track source
track source
 • Washburn Sonamaster S1HB Elektro Gitar
 • Washburn Sonamaster S1HB Elektro Gitar
 • Washburn Sonamaster S1HB Elektro Gitar
 • Washburn Sonamaster S1HB Elektro Gitar
 • Washburn Sonamaster S1HB Elektro Gitar
 • Washburn Sonamaster S1HB Elektro Gitar
 • Washburn Sonamaster S1HB Elektro Gitar
 • Washburn Sonamaster S1HB Elektro Gitar
 • Washburn Sonamaster S1HB Elektro Gitar
 • Washburn Sonamaster S1HB Elektro Gitar
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Washburn Sonamaster S1HB Elektro Gitar ürününün 0 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Washburn Elektro Gitarlar fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Washburn Sonamaster S1HB Elektro Gitar yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.
Washburn

Washburn Sonamaster S1HB Elektro Gitar

Bu ürünün satışını yapan mağazamız bulunmamaktadır.

Ürün Özellikleri

Washburn Sonamaster S1HB Elektro Gitar Özellikleri ve Detayları

 • Ana Özellikler
 • KlavyeGül Ağacı
 • GövdeIhlamur Ağacı
 • SapAkçaağaç
 • Perde Sayısı22 Adet
 • KöprüFulcrum Tremolo
 • Teknik Özellikler
 • Manyetikler2 Adet Single Coil - 1 Adet Humbucker
 • Kontroller1 Adet Ses - 1 Adet Ton - 5 Yollu Manyetik

Yorumlar

Washburn Sonamaster S1HB Elektro Gitar Yorumları ve Ürün Değerlendirmesi

Çok İyi
0 Kişi
İyi
0 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?

İnceleme

27.04.2021Yazan:Editor Admin

Washburn Sonamaster S1HB Elektro Gitar

Washburn markası Amerika’da kurulmuş 1883 yılından beri çeşitli modellerde gitar üretiyor. Washburn, Sonamaster S1HB modeli ile başlangıç seviyesi için ideal bir elektro gitar özellikleri sağlıyor. Kendine öz tarzı olan gitar, ters kafa yapısı ile kullanıcıların dikkatini çekiyor.Klavyesi gül ağacından yapılan Washburn Sonamaster S1HB gitar incelemesi için Cimri.com üzerinden ileryerek, ürün hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Cimri.com ile ürünü daha yakından tanıyabilir, beklentilerinizi karşılıyor mu öğrenebilirsiniz.

Washburn Sonamaster S1HB Elektro Gitar Özellikleri

Sonamaster S1GB elektro gitar özellikleri ile yeni gitar çalmaya başlayan kullanıcılar için ideal bir gitar halini alıyor. Sonamaster serisinin bir üyesi olan S1HB elektro gitar, gövde tipi ıhlamur ağacından yapılıyor. Klavyesi 22 perde gül ağacı kullanılan Sonamaster elektro gitar, sap kısmını ise akçaağaçtan alıyor. Böylece ele oturan ve kolay çalınabilen özelliği sayesinde gitar çalmaya yeni başlayan kişilere pratik bir kullanım sunuyor. Washburn Sonamaster elektro gitarın üst eşik genişliği 43 mm uzunluğunda. 25.5 inç skalası olan elektro gitar, manyetik teknolojisi olarak ise Washburn Sonamaster Humbucker ve Single manyetikleri kullanıyor. HSS manyetik konfigürasyona sahip olan gitar, 1 volume/1 ton elektronik özelliğini taşıyor. 5 yollu manyetik seçme anahtarı olan elektro gitar, parlak cilası ile şık bir görünüme sahip oluyor. Siyah renk seçeneği ile gelen ürün, D’addario EXL120 Light Set telleri kullanıyor. Washburn Sonamaster gitar, hem hafif hem de orta frekanslarda baskın bir ton sağlayarak müzik zevkinizi artırıyor. S1 switch ile tonal olarak çok yönlü bir gitar olan Washburn Sonamaster özellikleri ve ters kafa yapısına sahip olan tasarımı sayesinde kullanıcıların ilgisini çekiyor.

Washburn Sonamaster S1HB Siyah Elektro Gitar Fiyatı

Washburn Sonamaster S1HB Elektro Gitar Fiyatları

Online alışverişleri tamamlamadan önce fiyat araştırması yapmak önemli. Cimri.com ile fiyat araştırma sürecini patik kılabilirsiniz. Cimri.com sayesinde Washburn gitar fiyatlarını tek web sitesinde görüntüleyebilirsiniz. Cimri.com ile bütçenize uygun olan elektro gitar seçeneklerini görme şansı bulabilirsiniz. Ayrıca Cimri.com’un filtreleme özelliği sayesinde istediğiniz özelliklere odaklı araştırmalar yapabilir, kafa karışıklığına son verebilirsiniz. Cimri.com’da yer alan Washburn Sonamaster gitarın son 90 gün içerisindeki değişen fiyatlarını da görüntüleyebilirsiniz. Böylece gitarın son 3 aydaki fiyatlarını inceleme şansı bulabilirsiniz. Fiyat analizi ve karşılaştırmalar sayesinde elektro gitarı uygun fiyata satın alabilir bütçenizden tasarruf edebilirsiniz.

Washburn Sonamaster S1HB Siyah Elektro Gitar | Cangöz Müzik

Washburn Sonamaster S1HB Elektro Gitar İndirim ve Kampanyaları

Yıl içerisinde meydana gelen indirim ve kampanya bilgilerinden haberdar olmak zahmetli olabiliyor. Bu noktada Cimri.com pratik ve kullanışlı bir arayüz ile karşımıza çıkıyor. İndirimli Ürünler sayfası ile binler gitar modelinin güncel fırsatları bulunabiliyor. Benzer şekilde Kampanyalar sayfasında ise Washburn elektro gitar kampanyalarını incelebilirsiniz. Bu sayfalarda yapacağınız araştırmalar sayesinde ilgilendiğiniz ürünü daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Süpermarket ve mağazaların haftalık ya da aylık olarak yayınladığı broşür ve kataloglarını da Broşürler sayfasında online olarak inceleyebilir, ayın fırsatı köşesinde Washburn elektro gitar var mı kontrol edebilirsiniz.

Washburn Sonamaster S1HB Elektro Gitar Tüm Özellikleriyle Cimri’de İncele!

Cimri.com ile ürünler hakkında yapılan ön araştırma sürecini daha pratik kılabilirsiniz. Cimri.com ile hızlı ve pratik bir şekilde ürünü araştırabilir, tüm detaylarıyla inceleyebilirsiniz. İlgilendiğiniz gitarı, teknik özellik, malzeme kaliteli ve ses kalitesi gibi farklı yönlerden inceleyebilirsiniz. Washburn Sonamaster elektro gitar yorumlarını inceleyerek ürün hakkında kullanıcıların fikirlerini öğrenebilir, deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Washburn elektro gitarı benzer gitar modelleri ile karşılaştırabilir beklentilerinizi karşılıyor mu öğrenebilirsiniz. Cimri.com günün fırsatları, broşürler, indirim ve kampanyalar çeşitli sayfalar sayesinde ürünleri daha uygun fiyata satın almanızı sağlıyor. Bu sayede bütçeden tasarruf etme imkanı bulabiliyorsunuz.

Cimri'nin Seçimi
Manuel Raymond MRP688WN Dijital Piyano
Manuel Raymond MRP688WN Dijital Piyano
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery