Marka
Waterman
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

En ucuz, jel mürekkepli roller kalemleri, cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Jel mürekkepli roller kalem nerelerde kullanılır?

Her ne kadar günümüzde teknoloji gelişmiş ve birçok şeyi dijital olarak yazıyor olsak da kalem ihtiyaçlarımız da gün geçtikçe artıyor ve çeşitleniyor. Yüzlerce çeşit kalemden biri de roller kalemdir. Bu kalem hem tükenmez hem de dolma kalemin özelliklerini bir arada bulundurup, bittiği zaman doldurulabilir özellikte bir kalemdir. Tükenmez kalemle yazarken daha çok bastırmamız gerekirken, jel mürekkepli roller kalemle, çok daha az kuvvet uygulayarak yazı yazabiliriz. Mürekkep, tek ve yumuşak bir dokunuşla kağıt üzerine çıkar. Uzun süreli yazı yazacaksak ve tükenmez kalem kullanmamız gerekiyorsa, ellerimizin yorulmaması için jel mürekkepli roller kalem kullanmak daha avantajlı olabilir. Roller kalem mürekkebi, çok daha canlıdır ve dağılmaz. Özellikle ders çalışırken altını çizmek için kullanılır. Simli olanlarını kız öğrenciler çok sever. Lise ve üniversite öğrencileri, dönemleri başlarken genellikle roller kalem setleri satın alır ve uzun süre kullanırlar. Geneli şeffaf ambalajda satılan bu setler içinde birçok farklı renkte kalem bulunur.

Jel mürekkepli roller kalem nasıl doldurulur? Ucu nasıl değiştirilir?

Bu kalem, bir çeşit vida mekanizması ile çalışır. Kalemin üst ve alt bölümleri ayrılabilir niteliktedir. Bu bölümleri ayırdığınızda içinden küçük bir tüp çıkar. Bu tüp bittiğinde yenisi alınarak değiştirilebilir. Böylece uzun süre kullanabileceğiniz dayanıklı bir kaleminiz olur.

Jel mürekkepli roller kalem markaları nelerdir?

Uni Ball, Parker, Faber Castell, Cross, Lamy, Edding, Scrickss, Bic, Pilot, Avansas, Centrum, Waterman, Kaweco, Sheafter, Rotring, Bigpoint, Carrefour markalı yüzlerce çeşit kalem, en uygun fiyat garantisi ile cimri.com sitesinde mevcuttur. Ayrıca, satın almak istediğiniz ürün üzerindeki ‘fiyat alarmı’ butonunu aktif konuma getirerek, indirim ve fırsatlardan hemen haberdar olabilirisiniz. Cimri.com sitesi, satın almak istediğiniz ürünlerle ilgili fiyat karşılaştırması yapmanıza yardımcı olur. Arama kutusuna ürünün adını yazdıktan sonra, o ürünü satan online alışveriş siteleri sizin için taranır ve en ucuz şekilde satışı yapılan site, tek tıkla karşınıza gelir. Böylece, internet alışverişlerinizde, siteler arasında dolaşarak zaman kaybetmek yerine zaman ve fiyat avantajı kazanırsınız.