Marka
M3Decorium
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Eviniz ve iş yeriniz için, Özgül Grup, M3Decorium, Dekorjinal ve Artikel markalı en uygun fiyatlı stickerlı aynaları, cimri.com sitesinden inceleyebilirsiniz.

Stickerlı ayna modelleri nelerdir?

Bu tip aynalar, duvar dekorunun bir parçası olarak, son dönemlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Salon, oturma odaları ve çocuk odaları için özel tasarımlı sticker ayna modelleri vardır. Çiçek desenli, kelebekli, İstanbul silueti, hayvan figürlü, çeşitli geometrik desenleri içeren farklı tasarımları bulunur. Bu aynalar, normal aynalardan biraz farklı üretilmişlerdir, düştükleri zaman kolaylıkla kırılmazlar. Aynaların arkasında bir koruyucu bant bulunur. Bu bantı çıkarttıktan sonra duvarınızın istediğiniz yerine uygulayabilirsiniz. Ayrıca, yerini değiştirmek isterseniz, aynı şekilde stickerlarından çıkartarak farklı bir yere taşıyabilirsiniz. Stickerların yapışkan özelliğinin kaybolmaması için, yer değişikliğini çok sık yapmamanız önerilir. Modern dekora edilmiş odalar için genellikle geometrik desenli ürünler kullanılırken, çocuk odaları için kedi, kelebek, kuş gibi sevimli figürler olan sticker aynalar kullanılır. Yapışkanlı aynalar, ışığı yansıtma özelliklerinden dolayı duvarınızda parıl parıl parlarlar. Bazı modelleri, boy aynası olarak da kullanılabilir. Özellikle, yerinizin dar olduğu, ayaklı bir ayna koymak için uygun alanın olmadığı odalarda, stickerlı boy aynası oldukça işinize yarayacaktır. Yapışkanlı makyaj aynaları da vardır. Makyaj yaparken ışığın karşıdan gelmesi, yüz hatlarındaki detayların iyi görülebilmesi için önemlidir, ancak makyaj masalarının konumu bu ışığı almaya uygun olmayabilir. Bu durumda rahatça makyaj yapabileceğiniz bir yere stickerlı makyaj aynası yapıştırabilirsiniz. Ayrıca, çocuğunuzun odasına yapıştıracağınız, boyuna uygun olan bir yapışkanlı ayna, onun da çok hoşuna gidebilir. Sticker aynalar, genellikle birkaç parçadan oluşur. Kelebekler, kalpler, yapraklar ve çiçekler gibi parçaları, ambalajından çıkarttıktan sonra zevkinize göre yapıştırabilirsiniz. Ambalajlarının üzerinde yapıştırma ve tasarım alternatifleri yer alır. İsterseniz ambalajına uygun şekilde, isterseniz de farklı biçimlerde uygulayabilirsiniz.

Stickerlı aynalar nerede satılır?

Eviniz ve iş yeriniz için bir stickerlı ayna satın almak istiyorsanız, cimri.com sitesindeki, ayna kategorisi altında bulunan, sticker ayna modellerini inceleyebilir, ‘en ucuz’ nerelerde bulabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıca fiyat alarmı butonunu etkinleştirerek, indirim ve fırsatlardan da anında haberdar olabilirsiniz.