Stickerlı Ayna

Stickerlı Ayna Fiyatları

20 Ürün gösteriliyor.
Stickerlı Ayna fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Stickerlı Ayna modelleri ve Stickerlı Ayna fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Stickerlı Ayna kategorisinde en favori markalar şu şekilde: KaktüsKedi, Gold Dekor, M3Decorium, Zen Home, Minar Mobilya. 20 adet Stickerlı Ayna fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Stickerlı Ayna Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Stickerlı Ayna markası:

2021 yılı Stickerlı Ayna Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 20 Stickerlı Ayna modeli içerisinde en ucuz Stickerlı Ayna fiyatı 26.99 TL iken, en yüksek Stickerlı Ayna fiyatı 379.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Stickerlı Ayna fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Stickerlı Ayna fiyatı ise 147.52 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Stickerlı Ayna Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Stickerli Ayna

Ev ve işyeri dekorasyonu her zaman ilgi konusu olur. Bulunulan ortamı güzelleştirmek, daha iyi hale getirme isteği oldukça normal bir durumdur. Bu dekore etme işlemi farklı aksesuar ve eşyalarla yapılabilir. En önemli olan mekandaki büyük mobilyalardır. Fakat bu mobilyalar uzun ömürlü olup kısa süre içerisinde değiştirilme imkanı olmaz. Olsa da oldukça maliyetli bir yoldur. Bu nedenle insanlar küçük şeylerle bulundukları ortamı güzelleştirmeyi tercih eder. Hem maliyeti düşük hem de kolay olur. Bu dekoratif eşyalar arasında aynalar da çok tercih edilir. Aynalar hem dekoratif hem de ihtiyaç duyulan bir eşyadır. Evin her köşesinde kullanılabilir fakat aynalar malzemeleri gereği oldukça ağır ürünlerdir. Ayrıca pahalıdır ve çivi gibi aparatlarla asılması gerekir. Fakat kirada yaşayan çoğu insan duvarlara çivi çakmayı sorun olarak görebilir. Bu nedenle hem pratik hem şık hem de uygulaması kolay olan stickerlı aynalar son zamanlarda oldukça popüler ürünler arasında yer alırlar. PVC malzemeden üretilen bu kolay yapıştırılabilir aynaların kullanımı çok rahattır. Farklı tasarım ve şekillerde üretilir. Her eve uygun olabilecek tarzda modeller bulunur.  

Stickerli Ayna Çeşitleri

Stickerlı aynalar kendi içerisinde farklı kategorilere ayrılır. Bu özellikler ihtiyaç ve talepten ortaya çıkar. Son dönemlerde sıklıkla kullanılan bu aynalar artık duvar tasarımlarının bir parçası haline gelir. Özellikle salon, çocuk odası, oturma odası gibi her odaya özel farklı tasarımlar bulunur. Çocukların ilgisini çeken dekoratif ayna kartal, kelebek gibi hayvan figürlerinden aynalar bulunur. Özellikle kız çocuklarının ilgisini çeken dekoratif ayna papatya şeklinde olan model oldukça tercih edilir. Bebek odaları için ise dekoratif ayna aydede şeklinde olan model tercih edilir. Ayrıca salon ve oturma odaları için de daha klasik bir görünüme sahip olan dekoratif ayna metal, gold gibi  tasarımlar bulunur. Bu aynaların arkasında koruyucu bir bant bulunur. Bu bandı kaldırdıktan sonra istediğiniz yüzeyi temizleyip kuruladıktan sonra uygulayabilirsiniz.  Ayrıca ayna üzerinde de ayna çizilmesin diye bir folyo bulunur. Bu folyoyu çıkardıktan sonra kullanabilirsiniz. Yerini değiştirmek istediğiniz zaman da kolaylıkla çıkarıp başka yere transfer edebilirsiniz. Fakat çok sık yer değişikliği yapılırsa sticker aynanın yapışkan özelliği zamanla gidebilir. Ayrıca yerinizin olmadığı odalarda boy aynası ya da makyaj aynası olarak da kullanabileceğiniz modeller bulunur. Bu aynalar sayesinde hem yerden hem de bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. Özellikle makyaj aynaları doğal ışık alan yerlerde olması gerekir. Fakat günümüz evlerindeki odaların boyutlarının küçük olması sebebiyle bu durum zorlaşır. Ancak bu stickerlı makyaj aynalarını istediğiniz yere istediğiniz şekilde yapıştırabilirsiniz. Bu sayede doğal ışıktan faydalanarak rahatlıkla makyaj yapabilirsiniz. Ayrıca çocuklarınızın boyuna göre ayarlayabileceğiniz bu aynalar çocuklarınızın ilgisini çekebilir. Onların boy seviyesine göre ayarlayarak kendilerini görmelerini sağlayabilirsiniz. Bu duvar stickerlarının bir de parçalı modelleri bulunur. Bu parçalı modeller ufak ufak birkaç parçadan oluşur ve tasarım oluşturmak için paket içerisinden farklı şablonlar çıkar. Siz de bu şablonlardan birini seçip onu uygulayabilir ya da kendi şablonunuzu oluşturabilirsiniz. Bir diğer ayna modeli ise 3D ayna stickerlarıdır. Bu üç boyutlu aynalar ile duvarlarınıza boyut katabilir ve farklı bir tarz oluşturabilirsiniz.

Stickerli Ayna Fiyatları

Stickerlı ayna fiyatları tasarım, model ve boyutuna göre değişiklik gösterir. Dekoratif aynalar arasında birçok farklı tasarım bulunur. Bu tasarımlardan kullanacağınız alana en uygun olan modeli seçebilirsiniz. İster çocuk odalarında ister salonda isterseniz de işyerinde kullanabileceğiniz modeller bulunur. Çocuk odalarında hayvan ya da çiçek figürlü olan modelleri tercih ederek çocuğunuzun ilgisini çekebilirsiniz. Bu aynaları çocuğunuzun boy hizasında tutarak kendini keşfetmesini de sağlayabilirsiniz. Salon gibi ortak alanlarda ise daha klasik modeller tercih edebilirsiniz. Ev dekorasyonuna göre metal ya gold modeller seçebilirsiniz. Daha modern bir eviniz varsa üç boyutlu modelleri de tercih edebilirsiniz. Eğer siz de daha önce bir yerde stickerlı ayna gördüyseniz ve kendinize almak istiyorsanız ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız cimri.com u ziyaret edebilirsiniz. Stickerlı ayna diye aratarak bütün model ve seçenekleri görebilirsiniz. Filtreleme yaparak arama sonuçlarını sınırlandırabilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz modeli en uyguna hangi mağazada bulacağınızı öğrenebilir ve o mağazadan alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş sonrasında tecrübelerinizi paylaşarak sizden sonraki alıcılara tavsiye ve önerilerde bulunabilirsiniz. 

Stickerli Ayna Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Stickerlı ayna satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle alacağınız aynayı nerede kullanacağınızdan emin olmanız gerekir. Daha sonra uygulayacağınız duvarın ölçüsünü almanız gerekir. Ayrıca aynayı asacağınız yerin göz seviyesinde olması gerekir. Aksi durumda işlevsiz bir aksesuar olur. Bu nedenle öncelikle karar vermeniz gerekir. Daha sonra alacağınız aynanın modelini seçmelisiniz. Seçeceğiniz dekoratif ayna kare mi yoksa yuvarlak mı olmalı ona karar vermelisiniz. Hatta daha farklı bir tasarım arayışında iseniz farklı şekillerde olan modelleri de tercih edebilirsiniz. Örneğin, dekoratif ayna yıldız şeklinde olan bir tasarımla duvarınızın havasını tamamen değiştirebilirsiniz. Bu yüzden tasarım tercihi de oldukça önemlidir. Eğer aradığınız gibi bir model bulamıyorsanız beğendiğiniz farklı ya da benzer parçaları birleştirerek kendi tasarımınızı oluşturabilirsiniz. Özgün bir tasarıma sahip olabilir ve başka insanlara da ilham verebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery