Evrak Tutucu

Evrak Tutucu Fiyatları

12 Ürün gösteriliyor.
Evrak Tutucu fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Evrak Tutucu modelleri ve Evrak Tutucu fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Evrak Tutucu kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Mas, Cassa, Fellowes, Ops, Syloon. 12 adet Evrak Tutucu fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Evrak Tutucu Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Evrak Tutucu markası:

En Çok İncelenen Evrak Tutucu Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Evrak Tutucu Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 12 Evrak Tutucu modeli içerisinde en ucuz Evrak Tutucu fiyatı 7.5 TL iken, en yüksek Evrak Tutucu fiyatı 546.88 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Evrak Tutucu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Evrak Tutucu fiyatı ise 145.54 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Evrak Tutucu Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Evrak Tutucu

Evrak tutucu, ister evde ya da ofiste çalışıyor ister önemli bir toplantının ortasında olmuş olun; notlarınızın düzenli ve her daim gözünüzün önünde durabilmesi için en önemli kırtasiye malzemelerinden biridir. Çalışma esnasında ya da sunum yaparken size en büyük destekçilerinden biri olan evrak tutucu, istediğiniz notları çıkartmak ya da yeni notları evraklarınızın arasına yerleştirmek için de büyük kolaylık sağlar. Böylelikle hem notlarınızda gerekli düzenlemeleri yapabilir hem de önünüzde başka bir işle meşgulken notlarınızın göz hizasında olmasını sağlayabilirsiniz. Unutulmaması gereken detaylar, haftalık alınacaklar listesi, önemli bir rapor, faturalar evrak tutucu ile dağılmadan ve düzenli bir şekilde korunur. Evrak tutucular genellikle kolay taşınabilir tasarımlarla zenginleştirildiği için istediğiniz her yerde kullanma şansına sahip olursunuz. Çekmecelerde kaybolan belgeler, sayfaları karışan notlar gibi sıkıntılarınız varsa evrak tutucular sizin için biçilmiş kaftan olabilir. Evrak tutucu dosya farklı kullanım alanlarına göre tasarlanarak ihtiyaç duyulan her yerde hafif ve pratik kullanım özellikleriyle kullanıcıların beğenisine sunulur. 

Evrak Tutucu Modelleri

Farklı kullanım alanlarına göre dizayn edilen evrak tutucu modelleri bulunur. Kullanıcının ihtiyaçlarına göre farklı kâğıt boyutlarında notların bir arada durmasını sağlayan evrak tutucular olduğu gibi farklı desen, materyal, renk imkanları da kullanıcıların beğenisine sunulur. Öncelikle, evrak tutucu modelleri farklı materyallerden üretilebilir. Genellikle PVC ve plastikten üretilen evrak tutucu modelleri olduğu gibi metal ve ahşap aksamlarla zenginleştirilmiş modeller de bulunur. Bu sayede evrak tutucusu zeminin üstünde dik ve dik konuma yakın bir şekilde konumlandırılarak belgelerin düzeni sağlanır. Evrak tutucu stand, notları bir arada tutmak için eğimli bir yüzeye sahiptir. Bu model bazen yeterli olabilirken bazı modellerde kağıt tutucu metal kıskaç kullanılır. Kağıt tutucu kıskaç notlarınızın dağılmadan bir arada durmasını sağlar. Kıskaç kullanılmayan ve eğimli yüzeye sahip olmayan evrak tutucu modellerinde genellikle yardımcı aksesuarlar kullanılır. Bu yardımcı aksesuarların başında mıknatıs gelir. Mıknatıslı modeller sayesinde belgeleriniz evrak tutucunun üstünde sabit bir şekilde durur. Mıknatıs kullanılmayan modellerde, kağıtlara metal bir uç geçirerek sabitlenmesini sağlayan mekanizmalar kullanılır. Evrak tutucu modellerinde bir diğer önemli unsur, evrak tutucunun hangi boyutta olduğudur. Bazı evrak tutucu çeşitlerinde iki A4 boyutunda kâğıt yan yana konulabilecek şekilde düzenlemeler yapılmıştır. Bazı modellerde kâğıt evrak tutucuya dikey şekilde konulabildiği gibi yatay olarak da yerleştirilebilir. Bunlara ek olarak bazı evrak tutucu modellerinde ise not kâğıdı boyutunda evrakların bir arada tutulması için özel boyutlar geliştirilmiştir. Düz renk evrak tutucuların yanında desenli, logolu, fotoğraf baskılı evrak tutucu modelleri de kullanılır. Ancak en çok tercih edilen evrak tutucu modellerinde renk seçenekleri kırmızı, şeffaf, mavi, siyah, sarı, beyaz, yeşil, gri, kahverengi gibi renkler iken alışılmış renk alternatiflerinin dışında da pek çok model bulabilmek mümkündür. Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre ofiste, evde ya da okulda metal, plastik, dikey, yatay, metal kıskaçlı, mıknatıslı, büyük ya da küçük boy farklı evrak tutucu modelleri tasarlanır.

Evrak Tutucu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Evrak tutucu satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır. Öncelikle kullanım alanının ne olduğunun belirlenmesi önem taşır. Bilgisayar notlarına ek destek olarak, sunum yaparken ya da online toplantıda hatırlatıcı olması için kullanacaksanız hafif eğimli ve büyük boy evrak tutucular sizin için daha elverişli olabilir. Ödenmesi gereken faturaların, okul taksitinin, haftalık alışveriş listesinin gözünüzün önünde durması amacıyla bir evrak tutucu arıyorsanız metal kıskaçlı modeller daha uygun bir seçenek olabilir. Buna ek olarak not kağıdının metal uçtan geçirildiği küçük boy evrak tutucu modeller de avantaj sağlayabilir. Belgelerinizin masanızın üstünde düzenli bir şekilde durmasından yana iseniz tepsi şeklinde evrak tutucu modelleri ihtiyacınız olan pratikliği sağlar. Notların evrak tutucuda sabit bir şekilde durmasını istiyorsanız da mıknatıslı evrak tutucu modeller aradığınız sabitleme işlevini yerine getirebilir. Şık ve zarif bir evrak tutucu modeli arıyorsanız plastik yerine metal evrak tutucu modeller beklentinizi karşılayabilir. Yine şeffaf modeller de göz zevkine hitap etmesi açısından son derece şık modeller arasındadır.  

Evrak Tutucu Fiyatları

Evrak tutucu modelleri son derece çeşitlidir. Bu modellerden her biri farklı fiyat aralıklarında satışa çıkarılır. Fiyat aralıklarınının belirlenmesinde dikkate alınan bazı unsurlar vardır. Bu unsurlardan ilki evrak tutucunun yapıldığı malzemedir. Malzemenin kaliteli ve üretiminin meşakkatli olması fiyatını etkiler. Genellikle metal çerçeveye sahip modeller plastik modellere göre daha yüksek fiyatlardan piyasaya sürülür. Evrak tutucu fiyatları için etki sahibi bir diğer unsur ise boyuttur. Genel olarak evrak tutucu boyutlarının artması ile fiyatı arasında doğru bir orantı vardır; ancak bunu her model için söylemek doğru olmaz. Mıknatıs, metal direk gibi ek desteklerle zenginleştirilmiş evrak tutucu modelleri de kıskaçsız ve ek aksesuarsız modellere göre daha yüksek fiyatlı olabilir. Ürünlerin desenleri, gövde tasarımları, materyalleri gibi sayılabilecek pek çok özellik, fiyatların belirlenmesine yardımcı olur. Dilerseniz cimri.com aracılığıyla evrak tutucu fiyatlarında uygun karşılaştırmaları ve analizleri yapabilir, ürün hakkında teknik özellikleri ve yorumları okuyabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery