POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Nescafe Gold 200 gr Poşet Hazır Kahve

Nescafe Gold 200 gr Poşet Hazır Kahve

Nescafe Gold 200 gr Poşet Hazır Kahve

Kahve gün içerisinde çokça tüketilen ürünlerin arasında yer alıyor. Kahve denince ise Nescafe gold hazır kahvenin lezzeti aroması ve damakta bıraktığı o hoş tat kalıyor...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Kahve gün içerisinde çokça tüketilen ürünlerin arasında yer alıyor. Kahve denince ise Nescafe gold hazır kahvenin lezzeti aroması ve damakta bıraktığı o hoş tat kalıyor. Oldukça yoğun kahve tadı ve iyi kavrulmuş olmasıyla benzersiz bu lezzeti tadabilirsiniz. Nescafe Gold poşet hazır kahve 200 gr boyutuyla tek kullanımlık pratik bir tüketimi sağlıyor. Kalıcı tadı ve dolgun aroması ile de kahve içmenin başka boyutlarını da kişilere sunuyor. Nescafe Gold hazır kahveleri kullanarak gün boyu pratik bir lezzete erişebilirsiniz.

Genel Özellikler
Ürün TipiGold Kahve
Adet1 Adet
İçimYumuşak
Menşeiİsviçre
Nescafe Gold 200 gr Poşet Hazır Kahve ürününün 26 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Nescafe Kahve fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Nestle, Brezilya’nın depolarda biriken kahve stoklarının ekonomiye kazandırılması için, 1938 yılında çözünebilir kahveyi üretti. O zamandan beri, kahve bitkisinin meyvesinden elde edilen çekirdekleri öğüterek, Nescafe markalı hazır kahvenin üretimine devam ediyor. Nescafe Gold kahve çeşitleri, Nescafe Gold kavanoz 100 gr, Nescafe Gold kavanoz 200 gr, Nescafe Gold eko paket 100 gr, Nescafe Gold eko paket 200 gr, Nescafe Gold çoklu paket 20x2 gr olmak üzere beşe ayrılıyor. Yoğun tat ve koku vadeden Nescafe Gold iyi mi, içindeki kafein miktarı nedir ve Nescafe Gold fiyat bilgisi için Cimri.com rehberliğinde ürün incelemesi yapabilirsiniz.

Nescafe Gold 200 gr Poşet Hazır Kahve Özellikleri

Nescafe Gold, olgunlaşan kırmızı kahve meyvesi toplanmasından itibaren çekirdeklerde kurutma, kavurma, öğütme, pişirme ve pişirilen kahvenin kurutulması aşamalarından geçiyor ve bu aşamalarda kahve sadece su ile temas ediyor. Tıpkı meyve ve sebzelerde olduğu gibi doğal olarak antioksidanlar içeriyor. Dondurularak kurutulmuş kahve, doğal aroma ve lezzetin iyi şekilde korunmasını sağlıyor. Nescafe Gold hazır kahve, 1 tatlı kaşığı 3 kalori içerirken, bu miktarın içinde 0,1 mg karbonhidrat, 0,2 mg protein bulunuyor. 20 gramlık 1 paket Nescafe Gold’un ise 28 kaloriye sahip olduğu belirtiliyor. Nescafe Gold; Arabica ve Robusta çekirdeklerinden üretiliyor. Meyvesinden ayrılarak güneşin altında doğal yollarla kurutulan kahve çekirdekleri, Nescafe’ye özel altın oran olarak isimlendirilen, ideal sıcaklık ve ideal kavurma süresi boyunca kavruluyor. Kavrulma işlemi sırasında çekirdeklerin aromaları ortaya çıkıyor. Küçük parçalara öğütülen çekirdekler, su ile demleniyor ve bu sayede ortaya kahve özü çıkıyor. Daha sonra saf soğuk hava ile dondurularak kurutuluyor. Bu yöntem ile kahve çekirdeklerinin kavrulurken ortaya çıkan kokusunu saklamak mümkün oluyor. Altın-kahverengi rengindeki granüller, kahve hazırlanırken tekrar ortaya çıkıyor. Zengin aroma ve yumuşak içim vadeden Nescafe Gold, pratik hazırlanma şekli ile tercih ediliyor. Nescafe Gold ekopaket; yüksek rakımda yetişen Arabica çekirdeklerinin 10 kez daha ince öğütülmesi ile ortaya çıkan özel kahve serisi olarak tanımlanıyor. Nescafe Gold nasıl hazırlanır sorusu şu şekilde yanıt buluyor; Ortalama 200 ml taze içme suyu iyice kaynatılıyor. Kahvenin içiminde kullanılacak bardağın boyutuna ve tercih edilen aroma yoğunluğa göre ortalama 1-2 tatlı kaşığı Nescafe Gold kahve bardağa dökülüyor. Su kaynadıktan sonra bardaktaki kahvenin üzerine su ilave ediliyor. Kahvenin iyice karıştırıp çözülmesi sağlanıyor. Ortalama 2-3 dakika bekledikten sonra kahve içilebilir hale geliyor. Nescafe, kahve tedarikçilerinin gıda güvenliği önlemleri almasına da destek oluyor. Kahvenin kalite ve tutarlılığını sağlamak için kahve tadımcıları ile birlikte çalışılıyor. Kahve çeşitlerindeki tat ve koku farklarını anlayabilen, damak tadı bu alanda gelişmiş tadımcılar, kahvenin üretim sürecinde yer alıyor. Son aşamada kahve dağıtıma çıkmadan önce, kalite kontrol merkezlerinde, bu profesyonel kişiler tarafından test ediliyor.

Nescafe Gold 200 gr Poşet Hazır Kahve Fiyatları

Nescafe Gold 200 gr poşet hazır kahvenin nerede daha uygun fiyata satıldığını merak ediyorsanız, Cimri.com ile iyi fiyat seçeneklerini pratik şekilde sorgulayabilirsiniz. Cimri.com rehberliğinde Nescafe Gold 200 gr hazır kahve fiyatları aramasını hızla yapabilirsiniz. Nescafe kahve kategorisinde arama yaparken bütçe aralığınıza ya da mağazaya göre filtreleme yapabilirsiniz. Uygun fiyata Nescafe Gold 200 gr kahve almak üzere hangi mağazada hangi fiyatların sunulduğunu görüntüleyebilirsiniz. Seçeceğiniz ürünler arasından hızlıca kahve fiyatlarını karşılaştırabilir ve iyi fiyat avantajını kolayca yakalayabilirsiniz. Cimri.com’un sunduğu fiyat analizi grafiği ile Nescafe Gold hazır kahvenin 90 gün içindeki fiyat değişimini görebilirsiniz. Tercih ettiğiniz kahve seçenekleri için fiyat alarmı oluşturabilir, indirime girmesi durumunda haberdar olabilir, tasarruf sağlayabileceğiniz bir alışveriş yapabilirsiniz.

Nescafe Gold 200 gr Poşet Hazır Kahve İndirim ve Kampanyaları

Cimri ile Nescafe Gold hazır kahve almak için indirimli fiyatları değerlendirebilir, farklı gramaj ya da paketleme seçeneği ile satılan kahve fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Nescafe Gold’u, kampanyalı fiyattan almak ya da sıcak içecekler kategorisinden indirimli fiyatları yakalamak, tasarruflu bir alışverişi mümkün kılıyor. Günün Fırsatları sayfasında yapacağınız hızlı bir arama ile indirimli Nescafe Gold 200 gr kahve fiyatı görerek, pratik şekilde değerlendirebilirsiniz. Broşürler ve İndirimli Ürünler sayfalarında takip ettiğiniz marka ya da marketlerin indirimlerine zahmetsizce ulaşabilirsiniz. Çok sayıda markanın kullanıcıları için yayınladıkları indirim kataloglarını, güncel broşürlerini evinizin konforunda inceleyebilirsiniz. Kampanyalar sayfasında Nescafe Gold kampanya fırsatlarını görebilir, fiyat avantajı kazanabilirsiniz. Cimri rehberliğinde tasarruflu bir alışveriş deneyimi yaşamak için kampanya dönemlerini ve indirimleri kolayca takip edebilirsiniz.

Nescafe Gold 200 gr Poşet Hazır Kahveyi Tüm Özellikleriyle Cimri’de İncele!

Nescafe Gold paket kahve, Nescafe Classic ya da farklı kahve seçenekleri için yaptığınız fiyat ve indirim aramalarını pratik hale getirebilirsiniz. Kahve seçeneklerini fiyatına, tercih oranına ya da ürün tipine göre sıralayabilir, istediğiniz sonuçlara daha hızlı ulaşabilirsiniz. Farklı hazır kahve markalarını ya da Nescafe Gold paket seçeneklerini birbiri ile karşılaştırabilir, tasarruflu bir alışveriş zemini hazırlayabilirsiniz. Cimri ile Nescafe Gold hazır kahve hakkında, kullanılan çekirdekten, kahvenin hazırlanmasına kadar detaylı bilgi edinebilirsiniz. İhtiyacınız doğrultusunda Nescafe Gold ile kullanabileceğiniz Nestle Coffee Mate fiyat ve paket seçeneklerini inceleyebilir, uygun fiyat avantajlarını değerlendirebilirsiniz. Nescafe Gold yorum bölümünü okumanız halinde, kahveyi denemiş kişilerin fikirlerini öğrenebilir, memnuniyet seviyeleri hakkında fikir edinebilirsiniz.

Nescafe Gold 200 gr Poşet Hazır Kahve ürününün 26 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Nescafe Kahve fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.