İşçi Dolapları

İşçi Dolapları Fiyatları

9 Ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
    İşçi Dolabı
İşçi Dolapları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. İşçi Dolapları modelleri ve İşçi Dolapları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. İşçi Dolapları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Uzay Ofis Mobilya, Usta. 9 adet İşçi Dolapları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Ürün Görseli Hazırlanıyor

Usta UÇ-253 Kırmızı Gövde Kırmızı Kapak 200x66x37 Metal 4 Kapılı Çelik Giyinme Dolabı

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen İşçi Dolapları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 3 İşçi Dolapları markası:

2021 yılı İşçi Dolapları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 9 İşçi Dolapları modeli içerisinde en ucuz İşçi Dolapları fiyatı 817.5 TL iken, en yüksek İşçi Dolapları fiyatı 2386.83 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm İşçi Dolapları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama İşçi Dolapları fiyatı ise 1184.67 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

İşçi Dolapları Nedir? Ne İşe Yarar?

İşçi dolapları, kullanılma yerine göre değişen, işçilere özel dolap türleridir. Ofis gibi ortamlarda dosya vb. özel evrakları saklamaya, düzenli tutmaya yarayan bu dolap türleri ayrıca işçilerin soyunma odaları gibi de birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Kullanıldığı malzeme ve kullanıldığı ortama göre çeşitliliği artan işçi dolapları, büyük şirketlerde olmazsa olmaz dolap türlerinden bir tanesidir. Soyunma dolapları olarak özel eşyaların saklanabileceği yer olan işçi dolabında ayrıca işçilere özel anahtar verilerek eşyaları daha güvenli tutulmaktadır. Bununla beraber ofis ortamlarındaki işçi dolapları sayesinde dosya, evrak ve fatura gibi önemli şeyleri saklama ve düzenli tutmaya yaramaktadır. Çok amaçlı olan işçi dolapları iş yerlerinde mutlaka bulunmalıdır.

İşçi Dolapları Çeşitleri Nelerdir? Nerelerde Kullanılır?

İşçi dolap çeşitleri kullanıldığı yere ve tasarıma göre çeşitli olabilmektedir. 2’li 3’lü 4’lü şeklinde raflı özel işçi dolabı, renk ve çeşitli tasarımlarda özel işçi dolabı , ahşap ve doğal özel işçi dolabı , demir ve metal özel işçi dolabı , ofis ortamlarına özel işçi dolabı, soyunma odalarına özel işçi dolabı şeklinde birçok özel işçi dolap çeşitleri yer almaktadır. Kullanım alanlarına göre çeşitliliği de artan özel işçi dolap çeşitleri çok amaçlı olduğu için ofis ve iş ortamlarında fazlaca kullanılmaktadır.

İşçi Dolapları Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İşçi dolabı alırken dikkat edilecek nokta nerede kullanacağınızdır. Ofis ortamında kullanılacak işçi dolapları raflı tercih edilirse dosya saklama konusunda kullanılabilir. Ayrıca kullanıldığı malzeme kaliteli olursa daha uzun süreli kullanabileceksiniz. İşçi dolabı ayrıca soyunma dolabı şeklinde türü de olduğundan dolayı özel eşya saklama amaçlı da kullanılabilir.

İşçi Dolapları Fiyatları Ve Kaliteli Üretici Markalar Nelerdir?

İşçi dolabı fiyatları raf, çekmece, boyut, kalite ve kullanıldığı malzemelere göre değişiklik gösterebilir ve fiyatlar azalıp yükselebilir. Bürocci, Adore, Bestline, Jadel üretici markaları işçi dolapları üretmekte ve satışını yapmaktadırlar. Uygun fiyatlarda olan çok amaçlı işçi dolap fiyatları genel olarak en az 180-200 TL civarında olmaktadır. En fazla ise kalite, raf sayısı, malzeme ve markaya göre 500 TL’ye kadar yükselmektedir. Bunların kalitesi arttıkça fiyatları da ona göre artış gösterebilmektedir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery