Perde Seti

Perde Seti Fiyatları

653 Ürün gösteriliyor.
Perde Seti fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Perde Seti modelleri ve Perde Seti fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Perde Seti kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Ewinas, Modafabrik. 653 adet Perde Seti fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Perde Seti Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 2 Perde Seti markası:

2021 yılı Perde Seti Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 653 Perde Seti modeli içerisinde en ucuz Perde Seti fiyatı 119.9 TL iken, en yüksek Perde Seti fiyatı 3610.2 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Perde Seti fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Perde Seti fiyatı ise 2089.92 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Yataş Selena Torium 160x200 cm Yaylı Yatak
Yataş Selena Torium 160x200 cm Yaylı Yatak
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Perde Seti

Perde, evin ve ev sahibinin karakterini dışarıya bile yansıtan bir detaydır. Yeni ev kuran veya evinde yenilik isteyen kullanıcıların, birkaç değişiklik ile yaşam alanlarında fark yaratmaları mümkün olur. Evin dekoruna, duvar boyasına karar verilmesi gibi zor kararlardan biri de perde seçimi olur. Yaşam alanınıza tarzınızı yansıtabilmenin başlıca yolu perde seti seçiminin doğru yapılmasıdır. Tarzınıza ve kullanım amacına uygun perde setine karar verirken; koyu veya açık renkler olacağı gibi sade veya desenli seçenekleri de düşünülebilir. Salonunuz için mobilya ve duvar rengine uygun seçenekler bulabilirsiniz. Kullanım tercihinize göre seçeceğiniz farklı perde seti çeşitleri de bulunur. Perde setlerinde kullanıcıların ihtiyaçlarına göre farklı kumaş özellikleri gibi farklı malzemeden yapılan perde seçeneklerine de rastlamak mümkün olur. Banyo, mutfak gibi alanlarda kullanmayı planladığınız perde setinin malzemesinin dayanıklı olması, ürünü uzun süre kullanmanıza yardımcı olur. Perde, geniş ürün yelpazesine sahip sektörlerin başında gelir. Aradığınız renk, desen, doku ve malzemenin yanında farklı kullanıma uygun çeşitleri de bulunur.

Perde Seti Çeşitleri

Her kullanıcının zevki ve yaşam tarzına göre ev dekorundaki tercihinde farklılıklar olur. Evinizin dekoru için kullandığınız renk tonları, mobilya tercihinize göre perde seti seçimi için de önemli rol oynar. Yaşadığınız alana karakter ve tarzınızı katmak isterseniz perde seçimini bu yönde planlamanız uygun olur. Sevdiğiniz renklere veya dokuya göre karar vermek işinizi kolaylaştıran detay olacağı gibi evinizin özelliğine göre de karar verilmesi gerekir. Uyuma ve dinlenme alanı olarak kullanılan yatak odası için kalın, ışık geçirmez güneşlikler tercih edebilir. Daha spor ve kolay kullanımı olan panel perde seti çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Panel perde, kolay kullanımının yanında kolay temizlenme özelliği ile de dikkat çeker. Bu özellikleri sayesinde mutfak gibi alanlarda tercih edilebilir. Panel perdeler, kir ve toz tutmama özelliği ile birçok kullanıcının dikkatini çeker. Güneş ile kendini temizleme özelliği sayesinde aldığınız ürünü uzun süre güvenle kullanabilirsiniz. Kurulumunun kolay olması ve bütçe dostu olması ile günlük kullanım için uygundur. Evlerde tercih edildiği gibi ofis ve spor salonu gibi alanlarda da sıkça kullanıldığını görebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi olan panel perde modelleri, pratik kullanımı ve kolay temizleme özelliği sayesinde kullanıcıların dikkatini çeker. Perde seti modelleri kullanıcıların zevkine ve tercih edecekleri alanlara göre değişiklik gösterebilir. Odanın ölçüleri, mobilyalar ve renklere göre karar verileceği gibi perdeyi kullanacağınız camın özelliğine göre de tercih değişiklik gösterir. Yuvarlak bir pencere ile fransız balkonlu bir pencereye uygulanabilen perde setleri, kurulum açısından değişiklik gösterebilir. Evinizde veya odanızda perde kullanmak istemezseniz jalüzi perde çeşitleri size göre olabilir. Kolay temizlenmesi, tül veya perde gerekmemesi ve birçok alana kolay kurulumu ile dikkat çeker. Isıtma ve soğutma tasarrufuna destek sağlar. Ürünler uzun ömürlü olur; güneşin etkisi ile solma veya yıkama yapılmadığı için yıpranma gibi sorunlar ile karşılaşılmaz. Süpürgelerin özel aparatları sayesinde temizliği kolaylaşır.  Perde çubuğu setinin metal veya plastik malzemeden olması, kullanım ömrünü belirleyen etmenler arasındadır. Perde çubuğu malzemesinin yanında doğru kullanımı da önemli bir faktör olur.

Perde Seti Fiyatları

Yeni ev kurarken veya evinizin tarzını değiştirmek istediğinizde perde setleri ile başlamak işinizi kolaylaştırabilir. Her kullanıcı hayalindeki gibi tarza sahip olabilmek için birçok ayrıntıya dikkat eder. Perde seti fiyatları; ürünün malzemesi, kumaş türü, kumaşın ithal veya yerli olması, desenlerin el emeği olması gibi detaylarına göre belirlenir. Jaluzi perde için kullanılan malzemenin uzun ömürlü olması ve kolay temizlenmesi, fiyatını belirleyen özelliklerden biri olabilir. Panel perdelerin kornişe bağlanıyor olması veya özel sistem ile montajı, fiyatını etkileyebilir. Salonlarda kullanılan perdeler genellikle size özel tasarım olacağı için farklı fiyatlar görmeniz mümkün olur. Banyo perde setinin neme ve suya dayanıklı olması ile kolay kuruyan malzemeden yapılması, fiyat unsuruna etki eder. Kullanmayı planladığınız alanın yükseklik ve ebatına göre özel ölçüler gerekiyorsa standart ölçülü bir ürüne göre de fiyatının değişiklik göstermesi mümkün olur. Standart ve çoklu üretim yapılan bir ürünü uyguna bulmak daha kolay olur. Aradığınız perde setine karar vermeden önce Cimri.com’dan fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Perde Seti Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Evinize veya iş yerinize yeni bir perde seti alırken birçok kriteri göz önünde bulundurarak ideal bir seçim yapabilirsiniz. Marka ve model tercihi yapmadan önce hangi amaca göre perde seti almak istediğinizi belirlemek daha doğru olacaktır. Perde setine karar verirken kullanacağınız odanın ışık almasını, duvar rengini ve dekora uygun seçenekleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Her markada farklı ürün ve farklı fiyat aralığı görmeniz mümkündür. Perde setini, kullanmak istediğiniz odaya direkt güneş ışığı geliyorsa güneşe dayanıklı bir kumaş veya malzeme tercih edebilirsiniz. Ürünlerin malzeme özelliklerine ve desenlerine göre karar verip, fiyat performans karşılaştırması yaparak sağlıklı alışveriş yapabilirsiniz. Bazı kullanıcılar aldığı ürünü uzun süre kullanmak ister. Banyonuz için alacağınız duş perde seti suya dayanıklı olmasının yanında çabuk kuruyan malzemeden seçerseniz ömrünü uzatabilirsiniz. Aradığınız ürünlere özel ölçü vermeniz gerekebilir, bunun için doğru ölçüleri aldığınızdan emin olmalısınız.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery