli seçebilirsiniz. Elektronik kasa modelleri şifre ile özel koruma imkanı sunar ve genellikle 3 kez yanlış şifre girişinde kısa süreli olarak kendini kitler. Bu sayede olası hırsızlık durumlarına karşı ekstra önlem alabilirsiniz. Ofis kasalarının bir diğer çok tercih edilen modeli ise, alarmlı kollu kasa modelidir. Oldukça ağır malzemeler olan çelik kasaların, montaj ve taşınma işlemi  özel teknik ekipler tarafından yapılır. Bir kez montaj işlemi gerçekleşmiş olan çelik kasanın tekrar yerinden sökülüp taşınması oldukça zor bir işlemdir. 

Ofis Kasası Fiyatları

Çelik kasalar pek çok farklı marka tarafından üretilir ve kullanıcıların beğenisine sunulur. Almak istediğiniz güvenlik önlemi çeşidine göre tercih edebileceğiniz pek çok farklı kasa modeli vardır. Ofis kasa fiyatları ürün marka ve modeline göre değişebilir.Genellikle; büyük çapta, çelik malzemeden üretilmiş ve duvara monte olan kasaların fiyatları küçük kasa modellerine göre daha pahalıdır. Kasanızda olmasını istediğiniz özellikleri göre de fiyatlar değişebilmektedir. Şifre ve alarm ile koruma sağlama genellikle birçok kasa modelinde bulunan önlemlerden biridir. Kasa seçimi yaparken ihtiyacınızı belirleyip bütçenize en uygun olan modeller arasından tercih yapmak faydalı olabilir. Ofis kasası fiyatları hakkında araştırma yapmak doğru ürünü uygun fiyatlarla alabilmenize yardımcı olur. Ofis kasası fiyatları genellikle ürün özelliklerine göre pahalı ya da daha uygun fiyatlı olabilir. Cimri.com sayfasını ziyaret ederek ofis kasası fiyatları hakkında  araştırma yapabilir ve model kıyaslaması yapabilirsiniz.

Ofis Kasası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Ofis kasası satın alırken öncelikle ihtiyaçlarınızı belirleyip buna göre model tercihi yapmak faydalı olabilir. Örneğin para ve altın gibi yer kaplayan eşyaları saklamak için kasa almayı düşünüyorsanız hiç hacmi daha geniş olan kasa modellerini tercih edebilir. Çek senet ve kıymetli evrak gibi diğer değerli belgeleri saklamak için kasa modeli almayı düşünüyorsanız da küçük kasa modelleri kullanışlı olabilir. Kasa seçiminde dikkat edilecek en önemli konulardan biri aldığınız kasanın çelikten imal edilmiş olmasıdır. Çelik kasalar en güvenlikli olan kasa modelleridir. Özellikle önemli evraklarınızı saklamak için kasa almayı düşünüyorsanız, yangın riskine karşı da koruma sağlayan, iç kısmı özel koruma malzemeleriyle kaplı kasa modellerini tercih etmek doğru olur. Kasa seçimini anahtarlığı veya şifreli modeller arasından yapabilirsiniz. Kasanız da yüksek güvenlik oluşturabilmek için alarmlı kasa modellerini tercih etmek de önemlidir. Ofisinizde önemli alanların anahtarlarını saklamak için de anahtar dolabı modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Kasa satın alırken montaj ve kurulum desteği veren markaların ürünlerini tercih etmek, daha sorunsuz bir kullanım deneyimi sağlamanıza yardımcı olur. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery