Dekoratif Telefon

Dekoratif Telefon Fiyatları

1 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Markalar
Dekoratif Telefon fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Dekoratif Telefon modelleri ve Dekoratif Telefon fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Dekoratif Telefon kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Biggmark. 1 adet Dekoratif Telefon fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Dekoratif Telefon Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 1 Dekoratif Telefon markası:

En Çok İncelenen Dekoratif Telefon Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin en çok inceledikleri 1 Dekoratif Telefon ürünü:

2021 yılı Dekoratif Telefon Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1 Dekoratif Telefon modeli içerisinde en ucuz Dekoratif Telefon fiyatı 166.0 TL iken, en yüksek Dekoratif Telefon fiyatı 166.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Dekoratif Telefon fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Ekim 2021 tarihinde ortalama Dekoratif Telefon fiyatı ise 166.0 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Dekoratif Telefon Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Dekoratif Telefon modelleri arasında en çok indirim bulunan 1 Dekoratif Telefon modeli:
Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Anna Bell marka dekoratif telefonları, en uygun fiyat garantisi ile cimri.com sitesinde bulabilir, telefon modellerini kolayca karşılaştırabilirsiniz. Dilerseniz, incelediğiniz ürün üzerindeki fiyat alarmları butonunu etkinleştirerek indirimlerden de haberdar olabilirsiniz.

Telefonun icadından günümüze dekoratif telefonlar

Telefonun icadı, Alexander Graham Bell tarafından 1876 yılında gerçekleşmiştir. Graham Bell, seslerin tellerle iletilebileceğini keşfetmiş ve telefon sektörüne öncü olmuştur. Telefonu açtığımızda söylenen ALO sözcüğünün Graham Bell’in sevgilisinin baş harflerinin kısaltması olduğu söylenir, ancak gerçekte Graham Bell evlidir. ALO sözcüğü de Einstein’in önerisi olan Hello’dan türemiş bir kelimedir. İtalyanlar ise telefonu açtıklarında ‘hazır’ anlamına gelen PRONTO derler. İtalyanlar’ın neden bu sözcüğü kullandıkları bilinmemektedir. Telefonun icat edildiği 19. yüz yıldan günümüze pek çok değişim geçirmiş, sabit telefonlardan telsiz telefonlara, oradan cep telefonlarına ve akıllı telefonlara evrilmiştir. Bu süre ve değişim de oldukça hızlı olmuştur. Günümüzde ilk kullanılan telefon modellerinin replikaları dekoratif eşya olarak kullanılmaktadır. Bunların dışında, günümüzde hala telefon kulübeleri olsa da, dekoratif telefon kulübeleri de bazı ofislerde dekor olarak kullanılmaktadır. Antika görünümlü nostaljik telefonları Cimri.com sitesinden inceleyebilirsiniz.

Dekoratif telefon modelleri nelerdir?

Antika görünümlü telefonlar arasında en çok tercih edilen modeller, altın ve gümüş varaklı olanlardır. Üzerinde numaralar bulunur ve çevirmeli olarak kullanılır. Numaralar üzerinde bulunan deliklere parmak takılır ve numaralar tek tek çevrilir. Eski dönemlerde evde telefonun olması bir zenginlik göstergesi olarak kabul ediliyordu. Telefon fiyatları çok yüksekti. Birine telefon açmak isteyen ve evinde telefon olmayan kişiler, telefonu olan kişilere gidiyordu. Bu dönemlerde kullanılan telefon modellerinin benzerleri, günümüzde nostarjik telefon olarak dekor amaçlı kullanılmaktadır. Üzerinde çeşitli kabartmalar bulunan, döküm veya porselen şeklinde tasarlanan bu telefonlar, internet üzerinden de satılmaktadır. En ucuz dekoratif telefon modellerini Cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Dekoratif telefon fiyatları ne kadardır?

En ucuz antik görünümlü telefonları, Cimri.com sitesinde, ev & dekorasyon aksesuarları kategorisi altında yer alan, dekoratif telefon sekmesine tıklayarak görüntüleyebilir, ürünleri listeleyerek kolayca karşılaştırabilirsiniz. Cimri.com, aradığınız antik telefonun satışını yapan online alışveriş sitelerini sizin için gezerek, en ucuz alternatifleri tek tıkla ekranınıza getirir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery