track source
track source
track source

Dikey Perde

Dikey Perde Fiyatları

94 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Dikey Perde fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Dikey Perde modelleri ve Dikey Perde fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Dikey Perde kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Brillant. 94 adet Dikey Perde fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Dikey Perde Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 1 Dikey Perde markası:

En Çok İncelenen Dikey Perde Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Dikey Perde Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 94 Dikey Perde modeli içerisinde en ucuz Dikey Perde fiyatı 164.0 TL iken, en yüksek Dikey Perde fiyatı 2698.72 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Dikey Perde fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Ekim 2021 tarihinde ortalama Dikey Perde fiyatı ise 439.8 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Dikey Perde Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Yataş Selena Torium 160x200 cm Yaylı Yatak
Yataş Selena Torium 160x200 cm Yaylı Yatak
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Dikey Perde

Perdeler, her evin olmazsa olmaz ürünleri arasındadır. Farklı markalar tarafından üretimi gerçekleşen perdelerin ev dışındaki alanlarda da kullanımı mevcuttur. Birbirinden ayrı özelliklerde dizayn edilen perde çeşitlerinden biri olan dikey perdeler de kullanıcılar tarafından oldukça ilgi görür. Alüminyum, kumaş ve daha farklı seçeneklerle de alternatifi mevcut olan dikey perdeler, kumaş olan üretimleri ile özellikle salon kullanımlarında dikkat çeker. Geniş pencereler için ideal olan dikey perde çeşitleri, güneş ışığının gelişini ayarlayabilen yapısı ile kullanıcılara mekanizmalı ve pratik kullanım olanağı sunar. İpli bir mekanizmaya sahip olan dikey perde çeşitleri, orta alandan iki tarafa hareket ettirilebilir. Aynı zamanda zincir mekanizmaya sahip olan bu perdeler, bu mekanizma sayesinde bantların dönüşünü sağlar ve ışığın ayarlanmasına yardımcı olur. Temizlenmesi de oldukça pratik olan bu perdeleri, yerinden çıkarmadan, silerek temizleyebilmeniz mümkündür. Dikey perdeler, tavana sabitlenerek de kullanılabilir. Bu kullanım perdelerine dekoratif bir görüntü de kazandırır. Farklı seçenekleri ile kullanıcılarına birden fazla seçim olanağı sağlayan bu perdeler, özellikle yüksek cepheli pencereler için idealdir.

Dikey Perde Çeşitleri

Yapımında kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılan dikey perdeler, oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Markaların üretimini gerçekleştirdiği dikey perde çeşitleri, kullanım alanına göre farklılıklara sahiptir. Geniş camlar için tercih edilen bu perdeler genellikle işyerleri için tercih edilir. Bununla birlikte evlerde de kullanımı oldukça yaygındır. Dikey perde modelleri arasında yer alan jaluzi modeller, genellikle işyerlerindeki kullanım için tercih edilir. Alüminyumdan yapılan bu perde çeşidi, diğer perdelere göre daha işlevseldir. Tavanda dar bir mesafe söz konusuysa bu perdeleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hareketli bantlara sahip olduğu için ışığınızı istediğiniz gibi ayarlayabilmeniz mümkündür. Bir bez yardımıyla perdenizin temizliğini kolaylıkla yapabilirsiniz. Dikey perde çeşitleri arasında yer alan PVC modeller de işyerlerinde sıklıkla tercih edilir. 180 derece hareket edebilecek şekilde tasarlanmış olan bu perdeler, mekanik bir sistemde çalışır. Dikey perde sistemleri, hareketi sağlayan ip mekanizması ile sağa ve sola rahatlıkla hareket ettirilebilir. Böylece perde, istenilen tarafa, uygun görülen ölçülerde toplanabilir. Bu sistem güneş ışığını ayarlayabilmenizi sağlar. Böylece ışıktan istediğiniz ölçüde yararlanabilmeniz mümkün olur. Özellikle ofisler, laboratuvar ve kamu binalarında sıklıkla tercih edilen PVC dikey perdeler, rahat ve kolay bir kullanıma sahiptir. Kolay temizlenmesi açısından da tercih sebebi olan bu perdeleri, sabun köpüğü ile bekletip durulayabilirsiniz. Dikey perde modelleri arasında özellikle kumaş olan modeller, evlerde kullanım için idealdir. Geniş alanlara uygun gelecek şekilde tasarlanmış olan bu perdelerin mekanizması da bu tasarım koşulları düşünülerek dizayn edilmiştir. Mekanizmanın üzerinde kolaylıkla durabilmesini sağlayacak şekilde tasarlanmış olan bu perdeler, kumaş modelleri ile evlerinizde konforlu bir kullanım alanı oluşturacaktır. Ahşap model dikey perde çeşitleri de mevcuttur. Dekorları ile dikkat çeken bu modeller, gün ışığından etkilenmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Remine ve ayaos ağaçları kullanılarak üretilmiş olan bu perdeler, gün ışığını tamamen kesebilir. Ahşap dikey perde aksesuar olarak da kullanıldığı alana hizmet eder. 

Dikey Perde Fiyatları

Dikey perde fiyatları, modellerine göre değişkenlik gösterir. Ürün özellikleri arttıkça bu durum fiyatlara da yansır. Yine de her bütçe için uygun gelebilecek dikey perde çeşidi mevcuttur. Ürün çeşitliliği dikkat çeken bu ürünün PVC modelleri daha uygundur. Bununla birlikte bir ürün hem PVC hem de ahşap şekilde tasarlanmış olabilir. Ahşap dikey perdeler kumaş ürünlere göre daha yüksek bir fiyatlandırmaya sahiptir. Bu fiyatlandırmada gün ışığını geçirme konusundaki farklılıkları belirleyicidir. Bununla birlikte ahşap ürünlerin dekoratif olarak daha işlevsel olması durumu, fiyatlara da yansır. Her dekorasyon için uyumlu olan bu perde türü, uzun yıllar kullanım düşünenler için idealdir. Gün ışığından zarar görmeyen bu perde, deformasyona da uğramaz. Diğer dikey perde türlerine göre daha uzun ömürlüdür ve kullanımı daha alternatiflidir. Dikey perde fiyatlari, alacağınız ürünün niteliklerine göre farklılıklar gösterir. Bu ürünler içerisinden istediğiniz özelliklere sahip olan ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Bunun için uygun olduğunu düşündüğünüz ürünü cimri.com sayfası üzerinden inceleyerek ürünler arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Böylece bütçeniz için uygun fiyattaki ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Dikey Perde Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Dikey perde satın alırken alacağınız ürünü kullanım için düşündüğünüz alan önemlidir. Bu alana uygun ölçü ve niteliklerde bir dikey perde, kullanıldığı alanı çok daha şık gösterecektir ve işlevsel olarak da bu alana daha fazla katkı sunacaktır. Eğer işyeriniz için perde seçiminde bulunacaksanız PVC ve jaluzi modeller tercih edebilirsiniz. Elbette burada dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur, cam ölçüleridir. Geniş camlara sahipseniz bu ürünleri kolaylıkla kullanabilirsiniz. Temizlik açısından da oldukça rahat edeceğiniz bu modeller, hem gün ışığının geçişini korur hem de ışığı istediğiniz açılardan almanızı sağlar. Eğer gün ışığı anlamında daha koruyucu işleve sahip bir perde düşünüyorsanız ahşap modelleri tercih etmelisiniz. Bu modeller, ışığı tamamen kesen yapısı ile bilinir. Ahşap dikey perde renkleri, diğer modellere göre de oldukça çeşitlidir. Hemen hemen her renk ahşap dikey perdeyi kullanım için düşünebilirsiniz. Eğer evinizde kullanacağınız bir perde arayışı içindeyseniz kumaş modellere göz atabilirsiniz. Evlerde, özellikle salonlarda tercih edilen bu modellerin de farklı renk alternatifleri mevcuttur.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery