track source
track source

Dekoratif Fener

Dekoratif Fener Fiyatları

108 Ürün gösteriliyor.
Dekoratif Fener fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Dekoratif Fener modelleri ve Dekoratif Fener fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Dekoratif Fener kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Avonni, Euro Flora, Kullan At Market, IKEA, Wildlebend. 108 adet Dekoratif Fener fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Pandoli Mor Gemici Feneri Akordeon Uzar Süs Kağıt Japon Feneri

Pandoli Mor Gemici Feneri Akordeon Uzar Süs Kağıt Japon Feneri

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Dekoratif Fener Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Dekoratif Fener markası:

En Çok İncelenen Dekoratif Fener Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Dekoratif Fener Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 108 Dekoratif Fener modeli içerisinde en ucuz Dekoratif Fener fiyatı 9.59 TL iken, en yüksek Dekoratif Fener fiyatı 1190.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Dekoratif Fener fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Ekim 2021 tarihinde ortalama Dekoratif Fener fiyatı ise 57.97 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Dekoratif Fener Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Dekoratif Fener

Bahçe peyzaj mimarilerinde çiçekler kadar aksesuarlar ve aydınlatma modülleri de büyük önem taşır. Şık bir bahçe dizaynı için farklı model ve tasarımlarda aydınlatmalar tercih edilir. Bu aydınlatmalar arasından en çok kullanım sağlananlar dekoratif bahçe fenerleridir. Birbirinden şık tasarımları ve boyutları ile güzel bir aydınlatma olanağı sunar. Son dönemlerde dekoratif fenerler bahçe dizaynlarının yanı sıra ev içi ve balkonlarında da dekoratif olarak sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. Dekorasyon ve stil düşkünü kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği aydınlatma aksesuarları arasında yer alan dekoratif fener modelleri ve sınırsız boy ve çeşitleriyle satışa sunulur. Dekoratif fenerler bahçe aydınlatmaları, kapı girişleri, yol kenarları gibi alanlarda sıklıkla kullanılır. Dış mekanlarda yarattığı şok görünüm kadar iç mekanlarda da aynı etkiyi yaratan dekoratif fenerleri yaşam alanlarının tümünde kullanmak mümkünüdür. Birçok farklı şekilde tasarımı yapılan fenerler mumluk, ferforje, ahşap, pilli gibi sayısız tasarımla kullanıcıların beğenisine sunulur. Her türden ürün bulmanın mümkün olduğu dekoratif fenerlerle deklarasyonlarınıza şık bir dokunuş yapabilirsiniz.

Dekoratif Fener Çeşitleri

İç ve dış dekorasyon yapılırken en çok ihtiyaç duyulan materyaller aksesuarlardır. Aksesuarlar kendi aralarında birçok farklı çeşide ayrılır. Aydınlatma modülleri, fenerler, mumluklar en çok tercih edilen aksesuar grupları arasında yer alır. Bulunduğunuz ortama bir anda bambaşka bir etki yaratan aydınlatma aksesuarları arasında yer alan dekoratif fenerler en çok tercih edilen aksesuar grubudur. Hemen her alanda rahatça kullanım sağlanabilir. Dış mekanlarda kullanılan dekoratif fener türleri genel olarak yürüme yolu ya da çiçek aydınlatma modülleri olarak kullanımı sağlanır. Bahçeye bir anda bambaşka sıcak bir görünüm kazandıran fenerlerle huzurlu bir atmosfer oluşturulabilir. Güneş enerjisi ile de kullanımı sağlanabilen dekoratif fenerler dış mekanlar ve bahçelerde sıklıkla kullanılan dekorasyon ürünleri arasında yer alır. İç mekanlarda kullanılan fener grupları ise oldukça fazla çeşitlilik gösterir. Her oda da ve balkonlarda da kullanılabilen fenerlerle sıcacık keyifli bir ortam yaratmak mümkündür. Birçok dekorasyon markasının farklı model ve kullanım şekilleri ile üretime sunduğu fener modelleri her ev stiline uyum sağlayacak nitelikte üretilir. Yeni nesil ev dekorasyonları için son dönemlerde dekoratif fener mumluk sıklıkla tercih edilir. Oldukça şık bir görünüm sağlayan fener modelleri birçok farklı materyalden tasarlanabilir. Metal olanlar modern stile, ahşap olan fener mumluk ise wood dizayn evlerle bütünlük yaratabilir. Çeşitler arasında elektrik enerjisi ile çalışabilen fenerlerden farkla pil gücü ile de çalışabilen dekoratif LED ışıklı pilli fener mumluk modelleri de mevcuttur. Oldukça ergonomik kullanım kolaylığı sağlayan dekoratif fener pilli olma özelliği ile de beğenileri üzerine toplar. Birbirinden şık tasarımları ve birçok farklı boyut seçeneği ile kullanıcılarla buluşan fener çeşitleri her iç mekan dizaynının olmazsa olmaz aksesuar ürünleri arasında yer alır. Kullanım şekli olarak birçok farklı alan sunan dekoratif fener mumluklar arasından zevkinize ve tarzınıza en uygun olanı seçebilmeniz mümkündür. Tüm çeşitlere göz atmak ve modelleri farklı markalardan inceleyebilmek için cimri.com’u ziyaret edebilir, aradığınız ürüne tek tıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Cimri.com üzerinden dekoratif fener satışı sağlayan birçok farklı markaya aynı anda ulaşabilir ürünler arası karşılaştırma yapabilirsiniz.

Dekoratif Fener Fiyatları

Ev yapı  dekorasyon ve dış dekorasyonlarda en çok tercih edilen aksesuar çeşitleri aydınlatma gruplarıdır. Bahçe dekorasyonunun yanı sıra iç dekorasyonda da sıklıkla kullanımı sağlanan aydınlatma çeşitleri arasında yer alan dekoratif fener çeşitleri vazgeçilmez aksesuarlar arasındadır ve türüne göre fiyat performansı gösterir. Birçok farklı dekorasyon markası tarafından üretimi sağlanan dekoratif fenerlerin özelliklerine göre fiyat performansı belirlenir. İstenilen her boyutta üretimi sağlanan dekoratif fenerlerin içeriğinde kullanılan materyaller ürünün fiyat etiketine etki eder. Malzeme kalitesine göre sınıflandırılan dekoratif fener grupları kendi içinde birçok farklılık gösterir ve bu farklılıklarda fiyatlarına etki eder. Her bütçeye uygun ürün bulmak mümkündür. Dekoratif süs fener model fiyatları uygun fiyatlı olabileceği gibi yüksek fiyat aralığı da gösterebilir. Çok çeşitli fiyat skalasına sahip olan fenerler arasından seçim yapmak veya marka tercihinde bulunmak için cimri.com’u ziyaret edebilirsiniz. Örneğin; cimri.com üzerinden Paşabahçe dekoratif fener fiyatları yazarak ürün filtresi yapabilir, farklı satış noktalarına tek tıkla ulaşabilir ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Dekoratif Fener Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Dekoratif ürünler arasında yer alan aydınlatma aksesuarları arasında dekoratif fenerler de yer alır. Dekoratif fener satın alınırken dikkat edilmesi gereken birçok farklı özellik vardır. Ürün satın almadan önce kullanım alanınızı ve amacınızı belirlemeniz gerekir. Dekoratif fenerler iç ve dış mekanlar olmak üzere hemen her alanda kullanım kolaylığı sağlar. Oluşturduğu şık görüntünün yanı sıra kullanım sağlandığı alana  anında iç huzur ortamı yaratır. Mumluk modelleri, güneş enerjisi ile çalışan dış mekan modelleri, pille çalışan iç mekan modelleri, mini ve maksi modeller olmak üzere birçok farklı çeşit ve fonksiyonel kullanım alanı sağlar. Balkonlar, iç mekanlar, dış mekanlar için birçok farklı tasarım ve model bulunan dekoratif fenerler arasından her renkte tercih yapabilirsiniz. Dekoratif renkli fener modelleri arasından balkonlarınız için çok keyifli renkler tercih edebilir yaşam alanlarınızı huzurlu bir ortama çevirebilirsiniz. Satın alma yapmadan önce hangi alanda kullanım sağlayacağınızı belirlemek fener seçimlerinizde daha doğru karar vermenize olanak tanıyacaktır.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery