Crocs Erkek Çocuk Terlik & Sandaleti

Crocs Erkek Çocuk Terlik & Sandaleti Fiyatları

20 Ürün gösteriliyor.
Yaş Grubu
Kullanım

Crocs Erkek Çocuk Terlik & Sandaleti

Crocs Erkek Çocuk Terlik & Sandaleti fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Crocs Erkek Çocuk Terlik & Sandaleti ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Crocs Erkek Çocuk Terlik & Sandaleti Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Crocs Erkek Çocuk Terlik & Sandaleti incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Dualit Ekmek Kızartma Makineleri
 • Ricardo Colli Erkek Botları
 • Diğer Dizüstü Bilgisayar Aksesuarları
 • Peugeot Jant Kapağı
 • madame marry Şal
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Crocs Erkek Çocuk Terlik & Sandaleti fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Crocs
  Crocs P024402 Creative Superman Clog Mavi Erkek Çocuk Terliği

  Crocs P024402 Creative Superman Clog Mavi Erkek Çocuk Terliği

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Crocs Erkek Çocuk Terlik & Sandaleti Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Crocs Erkek Çocuk Terlik & Sandaleti Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  20 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 20 Crocs Erkek Çocuk Terlik & Sandaleti modeli içerisinde en ucuz Crocs Erkek Çocuk Terlik & Sandaleti fiyatı 35.0 TL iken, en yüksek Crocs Erkek Çocuk Terlik & Sandaleti fiyatı 512.69 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Crocs Erkek Çocuk Terlik & Sandaleti fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Ekim 2021 tarihinde ortalama Crocs Erkek Çocuk Terlik & Sandaleti fiyatı ise 179.1 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Crocs Erkek Çocuk Terlik & Sandaleti Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Crocs Erkek Çocuk Terlik ve Sandalet

  Crocs firması Lyndon Duke Hanson ve George Boedecker Jr. tarafından kurulur ve firma bu sektöre adım attığında ayakkabı başlangıçta bir çizme olarak hayata geçirilir. Crocs tarafından üretilen ilk terlik modeli ise Beach adını alır ve 2002 yılında Florida'daki Fort Lauderdale Boat Show'da tanıtımı yapılır ve burada büyük ilgi gören model Crocks'lar aynı modelde üretilip 200 çift satılır. Firma o zamandan bu güne popülerisini arttırarak modellerine çeşitler katarak gelişir. O zamandan beri 300 milyon çift ayakkabı satan bir firma olarak öne çıkar. Kendine özgü tasarımı ve rahatlığı birçok insan tarafından sevilir. Köpük kullanılarak yapılan bu ayakkabıları birçok renk seçeneğinde sunulur. Köpük bir kullanıcının rahatını sağlayan bir malzemedir ve birçok ayak hastalıkları uzmanına göre kullanım sırasında sağlıklı bir kullanım sağladığı söylenir. Kadın, erkek, erkek çocuk ve kız çocuk olarak farklı kategorilerde üretilir. Crocs erkek çocuk terlikler ise çocuğunuzun zevkine uygun renklerde rahat modellerde üretilir.

  Crocs Erkek Çocuk Terlik ve Sandalet Modelleri

  Nefes alabilen bu terlikler ortopedik olarak üretilir ve atölyelerde kendi üretim yöntemlerini geliştirerek kendine ait bir patent olan Crocs, bu orijinal tasarımını daha da ileri taşır. 2007 yılı ile, şirket "Crocs" ve Crocs'un kendine özgü logosunu ABD dahil olmak üzere dünyanın 40'tan fazla ülkesinde ticari marka olarak k onaylatmak için başvuruda bulunur ve onay alır. Crocs ayrıca terlik üretiminin yanı sıra marka tescili ve ürünlerinin portföy kapsamını genişleterek bunların arasına güneş gözlüğü, gözlük, dizlik, saat, valiz gibi ayakkabı dışı ürünlerini de katar. En çok terlikleri ile ünlü olan firma bu konuda kendini oldukça genişletir. Erkek çocuk alanında birçok renklerde modeller üretilir. Crocs erkek çocuk terlik mavi modelleri hem erkek hem de kız çocukları tarafından kullanılması için unisex olarak üretilir. Saya malzemesi deriden yapılır. Desenleri düz olabildiği gibi farkı çizgi film karekterleri de baskılı olarak üretilir. Bu mavilerin tonları da açık veya koyu olarak değişir. Üzerinde Crocs’a özgü bazı detayları bulacaksınız. Bu terlikler plaj veya banyo terliği olarak da üretilir. Günlük kullanım içinde farklı modeller bulabilirsiniz. Crocs erkek çocuk terlik kırmızı renkte olan modeller ise sizlere sade veya desenli modellerde sunulur. Bazı modellerde bir veya iki renk karıştırılabilir. Kırmızı ile beyaz ya da kırmızı ile siyah modellere ulaşabilirsiniz. Crocs erkek çocuk terlik ışıklı olan modeller ise birçok renk seçeneği sunar. Terliğin yanlarında yer alan ışıklar birçok çocuğun eğlenceli bulduğu detaylardır. Crocs terlik çeşitli tarzlarda üretilen ürünlere sahiptir. Bu terlikler modele bağlı olarak bir dizi renkte üretilir. Klasik stiller 20'den fazla renkte mevcuttur; diğer birçok stil dört ila altı renk veya iki renk kombinasyonundan oluşur. Her mevsimde giyilebilen bu terlikler bu amaca hizmet etmek için farklı stillerde üretilir. Bu terliklerin havalandırma deliklerine klipsler yardımıyla takılan çeşitli detaylar da yer alır. Bunlar arasında birçok çizgi film karakterlerine sahip modellere bakabilirsiniz ve bu modeller özellikle çocuklara yönelik tasarımları içerir. Işıklı ve çocuklara hitap eden bu modeller hem de çocuğunuza rahat bir kullanım sunmak için tasarlanır. 

  Crocs Erkek Çocuk Terlik ve Sandalet Fiyatları

   Crocs erkek çocuk terlik fiyatları modelden modele göre değişir. Bu terliklerin üretimlerinde bazı detaylar değişebilir. Köpük veya deri en çok kullanılan malzemeler arasındadır. Modellerin desenleri ve renkleri değişiklik gösterir ve onlarca renk seçeneğine sahipsiniz. Bu terliklerin ortopedik yapısı da fiyatı etkileyebilir. Modelden modele değişen fiyatlara sahip olan bu ürünlerin hepsinde Crocs’un kendine özgü detaylarını görebilirsiniz. Rahatlık sunan bu ürünler şık tasarımlarıyla günlük kullanıma uygundur. Fiyat ve model karşılaştırması yapmak için Cimri.com’u ziyaret edebilirsiniz. Birden fazla model seçeneği ve renk seçeneği olunca bunlar arasından karar vermek zor gibi görünebilir. Hem bütçenize uygun hem de kaliteli olan bir Crocs’a sahip olmak sizlere uzun süre kullanım imkanı sunabilir. Terliklerin fiyatları yapıldıkları malzemelere göre de artış veya azalış gösterebilir. Ürün detaylarını ve malzemelerini detaylardan inceleyebilirsiniz. Ürünü daha önce kullananların fikirlerini öğrenmek için ürün yorum ve değerlendirmelerine göz atabilirsiniz. Tüm bu bilgiler ışığında çocuğunuzun da seveceği bir Crocs modelini bulma imkanına sahip olabilirsiniz. 

  Crocs Erkek Çocuk Terlik ve Sandalet Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Crocs erkek çocuk terlik modelleri arasında seçim yaparken dikkate almanız gereken bazı özellikler yer alır. Bu özellikler arasında terliğin numarasının sizlere uygun olduğundan emin olmasınız. Bunun için beden tablolarına göz atabilirsiniz. Bunun dışında estetik olarak kaygılar taşıyorsanız, Crocs’un herkesin zevkine hitap eden renk seçenekleri yer alır. Düz ya da desenli bir model satın alma imkanına sahipsiniz. Çocuklar için çok farklı renk ve desen kombinasyonunda ürünler yer alır. Bununla beraber bu terliği nerede giyeceğiniz de önemlidir. Plajda, banyoda ya da günlük kullanımda farklı modeller üretilir. Buna karar verdikten sonra modeller arasında seçim yapmanız daha kolay hale gelir. Yapılan malzemesinin yumuşak olması ayağınızı kavramasını sağlar ve kolaylıkla hareket edebilirsiniz. Satın almadan önce bazı özelliklere dikkat ederek uzun yıllar kullanabileceğiniz kaliteli ve şık bir Crocs’a sahip olabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery