Tutacak

Tutacak Fiyatları

6 Ürün gösteriliyor.
Tutacak fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Tutacak modelleri ve Tutacak fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Tutacak kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Samsung, Mas, Proskit, Coho, Dekorle. 6 adet Tutacak fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Tutacak Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Tutacak markası:

En Çok İncelenen Tutacak Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Tutacak Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 6 Tutacak modeli içerisinde en ucuz Tutacak fiyatı 22.7 TL iken, en yüksek Tutacak fiyatı 149.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Tutacak fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Tutacak fiyatı ise 80.76 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Tutacak Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Tutacak

Tutacak modelleri mutfakta ve arabada kullanılan ürünlerdir. Mutfakta genellikle fırın eldiveni olarak bilinir. Sıcak tencere ya da tava masaya koymak için bir tutacak da gerekli olabilir. Sıcak tencerelerin servisini yaparken masanız zarar görmeden güvenli bir şekilde koyabilirsiniz. Tutacak örnekleri farklı malzemelerden ve boyutlardan yapılabilir. Öncelikle hangi amaçla kullanmak için bir tutacak istediğinizi belirlemeniz gerekir. Fırın tutacakları silikon, kauçuk ya da kalın kumaştan yapılır. Kumaştan yapılan modellerde yüzde yüz pamuk tercih edilebilir. Gabardin kumaştan yapılan modellerde kalınlık açısından sıcağı içine almayan bir seviye vardır. Kapitone tasarımlı kalın tutacak modellerinde farklı renkler ve desenler kullanılır. Astarlı olan kumaş tutacak modellerinde bu astar polyesterden veya pamuktan üretilebilir. Isıya dayanıklı fırın eldivenleri ve tutacaklar fırınların kapaklarına asılabilir ve ihtiyacınız olduğunda pratik bir şekilde takabilirsiniz. Mutfak eldivenleri ikili setlerde olabilir. Bazı modellerde ise ikili bir set ve yanında mutfak önlüğü de gönderilir. Tutacak aparatı ürünleri ise çok amaçlı olabilir. Duvara monte edilen tutacak aparatları temizlik aletlerinin asılmasında farklı askılarda bulunabilir.

Tutacak Çeşitleri

Tutacak çeşitleri olarak internet üzerinde farklı amaçlara hizmet eden ürünler bulunur. Mutfak alanında fırın eldiveni olarak kullanılan tutacaklar aynı zamanda telefon sabitlemek için de kullanılabilir. Telefon sabitleyici olan tutacak aparatları masaüstü gibi yüzeylere kolayca bağlanan ürünlerdir. Bu bağlanma sonrasında uygun boyutlarda olan tablet ve telefonlarınızı sabitleyerek kullanabilirsiniz. Araba ile seyahat edenler ise kulaklık veya telefon sabitleyicilerini rahat kullanım için tercih eder. Özellikle uzun seyahatlerde elinizde tutmak yerine sabit duran ve tekrar çıkarılabilen bir tutacak işinize yarayabilir. Telefon tutacakları ise müzik dinlerken, telefon görüşmesi yaparken ya da GPS sistemlerinden yararlanırken sizlere kolay görüş imkanı sunar. Kablo sabitleyici tutacaklar ise fiş tutucular olarak da bilinir ve üçlü, dörtlü veya beşli kanal yapısı ile kolaylık sunar. Tutacak modelleri ise mutfakta kullanmaya uygun olarak fırın ısısına dayanıklıdır. Yalıtım sunması önemli olan fırın tutacaklarında farklı desenler mutfağınıza uyum sağlaması açısından üretilir. Desenli olan modellerin temaları arasında kristal, kaktüs, hayvanlar, kapitone, çiçek ya da çizgili olabilir. Silikondan yapılan tutacak modelleri ise kolay kavrama imkanı sunar. Silikondan yapılması bulaşık makinesinde kolay yıkanmasını sağlar ya da elde de çabucak yıkayabilirsiniz. Bazı eldivenlerin giriş kısmında bir adet delik bulunur ve bu delikle mutfakta bulunan askılara tutacaklarınızı asabilirsiniz. 20 cm olan bir silikon tutacak boyut olarak idealdir. Tutacak modelleri genellikle bir adet pot tutucu ile gelir. Pot tutucuları ise karedir ve ısıya dayanıklı olma özellikleri ile bilinir. Bir set halinde kullanılabilir ve kumaştan yapılan modeller çamaşır makinesinde kolaylıkla yıkanabilir. Tutacak modelleri oldukça kullanışlı olabilir ve hangi ürünü almak istediğinizi belirleyerek internet üzerinden desen ve renk araştırması yapabilirsiniz. Kalın kumaşların ve astarların kullanıldığı modeller ısı yalıtımı sunar. Piyasada birçok üretici firmanın ürünleri bulunur ve bu tutacak modelleri farklı boyutlarda ve malzemelerden yapılabilir. Mutfağınızda kullanılan ve ağır basan renkleri belirleyerek bu renkler ile uyum sağlayan modelleri tercih edebilirsiniz. Krem, bej ve tek renk sade tutacak modellerinden aynı baskının tekrar edildiği birçok temada tutacak bulunur. Tutacak modellerini farklı amaçlarına göre kategorize ederek internet üzerinden araştırabilir ve bu kriterlere göre satın alabilirsiniz.

Tutacak Fiyatları

Tutacak fiyatları genellikle ürünlerin üretici markasına, modeline, tasarımına, kullanım amacına, kalitesine göre artış veya azalış gösterir. Tutacak modelleri farklı alanlarda farklı kullanışlıklar sunması amacı ile üretilir. Mutfakta fırın eldiveni olarak tercih edilse de araba tutacak modelleri bu ürünlerden farklı olarak telefon ya da hoparlör gibi cihazların sabit durması içindir. Değişen modeller farklı fiyatların belirlenmesine neden olur. Fırın tutacak modelleri boyut ve malzeme olarak değişir ve bu da fiyatların değişmesinde bir neden olarak gösterilir. Cimri.com üzerinden farklı alanlarda çeşitli amaçlara hizmet eden tutacak modellerini ve fiyatlarını kıyaslayabilirsiniz. Belirlediğiniz bütçe içinde satın almak istiyorsanız da fiyat aralıklarını belirleyebilir ve dilerseniz ürün filtreleri ile aradığınız ürünü bulabilirsiniz. Cimri.com bütçe koruma konusunda yardımcı olduğu kadar belirlediğiniz tutacak modellerinin özelliklerini inceleme konusunda da yardımcı olur. Tutacak modellerinin kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini inceleyerek daha akıllı satın alma işlemlerinde bulunabilirsiniz.

Tutacak Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Tutacak askısı modelleri kıyafetlerin düzenlenmesinde kullanılır. Kapı arkası askıları ya da kıyafet askıları alanların değerlendirilmesinde ve daha düzenli bir şekilde kıyafetlerin yerleştirilmesi için kullanılır. Banyoda kullanılan tutacak askıları ise temizlik malzemelerinin asılmasını sağlar. Paspas, süpürge ve fırçaların düzenli bir şekilde banyoda saklanmasını sağlayan bu modelleri satın alırken duvara monte olarak kullanıldığını unutmamak gerekir. Satın alırken de boyutlarını inceleyerek alabilirsiniz. Standart ölçüler tercih edilir ve hafif malzemelerden tutacak askıları üretilir. Araç tutacak modelleri ise araç içi telefon tutacağı olarak da adlandırılır. Bu modeller mıknatıslı veya vakumlu olabilir. Satın alırken kullanım şekline ve kolaylığına dikkat ederek aracınıza uygun olan araç tutacak modellerini değerlendirebilirsiniz. Tutacak satın alırken değişen modelleri inceleyerek banyo, mutfak ve araç için değişen tasarımlara göz atabilirsiniz. Yapım malzemesi, boyut ve kaçlı oldukları tutacak veya tutacak askısı satın alırken dikkat edilmesi gereken özellikler arasındadır.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery