Cafe & Yemekhane Masa Takımı

Cafe & Yemekhane Masa Takımı Fiyatları

53 Ürün gösteriliyor.
Cafe & Yemekhane Masa Takımı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Cafe & Yemekhane Masa Takımı modelleri ve Cafe & Yemekhane Masa Takımı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Cafe & Yemekhane Masa Takımı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Siesta, Vivense, VRL, Mandella, Boo. 53 adet Cafe & Yemekhane Masa Takımı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Cafe & Yemekhane Masa Takımı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Cafe & Yemekhane Masa Takımı markası:

En Çok İncelenen Cafe & Yemekhane Masa Takımı Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Cafe & Yemekhane Masa Takımı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 53 Cafe & Yemekhane Masa Takımı modeli içerisinde en ucuz Cafe & Yemekhane Masa Takımı fiyatı 399.0 TL iken, en yüksek Cafe & Yemekhane Masa Takımı fiyatı 14930.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Cafe & Yemekhane Masa Takımı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Cafe & Yemekhane Masa Takımı fiyatı ise 1388.9 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Cafe & Yemekhane Masa Takımı Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Cafe & Yemekhane Masa Takımı modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Cafe & Yemekhane Masa Takımı modeli:
Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Cafe ve Yemekhane Masa Takımı

Yemek masaları, ürün çeşitliliği açısından zengin dekorasyonlara sahiptir. Cafelerde bulunan yemek masa takımları, cafenin konseptini yansıtan ve dekorasyonda büyük önem taşıyan mobilyalar arasında yer alır. Cafe ve yemekhanelerde bulunan yemek masa takımlarının hoş görünümü yanı sıra konforlu olması da gerekir. Cafe ya da yemekhane işleten bir kullanıcı müşteri potansiyeline göre masa takımı seçimi yapar. Farklı ebatlarda satın alınması gereken masalar işlevsel olmasının yanı sıra, göze hoş gelen bir görünümde sağlamalıdır. Böylece sadece yemek yemek amaçlı kullanımın dışında insanların sıklıkla yeme, içme gibi sosyal aktivitelerini gerçekleştirdikleri bir mekan olarak da tercih sebebi oluşur. Fakat iş yerlerinde bulunan yemekhane bölümleri, bu etkenlerden çok faydalanamaz çünkü, oldukça sade ve şık görünüme sahip, insan sayısına göre dizayn edilmiş bir yemekhane masa takım takımları tercih edilir. Yemekhane masa sandalyesi, 4 kişilik ya da 4’den fazla kapasiteye sahip olabilir. Cafe ve yemekhane masa takımları ürün çeşitliliği açısından oldukça zengindir. Ayrıca farklı model ve renk seçenekleriyle her mekana uygun konseptler kolaylıkla oluşturulabilir.

Cafe ve Yemekhane Masa Takımı Modelleri

Cafe masa modelleri ve çeşitleri tercih edilirken, kullanım alanlarının genişliği göz önünde bulundurulmalıdır. Bir cafe işletmecisi sıklıkla tercih edilen bir işletmeye sahip olmak istiyorsa, mekan içi konsept ile cafe masa takımlarının konseptlerinde bir uyum sağlamalıdır. Ayrıca yeme, içme gibi sosyal aktiviteleri barındıran cafe masa takımları, oldukça konforlu ve şık olan Elit masa takımı modelleri arasından tercih etmelidir. Elit masa takımları, güncel olarak sıklıkla tercih edilen, şık görünüme ve istenilen konforu yaratma özelliğine sahip masa takımlarıdır. Cafelerde farklı ebatlarda masa takımları sıklıkla tercih edilir. Çünkü 2 kişilik, 4 kişilik ya da kalabalık bir grup yemek yeme amaçlı cafeleri tercih edebilir. Yemekhanelerde de tıpkı cafelerde olduğu gibi farklı boyutlarda yemek masaları bulunmalıdır. Özellikle yemekhanelerde, yemek saatinde verilen molalar oldukça kalabalık ve yoğun geçer. Tercih edilen farklı masa modelleri ve boyutları, kalabalık gruplar için oldukça avantaj sağlar. Cafe ve yemekhane masa takımları farklı materyallerden yapılabilir. Ahşap, paslanmaz çelik, demir ya da plastikten üretilen mobilya çeşitlerindendir. Ayrıca evlerdeki yemek masası modellerine göre, farklılıklar sağlar. Bu farklılıklar daha geniş ve uzun yapıda olmalarının yanı sıra, evlerde kullanılamayacak konseptlerin yaratılması ve dış mekan kullanımlarına uygun olmasıyla da ayrılabilir. 4, 6, 8 ve 10 kişilik farklı sandalye sayılarına göre değişkenlik gösteren ve geniş bir çeşitliliğe sahip olan cafe, yemekhane masa takımı modelleri genel olarak yuvarlak, kare ya da dikdörtgen biçimde tasarlanan ürünler içerisinden kullanıcıların ihtiyaç ve tarzına uygun biçimde üretilir. Cafe ve yemekhane masalarının kullanıldığı ortamlara göre dayanıklılık göstermesi, ürünün kullanıcılar tarafından tercih edilmesini oldukça etkileyen sonuçların ortaya çıkmasını sağlar. Yeni tarz masaları da piyasada bulmak oldukça kolaydır. Bu önemli faktörü göz önüne alarak yapılan ürün tercihleri, ürünün uzun yıllar boyunca kullanılmasını sağlar. Ahşap cafe masaları, uzun süre dayanıklılığını koruması için, yapımında kullanılan ağaç kalitesinin çok sert bir yapıya sahip olması gerekir. Ayrıca çok sert bir ağacın doğru yöntemlerle kurutulması da, dış kullanım tercihleri arasında büyük önem taşır. 

Cafe ve Yemekhane Masa Takımı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Cafe ve yemekhane masa takımı satın alırken dikkat edilmesi gereken özelliklerden en önemlisi alan kullanımıdır. Küçük bir cafe ya da yemekhane alanına sahip kullanıcılar, büyük boyutlarda masa ve sandalye takımı seçimleri yapmamalıdır. Bunun yerine uzun sıra halinde oluşan masa takımının seçilmesi alan kullanımında oldukça avantaj sağlar. Ayrıca sıra halinde oluşan masa modeli, sıkışık bir ortam yaratılmasını da oldukça engeller. Cafe masası tercihleri içinde alan kullanımı ile beraber konsept uyumluluğu da gözden geçirilmelidir. Ayrıca dış mekan kullanımı ve iç mekan kullanımı olarak ayrılan cafe masa takımı modelleri de kullanım alanlarına göre tercih edilmelidir. Cafe ve yemekhane masa takımı modelleri, satın alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise masaların ve sandalyelerin yapımında kullanılan materyal seçimleridir. Bazı materyal seçimleri, fiyat açısından oldukça avantajlı görünse de kullanım açısından oldukça rahatsız ve dayanıksız olabilir. Fakat cafe ya da yemekhane masa takımları tercih ederken dikkat edilen ve istenilen en önemli özellik uzun süre dayanıklılığın korunmasıdır.

Cafe ve Yemekhane Masa Takımı Fiyatları

Satın alınan her ürün gibi, cafe ve yemekhane masa fiyatları da belli bir fiyat aralığında bulunur. Fakat, ücret aralığını değişikliğe uğratan bazı sebepler vardır. Bu etkenlere bağlı olarak fiyat aralığının artışı ya da düşüşü göz önünde bulundurulur. Masa modelleri boyutları, şekli, yapımında kullanılan materyal ya da işçilik gibi etkenler cafe ve yemekhane masa fiyatlarını doğrudan etkiler. Cafe ve yemekhane masa fiyatlarını etkileyen ham madde kalitesinin düşük olması fiyatları biraz aşağı çeken sebepler arasında yer alır. Fakat cafe ve yemekhanelerde kullanılan masa takımlarının ham madde kalitesinin düşük olması, uzun süre kullanımı etkileyen faktörler arasında yer alır. Cafe ve yemekhane masa takımları satın alırken toplu alımlar olabileceği için fiyat aralığında oynamalar söz konusu olabilir. Kullanıcıların bütçelerine uygun, farklı modellerde cafe ve yemekhane masa takımlarını piyasada bulmak oldukça kolaydır. Ayrıca belirli bir ücret aralığında ve belirlenen ihtiyaçlar ile bir arayışa girmek kullanıcılar için, doğru sonuçları ortaya çıkarır. Her bütçeye uygun cafe ve yemekhane masa takımı modellerini cimri.com adresinden karşılaştırma yaparak tercihte bulunabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery