CD-DVD-Asetat Kalemi

CD-DVD-Asetat Kalemi Fiyatları

456 Ürün gösteriliyor.
CD-DVD-Asetat Kalemi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. CD-DVD-Asetat Kalemi modelleri ve CD-DVD-Asetat Kalemi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. CD-DVD-Asetat Kalemi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Faber Castell, Bigpoint, Schneider, Stabilo, Mas. 456 adet CD-DVD-Asetat Kalemi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen CD-DVD-Asetat Kalemi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 CD-DVD-Asetat Kalemi markası:

En Çok İncelenen CD-DVD-Asetat Kalemi Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı CD-DVD-Asetat Kalemi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 456 CD-DVD-Asetat Kalemi modeli içerisinde en ucuz CD-DVD-Asetat Kalemi fiyatı 1.55 TL iken, en yüksek CD-DVD-Asetat Kalemi fiyatı 460.73 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm CD-DVD-Asetat Kalemi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama CD-DVD-Asetat Kalemi fiyatı ise 11.62 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan CD-DVD-Asetat Kalemi Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

CD, DVD ve Asetat Kalemi

Kalıcılık anlamına gelen permanent kalemler kategorisinin tek aktörleri olan asetat kalemler; bozulmayan yazılar oluşturmak için kullanılan özel kalemler serisinde yer alır. Kurşun, tükenmez, keçeli veya mürekkepli kalemlerle nitelikli sonuçlar elde etmenin imkansız olduğu yüzeylerde kullanılır. Yaygın olarak kullanımı CD, DVD gibi veri elemanlarında gerçekleştiği için ismi çoğu koşulda CD ve DVD’ler ile özdeşleşir ve CD yazma kalemi olarak da anılır. Fakat kullanım alanlarının azımsanmayacak derece fazla olduğunu ve yokluğu verimsizlik ile sonuçlanan gerekler arasında geldiğini belirtmek gerekir. Asetat, plastik, cam, metal gibi yüzeylerde sorunsuz ve daimi yazılar yazmanızı sağlayan asetat kalemler; sunum hazırlığından dosya isimlendirmelerine, sanat eseri oluşturmaktan ders anlatımlarına varıncaya dek pek çok alanda nitelikli fayda sağlar. Çünkü çabuk kuruyan özel mürekkebi sayesinde özel ve zorlu yüzeylere yazılan yazılarda dayanıklılık ve hijyen sağlar. Üstelik soğuk, sıcak, nem, su, ter gibi dış etkenlerden etkilenmeyen yapısı ile yazdığınız yazıların silmediğiniz müddetçe uzun yıllar sürekliliğini mümkün kılar. Yeri doldurulamaz ve hiçbir koşulda ikamesi oluşturulamaz çözümler arasında olmasını sağlayan ayrıcalıklı özellikleri sayesinde türlü deneyimlerinize verim sunar.

CD, DVD ve Asetat Kalemi Modelleri ve Özellikleri

Silinmesini istemediğiniz notların yazımında sağladığı kolaylıkla öne çıkan CD-DVD-asetat kalemi, dış cephe görselleri aynı olsa da pek çok açıdan birbirinden ayrışır. Farklı amaç ve kullanıcı beklentilerine hitap eden zengin model yelpazesi içerisinde farklı uç kalınlığı alternatiflerine erişebilmek mümkün olur. Asetat kalem üretimi yapan sınırlı sayıda öncü marka tarafından sunulan asetat kalemi modelleri arasında değişen uç seçenekleri S, M, F ve B olarak nitelendirilir. Böylelikle seçimlerinizde kolaylık sağlamak hedeflenir. 0.3 mm'lik çok ince uçlu asetat kalemlerden 3 mm’lik kalın uçlu asetat kalemlere kadar uzanan seçenekler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Kullanım amacınıza göre yuvarlak uçlu ve kesik uçlu asetat kalemi seçeneklerinin de yer aldığı model yelpazesinde ayrıca değerlendirebileceğiniz ilave detaylarla idealinizdeki asetat kalemi modeline kolaylıkla erişebilirsiniz. Kişiden kişiye değişen kullanım tercihleri dahilinde tamamen yuvarlak veya köşeli asetat kalemler arasında farklı kapak seçeneklerine de rastlamak mümkün olur. Pratiklik sağlayan düz kapaklı modeller veya defter, cep, yaka gibi alanlara tutturarak kolay taşıma olanağı sağlayan tutmaçlı kapak modelleri arasından dilediğini seçebilirsiniz. Dayanıklı ve uzun ömürlü kalemler kategorisinde yer alan asetat kalemlerin bazı modelleri ise tepesinde özel silgi barındıran yönüyle tercih görür. Bireysel yöntemlerle dünyanın en zor işine dönüşebilen asetatlı yazıları silmek veya ilave silgi taşımak külfetinden kurtulabilmek adına değerlendirebileceğiniz pratik çözümü oluşturur. Beraberinde çift yönlü olarak tasarlanan asetat kalemi modelleri ise tek bir alımla iki farklı kalem seçeneğine erişebilmenizi sağlar. Farklı renk ve uç kalınlığı alternatifleri ile üretilen çift yönlü modelleri, ağırlıklı olarak kullanmayı düşündüğünüz kalem modellerine daha ergonomik koşullarda sahip olabilmek adına göz atabilirsiniz. Bu arada sizi bekleyen renk seçeneklerini de unutmamak gerekir. Büyük bir çoğunluğu siyah renk alternatifi ile üretilen kullanımı yaygın modeller arasında kırmızı, mavi ve yeşil renkli uç seçenekleri de bulunur. Fakat siz turuncu, sarı, mor ve daha fazla renk alternatifi sunan, çoklu paketler halinde satılan trend model seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Böylelikle kendinizle baş başa kaldığınız iş ve sanat deneyimlerinize, hatta dosya isimlenmelerinize can katabilir, asetat kalemlerinizle yaşayacağınız deneyimi eğlenceye dönüştürebilirsiniz. Kalabalığa hitap etmek üzere hazırladığınız sunumların daha ilgi çekici olmasını sağlayabilirsiniz.

CD, DVD ve Asetat Kalemi Fiyatları

Asetat kalem, kullanım amacı ve teknik özellikleri bakımından tek bir kalem türünü tarif etse de bazı faktörler dahilinde zenginleşen bir fiyat ağı barındırır. Asetat kalemi üreticisi olan markaların farklı fiyat politikalarına sahip olması faktörü, zengin fiyat yelpazesinin temel etkenlerinden birini oluşturur. Öte yandan asetat kalemlerin kendi içinde sergilediği fonksiyonel ve fiziksel özellikler de fiyatların farklılaşmasını sağlar. Beğendiğiniz CD kalemi çeşitleri farklı markalara ait ürünler ise farklı fiyatlara sahip olur. Aynı şekilde; aynı uç kalınlığı ve aynı renge sahip olan iki farklı asetat kalemi arasında görülen tek bir detay dahi fiyatlarının farklılaşmasını sağlayabilir. Misal özel bir silgi detayı. Aynı şekilde içerisinde birden fazla asetat kalemi barındıran ve set halinde satılan paketler de tekli olarak satılan asetat kalemlerine nazaran daha fazla tutar ödemenizi gerektirebilir. Satış noktaları arasında yaşanan fiyat değişimleri ise tüm fiyat etkenlerine eşlik eden olumlu dış faktörü oluşturur. Yapacağınız fiyat araştırmalarında bütçe dostu cazip fiyatlarla karşılaşma olanağı sunar. Bunun için pratik fiyat araştırma sitesi cimri.com’u ziyaret ederek en yüksek kar oranına saniyeler içerisinde erişebilirsiniz.

CD, DVD ve Asetat Kalemi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Nasıl ki standart kalemlerle imkansız olan yüzeylerde kesin sonuçlar elde etmenizi mümkün kılan asetat kalemleri almayı yeğliyorsunuz; asetat kalem seçimlerinizi de aynı itina ile gerçekleştirmeniz gerekir. Çünkü birbirinden farklı özellikler sergileyen tüm asetat kalemler, farklı kullanım amaçlarına hitap eder ve farklı etkiler doğurur. Bu nedenle alacağınız asetat kalemin uç kalınlığı ve rengi konusunda doğru kararı aldığınızdan emin olmanız gerekir. Misal ders anlatımında kullanacağınız asetat kalem yoğun kullanımda gözü rahatsız eden mavi ve kırmızı renklerden oluşuyorsa, bu durum verimsiz sonuçları beraberinde getirebilir. Oysa ki siyah ve kalın uçlu bir kalem çok daha nitelikli sonuçlar elde etmenizi sağlar. Aynı şekilde dar bir alana görsel çiziminde kullanmayı düşündüğünüz asetat kalemin de ince uçlu ve hatta kesik uçlu olması yarar sağlar. Beraberinde kalemler arasında değişen çift yönlülük, silgi veya tutmaç detayı gibi özellikleri göz önünde bulundurarak zaman ve emek konularında üst düzey verim sağlayabilirsiniz. Kurumsal bir ortamda çalışıyorsanız ve farklı sınıflarda yer alan veri sınıflandırması yapmanız gerekiyorsa; çift yönlü DVD kalemi modelleri arasından tercih yaparak çok işlerinizi çok daha pratik hale getirebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery