Cadence Yaldız Boya

En Ucuz Cadence Yaldız Boya Fiyatları

23 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Cadence
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Cadence markalı yaldız boyaları, en uygun fiyat garantisi ile cimri.com sitesinde bulabilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Evinizdeki eşyalara metalik renk efekti vermeye yardımcı olan yaldız renklerin uygulaması oldukça kolaydır. Örneğin, eski, çatlamış ve atmayı düşündüğünüz masanızı, bu metalik boyalar ile boyayarak bambaşka bir masaya dönüştürebilirsiniz. Böylece, sadece sizde bulunan, tasarımı kendinize ait eşsiz bir masaya sahip olmuş olursunuz. Bu boyalar, cam, ahşap, seramik gibi yüzeyleri boyamak için kullanılan, genellikle su bazlı olan boyalardır. Boya seçiminin doğru yapılabilmesi için, boyanacak olan yüzeyin hangi materyalden yapıldığı iyi bilinmelidir. Farklı yüzeyler için üretilmiş, farklı özellikte boyalar vardır. Metalik renklerde üretilen bu boyaların oldukça geniş bir renk skalası vardır. Neredeyse hemen her rengin yaldızlı çeşitlerini bulmak mümkündür. Altın ve gümüş tonları, en çok tercih edilip kullanılan renkler arasında gelir. Genellikle şişelerde veya tüplerde satılır. Kullanım sıklığınıza ve yoğunluğunuza göre büyük veya küçük boy ambalajlar arasında seçim yapabilirsiniz. Su bazlı altın yaldız boya, hobi ve el işleri ile ilgilenenlerin en çok kullandığı renkler arasındadır.

Yaldız boya ile eskitme nasıl yapılır?

Eskitme tekniği, özellikle mobilyalar üzerinde uygulanır. Mobilyanız eskimiş veya üzerinde çatlaklar oluşmuşsa, yaldız boyaları kullanarak, onu yepyeni bir mobilyaya dönüştürebilirsiniz. Bu işlemi genellikle marangozlar yapsa da hobi olarak ilgilenmekten keyif alıyorsanız, kendiniz de yapabilirsiniz. Eskitme yapacağınız mobilya, öncelikle çok iyi şekilde zımparalanır ve üzerine astar boya sürülür. Bu boya kuruduktan sonra bir kat daha sürülür ve iyice kuruması beklenir. Mobilya tamamen kuruduktan sonra, yaldızla kombinlemeyi düşündüğünüz ana boya rengini sürer, bu kez tam kurumasını beklemeden hemen üzerine yaldız boya ile tekrar boyarsınız. Ana boya rengini, siyah, kırmızı, koyu pembe, koyu mavi gibi koyu renklerden seçerseniz, yaldız renk çok daha şık duracaktır. Ayrıca, yaldız boyayı sürerken, mobilyanın kenarlarından ortasına doğru yedirerek sürmemiz, görüntüyü daha da güzelleştirir.

Yaldızlı boya fiyatları ne kadardır?

Bu boyaları, en ucuz şekilde temin etmek isterseniz, cimri.com sitesinde, sanatsal malzemeler kategorisindeki, yaldız boya sekmesini tıklayarak boya çeşitlerini listeleyebilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.