Masa - Sandalye Seti / Takımı

Masa - Sandalye Seti / Takımı Fiyatları

947 Ürün gösteriliyor.
Masa - Sandalye Seti / Takımı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Masa - Sandalye Seti / Takımı modelleri ve Masa - Sandalye Seti / Takımı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Masa - Sandalye Seti / Takımı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, IKEA, Pilsan, Romano Dizayn, ReHome. 947 adet Masa - Sandalye Seti / Takımı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Masa - Sandalye Seti / Takımı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Masa - Sandalye Seti / Takımı markası:

2021 yılı Masa - Sandalye Seti / Takımı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 947 Masa - Sandalye Seti / Takımı modeli içerisinde en ucuz Masa - Sandalye Seti / Takımı fiyatı 9.83 TL iken, en yüksek Masa - Sandalye Seti / Takımı fiyatı 28170.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Masa - Sandalye Seti / Takımı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Ekim 2021 tarihinde ortalama Masa - Sandalye Seti / Takımı fiyatı ise 1046.01 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Masa - Sandalye Seti / Takımı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Masa ve Sandalye Seti

Bir ev ya da ofiste günlük akışın devam edebilmesi için bazı eşyalar olmazsa olmaz konumdadır. Masa sandalye takımı ürünleri bu grupta ele alınabilir. Ofislerde her türlü iş akışında masa ve sandalyelere farklı sürelerde mutlaka ihtiyaç duyulur. Evlerde ise yemek, ders çalışmak, bir şeyler için sohbet etmek, gazete okumak, bir hobi ile ilgilenmek gibi birçok farklı anda bir masa ve sandalyeye ihtiyaç duyulabilir. Masa sandalye takımları bu anlamda kullanıcıların birçok ihtiyaçlarını gideren, kullanıcı sayısına bağlı olarak ebatları ve sandalye sayıları değişebilen ürünlerdir. Bir ofisin toplantı odasında ihtiyaç duyulabileceği gibi, bir evin mutfağında, salonunda, balkonunda ve var ise bahçesinde de masa ve sandalyelere ihtiyaç duyulabilir. Kullanıldıkları alandaki ortam koşullarına bağlı olarak bahçede ve balkonlarda metal, plastik ya da yağmura dayanıklı ahşap materyallerden üretilen modeller tercih edilirken; kapalı alanda seçenek yelpazesi daha da genişleyebilir. Öğrencilerin ders çalıştıkları bir masa ve sandalyede sağlamlık ve yüzey genişliği kriter olabilirken, kalabalık grupların ağırlanacağı bir yemek masasında şıklık ilk beklenti haline gelebilir. Üretici markalar farklı şekillerde, ebatlarda ve tasarım ayrıntılarında masa sandalyeler ile kullanıcıların beklentilerine cevap vermeye gayret eder.

Masa ve Sandalye Seti Çeşitleri

Masa ve sandalye takımları kullanım alanlarına, üretim materyallerine, geometrik biçimlerine, sandalye sayılarına göre birçok farklı çeşitte imal edilir. Masa sandalye takımı mutfak modelleri, kullanıcıların gün içerisinde bazen yemek hazırlığı yapmak, kimi zaman bir şeyler içip dinlenmek, kimi küçük nüfuslu ailelerde ise öğünlerde yemek için kullanılan ürünlerdir. Mutfağın büyüklüğüne orantılı olarak, metal, plastik ya da ahşap malzemeden, 2-4-6 sandalyeli modeller görülebilir. Misafir ağırlamak için çok tercih edilmeyen, günlük yaşam akışı içerisinde ev ya da ofisin müdavimleri tarafından kullanılan takımlardır. Masa sandalye takımı salon modelleri ise daha çok misafirler ağırlamakta kullanılan ürünlerdir. Kullanıldığı alanın müsaitliğine göre, kimi kullanıcılar, birbirine geçmeli olarak tasarlanan ve ihtiyaç anında açılarak büyütülen modellerini de tercih edebilirler. İhtiyaca göre 6, 8, 10, 12  sandalyeli olarak farklı ebatlarda ve değişik geometrik şekillerde tasarlanır. Genel olarak salon takımlarında ahşap malzeme tercih edilir. Sandalyeleri de ahşap karkastan oturma bölümleri kumaş kaplamalı modeller de sıkça görülür. Yalnızca misafir ağırlamak için değil; aile içi keyifli yemekler, sohbetler, paylaşımlar da genelde bu masalarda gerçekleşir. Kullanıcıların temiz hava almak, etrafı izlemek, kısa molalarla nefeslenmek için kullandıkları bir balkonları ve bu balkonlarında yeterli alan var ise masa sandalye takımı balkon modelleri, bu molaların daha konforlu geçmesine yardımcı olur. Her türlü hava koşulundan etkilenme ihtimaline karşı, plastik, verzalit, metal gibi dayanıklı malzemeden imal edilir. Masa sandalye takımı, bahçe modelleri de aynı kapsamda değerlendirilebilecek ürünlerdir. Yağmura, yüksek sıcaklığa dayanıklı malzemeden yapılmaları, kullanım ömrünü uzattığı gibi bu hava koşullarında toplanmaları ihtiyacını ortadan kaldırır. Kullanıldıkları alan büyüklüğüne göre her ürün grubunda 6 kişilik masa sandalye takımı modelleri oldukça yaygın kullanılan ürünlerden biridir. 2 kişilik ve 4 kişilik masa sandalye takımı modellerine kıyasla daha fazla sayıda oturma kapasitesi sunan bu masalar ilaveler ile daha fazla sayıda kullanıcıyı da ağırlama imkanı sağlar. 2 kişilik masa sandalye takımı modelleri, evlerinin alanı kısıtlı olan ya da misafir ağırlamayı tercih etmeyen kullanıcılara özel üretilir. 8 kişilik masa sandalye takımı modelleri daha çok salon ve bahçe kullanımında karşılaşılan ürünlerdir. Mutfak ve balkonlarda alan müsait ise ve kullanım trafiği yoğun ise tercih edilebilir. Ahşap masa sandalye takımı ürünleri diğer eşyalar ile birlikte görsel bir bütünlük arz ederek, dekorasyonun önemli bir parçası olarak algılanır. Masa sandalye takımı plastik ürünleri ise daha çok hava koşullarına dayanıklılığın gerektirdiği bahçe, havuzbaşı, yiyecek-içecek işletmeleri gibi noktalarda tercih edilen modellerdir.  

Masa ve Sandalye Seti Fiyatları

Masa sandalye takımı fiyatları, birçok farklı alt başlıktaki ürünlere ve her bir grupta masa büyüklüğü, sandalye sayısı, üretim materyali gibi kriterlere göre çok sayıda kategoride ele alınabilir. Dış alanlarda kullanılan balkon ve bahçe masa sandalye takımları farklı hava koşullarına dayanıklı malzemeden üretildikleri ve kullanım ömürleri oldukça uzun olduğu için fiyatları muadillerinden yukarıda olabilir. İç alanlarda kullanılan takımlarda ahşap, metal, cam gibi gövde ve üst yüzey materyalleri fiyatların ayrışmasına neden olabilir. 12 kişilik ceviz bir salon masa takımı, 12 kişilik plastik bir ofis masasına kıyasla çok daha yüksek bir fiyat kategorisinde olabilir. Birbirine geçmeli ihtiyaç anında büyütülebilen masaların kullanım konforu ve fonksiyonellikleri fiyatlarına da etki edebilir. Materyal olarak spesifik ferforje materyalden üretilen bahçe masa sandalye takımları, fiyat olarak muadillerinin çok üstünde yer alabilir. Her bir materyal ve sandalye sayısı kategorisinde kullanıcıların daha fazla ilgi gösterdikleri modellerin fiyatları bu talebe paralel olarak yükselebilir.

Masa ve Sandalye Seti Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bir masa sandalye takımı ihtiyacınız olduğunda birkaç noktayı gözden geçirmenizde yarar vardır. Masayı kullanacağınız alanın büyüklüğü ve birlikte kullanacağınız kişi sayısına göre bir sandalye sayısı belirlemeniz gerekebilir. Mutfağınız, balkonunuz ve bahçenizde ihtiyaç anında yer değiştirerek kullanabileceğiniz bir masa, sizin için daha pratik bir kullanım sağlayacak ise, dış alan kullanımına uygun bir model belirleyebilirsiniz. Müstakil, geniş alanlı bir bahçeniz var ise masa sandalye takımı bahçe modelleri arasından dilediğiniz ebatta, sandalye sayısında ve materyalde bir ürünü bütçeniz ve tercihlerinize göre seçebilirsiniz. Evinizin salonunda kullanmak üzere bir masa sandalye takımına ihtiyacınız var ise dilediğiniz sandalye sayısında bir kategoriyi belirledikten sonra, diğer eşyalarınıza uyum sağlayacak şıklıkta bir ahşap masa tercih edebilirsiniz. Sıklıkla ve çok sayıda misafir ağırlıyor iseniz, birbirine geçmeli büyütülebilen masa çeşitlerinden biri sizin için daha pratik bir çözüm olabilir. İç ya da dış mekan için seçeceğiniz her bir masa sandalye seti üzerinde aileniz ve misafirleriniz ile keyifli birliktelikler yaşayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery