track source
track source

Erkek Çocuk Terlik & Sandaleti

Erkek Çocuk Terlik & Sandaleti Fiyatları

687 Ürün gösteriliyor.
Erkek Çocuk Terlik & Sandaleti fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Erkek Çocuk Terlik & Sandaleti modelleri ve Erkek Çocuk Terlik & Sandaleti fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Erkek Çocuk Terlik & Sandaleti kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Adidas, Nike, Slazenger, Kinetix. 687 adet Erkek Çocuk Terlik & Sandaleti fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Erkek Çocuk Terlik & Sandaleti Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Erkek Çocuk Terlik & Sandaleti markası:

En Çok İncelenen Erkek Çocuk Terlik & Sandaleti Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Erkek Çocuk Terlik & Sandaleti Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 687 Erkek Çocuk Terlik & Sandaleti modeli içerisinde en ucuz Erkek Çocuk Terlik & Sandaleti fiyatı 9.99 TL iken, en yüksek Erkek Çocuk Terlik & Sandaleti fiyatı 864.41 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Erkek Çocuk Terlik & Sandaleti fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Erkek Çocuk Terlik & Sandaleti fiyatı ise 88.16 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Erkek Çocuk Terlik & Sandaleti Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Erkek Çocuk Terlik ve Sandalet

Özellikle yaz aylarında yoğun kullanılan çocuk ayak giyim ürünleri içindeki sandaletler ebeveynler tarafından sık araştırılan ürünlerdir. Kullanım alanları oldukça çeşitli olan bu ürünler, kullanım kolaylıkları bakımından da  tercih edilir. Her sektörde olduğu gibi çocuk giyim ürünleri sektöründe de birçok farklı marka tarafından çeşitli seçeneklerde bulunabilecek sandaletler,  tıpkı yetişkinlerde olduğu gibi erkek ve kızlar için ayrı ayrı üretilir. Ancak bazı markalar ürün çeşitlerini unisex olarak da üretebilir. Erkek çocuklar için üretilen erkek çocuk terlik ve sandalet modelleri dünyaca ünlü markaların yanında yüzde yüz yerli markalar tarafından da üretilen ürünlerdir. Bu ürünler model ve renk seçenekleri ile birlikte online satış sitelerinde de çok sayıda bulunacağından, ebeveynler internet hizmetleri aracılığı ile tüm model alternatiflerini inceleyerek ürünler arasında seçim yapabilir. Erkek terlik seçenekleri günlük kullanıma uygun olabilecekleri gibi plajlarda da kullanılabilen ürünlerdir. Anne ve baba adayları çocukları için temin edecekleri bu ürünler arasında yer alan farklı renkler içinden kullanım alanlarına uygun olarak birden fazla sayıda terlik satın alabilir. 

Erkek Çocuk Terlik ve Sandalet Çeşitleri

Ayak giyim ürünleri mevsim şartlarına uygun olarak seçilmesi gereken ürün çeşitleridir. Terlikler ve sandaletler de ayağı bütün olarak saran önü kapalı olsa dahi arkası açık olarak tasarlanan ve genellikle yaz mevsiminde kullanılan ürün çeşitleridir. Hem yetişkinler hem de çocukların kullanımlarına uygun olarak üretilen bu ürünler birçok farklı marka logosu ile satışa sunulabilir. Erkek çocuk terlik modelleri arasından seçim yapmak isteyen ebeveynler, kalitelerinden emin oldukları markalar üzerinden araştırma yapabilir ve çocukları için her ortama uygun olarak terlik modeli seçebilir. Erkek çocukların oyun aktiviteleri düşünüldüğünde kız çocuklarına göre daha hareketli olabileceklerinden sandalet olarak tasarlanan ürünler erkek çocuklar için çok daha uygun modellerdir. Bu ürünler içinden ayakları terletmeyecek malzemeler ile üretilmiş, ortopedik tabanlı sandalet modelleri en ideal modellerdendir.  Dünyaca ünlü spor markalarında dahi bulunabilecek bu tip modeller içinde yapılan araştırmalar, genellikle mavi çocuk sandalet filtreleri ile araştırılabilir. Bu ürünler genelde spor ayakkabı formunda burun tasarımlarına, plastik rahat tabanlara sahip olan modellerdir. Önü kapalı arkası açık olan modellerin cırtlı seçenekleri de bulunacağından erkek çocukları spor ve benzeri aktivitelerde bu ürünleri rahatlıkla kullanabilir. Mavi renk seçenekli olarak üretilen erkek çocuk terlikleri suya dayanıklı modeller olarak da üretilebilir. Erkek çocuk deniz sandaleti olarak bilinen bu ürünlerin tasarımları genelde delikli olarak şekillenir. Kullanım kolaylıkları, suya dayanıklı malzemeleri sayesinde bu ürünler deniz kenarında giyilebilecek en ideal modellerdir. Erkek çocukların kullanımına uygun olarak tasarlanan terlik markaları arasında en çok tercih edilenler ise son dönemlerin en beğenilen markalarından olan Crocs, Birkenstocks, LumberJack gibi dünyada en çok satan firmalar arasından örnek verilebilir. Bu markalar genel olarak yetişkinlere de üretim yaptıklarından ebeveynler terlik seçeneklerini aile seti olarak da tercih edebilir. Crocs markasının ürünleri genelde deniz terliği olarak kullanılabilecek en iyi seçenekler iken, diğer iki marka günlük kıyafetler ile birlikte kullanılabilecek seçenekler içindedir. Ancak hemen hepsi her iki kullanıma da uygun olarak tercih edilebilir. Erken çocuk terlik üretimi yapan diğer markalar arasından tercih yapmak ya da tüm model seçeneklerini incelemek için cimri.com sayfaları ziyaret edilebilir. 

Erkek Çocuk Terlik ve Sandalet Fiyatları

Erkek çocuk terlikleri yaz aylarının vazgeçilmez ayak giyimi ürünleri arasında gösterilebilir. Rahat yapıları sayesinde her alanda kullanılabilecek bu ürünler aileler tarafından çocukları için en çok tercih edilen ürünlerdir. Farklı marka ve model seçenekleri ile bulunabilecek bu ürünler fiyatları bakımından da oldukça merak edilir. Ancak erkek çocuk terlik fiyatları için tek bir aralık verebilmek marka çeşitliliğinden ötürü mümkün olmayabilir. Ürünlerin fiyatları markalarının yanında ürün kalitelerine göre de değişir. Erkek çocuk terlikleri modelleri bakımından da oldukça zengin ürün skalasına sahiptir. Hem önü hem de arkası açık modeller, ayaklara hava aldıran önü kapalı arkası açık modeller ve daha birçok farklı tasarım arasından yapılacak seçimler farklı birçok fiyat etiketiyle listelenebilir. Bu sebeple terlik seçmeden önce bütçe aralıkları kullanıcılar tarafından belirlenmelidir.  İşte bu noktada cimri.com sayfaları kullanıcıları için her bütçeye uygun fiyat aralıklarında ürün modelleri sunacak filtreleme özelliklerine sahiptir. Terlik satın alacak ebeveynler burada yer alan fiyat grafiklerini takip ederek ürünlere indirimli olarak da sahip olabilir. 

Erkek Çocuk Terlik ve Sandaleti Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Erkek çocuk terlik modelleri birçok farklı marka tarafından, yüzlerce farklı modelde ve her yılın modasına uygun olarak üretilir. Bu ürünler kullanım alanlarına göre farklı kategorilerle satışa sunulsalar da terlikler genel tasarımları ve rahatlıkları bakımından yaz mevsimlerinde günün her saatinde ve her ortamda kullanılabilir. Ancak bu ürünleri satın alırken dikkat edilmesi gereken detaylardan bazılarına değinmek gerekir. Erkek çocuk terliği alırken dikkat edilmesi gereken ilk detay ürünlerin numaraları olabilir. Doğru ayak numarasında seçilmeyen ürünler çocukların ayaklarına büyük ya da küçük olabilir. Bu sebeple ebeveynlerin marka kalıplarını iyi bilmeleri gerekir. Daha sonra ürünlerin üretim malzemelerini incelemek en önemli etkenlerdendir. Kaliteli malzemelerden üretilmeyen terlikler çocukların ayak sağlıklarını bozabilir. Terlikler genellikle plastik malzemeden üretildiklerinden, bu sebeple malzemelerinin kalitesi plastikten seçilmiş olması gerekir. Son olarak ürünlerin modellerinin iyi incelenmesi gerekir. Çocukların ayak yapılarına göre tercih edilmeyen ürünler kullanım esnasında ayakları rahatsız ederek kimi zaman ayakların belirli bölgelerine zarar dahi verebilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery