Ev ve ofisinizde bulundurmak isteyeceğiniz, kaliteli ve dağılmaz, Edding, Lineplus, Faber-Castell, Pilot, Artline, Avansas, Rubenis ve Noki marka cd-dvd asetat kalemleri için, aşağıda bulunan link aracılığı ile Cimri.com sitesinden en uygun fiyatı yakalamak amacıyla fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

DVD CD asetat kaleminin lekesi nasıl çıkar?

CD ve DVD’lerimizin üzerine yazı yazmada kullandığımız asetat kalemlerinin kalıcılığı, en çok aranan özellikleridir. Bu kalıcılık gerekli bilgilerin silinmemesi için gerekli olsa da, cilt üzerinde çizikler ya da bir silme işlemi gerektiğinde büyük bir probleme dönüşebilmektedir. En sık ofis kazalarından, giysilerinizde oluşan ‘’cd asetat kalemi izi nasıl çıkar?’’ diye endişeleniyorsanız; bunu düşünmenize gerek yok. Öncelikle kalemin arkasında bulunan cd kalemi silgisini kullanarak lekenin üzerinden geçin. Sonrasında bir leke çıkarıcı içinde giysinizi 2 saat kadar bekleterek bu izi silebilirsiniz. Eğer, ‘’o kadar vaktim yok.’’ diyorsanız; O zaman kolonya ya da aseton gibi çözümleri kullanmamanızı öneriyoruz. Bunlar giysinize zarar verecek ve cd kalemi lekesinin yayılmasına neden olacaktır. Bunun yerine bir ıslak mendil ile lekenin üzerinden birkaç kez geçin. Sonrasında kolonyalı ıslak mendil kullanarak bu işlemi tekrarlayın ve lekenin yok olmaya başladığını göreceksiniz. ‘’Asetat kalemi deriden nasıl çıkar?’’ Diyorsanız; sadece kolonya yeterli olacaktır. En ucuz cd kalemlerini Cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

CD Kaleminin kullanım alanları nerelerdir?

Kalıcılığı ve cam bardak gibi yüzeylerde kullanılabilmesi nedeniyle DVD kalemi, asıl amacından farklı şekillerde de kullanılmaktadır. Kınadan hoşlanmıyorsanız, ya da bir günlük dövme görüntüsüne ihtiyacınız varsa, cd kalemi ile dövme yapmayı deneyebilirsiniz. Beyaz cd kalemi ile porselen boyayarak; tabakalarınızn kırılan ya da sır materyali atan kısımlarını onarabilirsiniz. Renkleri çeşit çeşit olan bu kırtasiye malzemesini her yerden satın almanız mümkündür ve özellikle setler için cimri.com’dan fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Mobilyalarınızın çarpma sonucu onarım gerektiren kısımlarında kullanabileceğiniz gibi, fayans derzlerini de istediğiniz renklerde yenileyebilirsiniz. Bütün bu amaçlarla kullandıktan sonra, ‘’cd asetat kalemi yazmıyor.’’ ve bitti diye hemen atmanıza da gerek yok. Bir miktar kolonya ile yenileme yapmak acil durumlarda sizi kurtaracaktır.