Buzdolabı Magneti

Buzdolabı Magneti Fiyatları

345 Ürün gösteriliyor.
Buzdolabı Magneti fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Buzdolabı Magneti modelleri ve Buzdolabı Magneti fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Buzdolabı Magneti kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Bigpoint, Lego, Euro Flora, Tefal. 345 adet Buzdolabı Magneti fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Buzdolabı Magneti Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Buzdolabı Magneti markası:

En Çok İncelenen Buzdolabı Magneti Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Buzdolabı Magneti Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 345 Buzdolabı Magneti modeli içerisinde en ucuz Buzdolabı Magneti fiyatı 0.49 TL iken, en yüksek Buzdolabı Magneti fiyatı 115.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Buzdolabı Magneti fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Nisan 2021 tarihinde ortalama Buzdolabı Magneti fiyatı ise 30.76 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Buzdolabı Magneti Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Buzdolabı Magneti

Buzdolabı magnetleri buzdolabının görünümünü güzelleştirmenin yanında önemli notları da yapıştırabileceğiniz fonksiyonel bir aksesuardır. Mıknatıslı ve düz arka yüzeyinin aksine ön yüzeyleri oldukça dekoratiftir. Çeşitli renk desen ve şekilden üretilip tasarlanan buzdolabı magnetlerini sadece evinizde değil işyeri ya da ofislerinizde de tercih edebilirsiniz. Buzdolabı magnetleri mıknatıslı olduğu için dolabınızın boyasına zarar vermemesi için dikkat etmeli, kalitesiz bir magnet almamalısınız. Çünkü mıknatısın dolabın boyasını çizmesi dolabın dış görünüşüne zarar verebilir ve size boş yere boya masrafı çıkartabilir. Buzdolabı magnetleri oldukça dekoratif olmasına rağmen magnet seçiminde mutfağınızın dekorasyonunu da göz önünde bulundurmalısınız. Eğer sade tasarıma sahip bir mutfağınız varsa gösterişli ve rengarenk tasarlanmış magnetler mutfağınızın dekorasyonuna uymadığı gibi mutfağınızı da boğuk gösterir. Ayrıca buzdolabınız küçükse iri ve çok sayıda magnet yerine daha küçük magnetleri tercih etmelisiniz. Eğer çocuklu bir aileyseniz harfli veya sayılı buzdolabı magnetlerini tercih ederek çocuğunuzun harf ve sayıları daha eğlenceli bir şekilde öğrenmesine de yardımcı olabilirsiniz.     

Buzdolabı Magneti Modelleri

Buzdolabınızın daha dekoratif ve eğlenceli bir görünüme kavuşmasını sağlayan magnet modelleri magnetin tasarımına, resimli ya da kişiye özel olup olmamasına göre çeşitli aksesuarlardan meydana gelir. Oldukça eğlenceli olan magnetler buzdolabınızın daha estetik görünmesine yardımcı olup mutfağınızın dekorasyonunu da güzelleştirir. Aynı zamanda sizin için önemli olan fatura, yemek tarifi gibi notları da magnetin mıknatıslı kısmı sayesinde buzdolabınıza yapıştırıp sürekli gözünüzün önünde olmasını da sağlarsınız. Piyasada farklı fiyatlarda birçok buzdolabı magneti mevcuttur. Resimli buzdolabı magneti kişiye özel tasarlanmış ya da farklı şekillerde olabilir. Kullanıcı için özel anlam ifade eden resimli buzdolabı magnetlerini özel olarak da tasarlatabilirsiniz. Bu tip magnetleri kendi evinize aldığınız gibi özel günlerde arkadaşlarınıza ya da sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Özel birine hediye seçmekte zorlanan kullanıcılar için oldukça ideal bir hediye olan resimli magnetlerin kalp şeklinde tasarlananlarını sizin için özel bir anlam ifade eden birine de hediye edebilirsiniz. Resimli buzdolabı magneti satın alırken dikkat etmeniz gereken ilk nokta magnetin boyutu ikinci nokta ise baskı kalitesi olmalıdır. Baskı rengi canlı ve uzun süre boyunca da rengini kaybetmeyecek bir kaliteye sahip olmalıdır. Resimli magnetlerde özellikle baskı çok önemlidir. Baskı kalitesi düşük ya da renginin canlılığını çabuk kaybeden bir magnet tüm estetiğini kaybedeceği için hem dolabınızın dekorasyonuna katkısı olmaz hem de hediye anlamı ortadan kalktığı için kullanıcının mutsuz olmasına neden olur. Harf şeklinde tasarlanan harf buzdolabı magneti rengarenk tasarımıyla çocuklu aileler için ideal bir üründür. Tıpkı harf magnetler gibi sayı şeklinde üretilen magnetler de çocukların sayıları ve harfleri daha kolay ve eğlenceli bir şekilde öğrenmelerine yardımcı olur. Buzdolabı magnet notluk görevi de gördüğü için çoğu kullanıcı tarafından tercih edilir. Örneğin sizin için önemli olan bir notu buzdolabının üzerine magnet sayesinde yapıştırabilirsiniz. Bu sayede mutfağa girdiğinizde o notu dolabın üzerinde rahatça görebilirsiniz. Buzdolabı magneti kişiye özel tasarım magnette diyebileceğiniz bu magnet türü özel günlerde hediye etmek için ideal bir üründür.        

Buzdolabı Magneti Fiyatları

Buzdolabınızın üzerine yapıştırarak hem dolabınızı estetik bir görünüme kavuşturabilmenize yardımcı olan hem de notluk olarak kullanabileceğiniz buzdolabı magneti fiyatları tüm magnet modelleri için eşit değildir. Magnetin modeli, tasarımı yapımında kullanılan malzeme, magnetin boyutu buzdolabı magnetlerinin fiyatının değişmesinde etkili olan faktörlerin bazılarıdır. Örneğin fotoğraflı buzdolabı magneti ile sayı şeklinde tasarlanna buzdolabı magnetlerinin piyasa fiyatı eşit olmaz. Fotoğraflı magnet modelleri sadece tasarım olarak değil boyut ve maliyet olarak da farklı olduğu için fiyat olarak sayı şeklinde tasarlanmış magnetlerden farklı olur. Ayrıca fotoğraflı magnetlerde fotoğraf baskı kalitesi de işin içine girdiği için maliyet değişir. Maliyet değiştiği için de resimli olan buzdolabı magnetleri fiyat olarak harfli buzdolabı magneti veya diğer magnetlere oranla daha farklı fiyattan satışa sunulur. Ayrıca resimli magnetler özel günlerde hediye olarak da verilebilir ama sayı ya da harfli magnetler hediye için ideal değildir. Bu da fiyata yansıyan bir faktördür. Boyut da magnetin fiyatına etki eden bir faktördür. Boyut arttıkça magnetin maliyeti de arttığı için büyük boy magnetlerle orta veya küçük boy magnetler eşit piyasa değerine sahip değildir.

Buzdolabı Magneti Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Buzdolabının kapağına takılan mıknatıslı ya da yapışkanlı özellikte olan magnetler sadece tasarım veya dekoratiflik açısından değil önemli bir notu yapıştırıp gözünüzün önünde olmasını sağladığı için de önemlidir. Buzdolabınız için magnet alırken dikkat etmeniz gereken bazı önemli özellikler vardır. Buzdolabı magneti seçimi tabi ki kullanıcının kişisel zevkiyle alakalı olsa da magnet alırken magneti ofis ya da işyeri kullanımı için mi yoksa evinizin mutfağında mı kullanacağınıza dikkat etmelisiniz. Eviniz için oldukça farklı çeşidi olan magnetleri tercih edebilirsiniz ama işyerinde tercih edeceğiniz magnetler ile evinizdekiler çoğunlukla ne boyut ve renk ne de tasarım açısından aynı olmaz. Magnet aslında küçük gibi görünse de dikkat edilmesi gereken bir aksesuardır. Magnetin arka yüzündeki mıknatısların dolabın boyasını çizmemesi gerekir. Bu yüzden magnet satın alırken mıknatısına dikkat etmelisiniz. Ayrıca magnet satın alırken magneti kullanacağınız dolabın boyutuna da dikkat etmelisiniz. Eğer birden fazla magnet kullanacaksanız dolabınızın yüzeyinin geniş olmasına özen göstermelisiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery